Щастливи февруарчета растат и снимките им форума красят"

  • 31 802
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 180
Ние пък ходим с желание при "доката"нали ще и става колежка,та върло се интересува от всичко в кабинета и.Знае всеки инструмент за какво служи Simple Smileимитира я,носи си нейните слушалки, спринцовки,чукчета и всякакви такива и показва как се работи с тях Grinning Вкъщи взима малка кафена лъжичка и казва"Каджи АААА! и си я полага на езика hahahaОпределено отчитам,че има интерес към медицината.
Каси ни ние сме така като ходим при педи, едно към едно. Татито е оттренирал бързото изнасяне на тръшкащата се мома.
Дано и при нас следващата среща да е по различна. Радвам се че сте добре вече.
...
А при нас е оттренирано бързото изчезване на бабата и също така,как да не се задави с Валидола Laughing..сама си я държа за боцкане...
Кас,аз сериозно искам подробна рецепта за сиропа от ряпа,и без това научих детето да пие гадости,поне да пие полезни Peace
Гледам за цветова си говорите...
От нас малко шаренийка може ли?

и една невинна шоколадова....[/color]

# 706
  • Мнения: 674
Ето я и нашата Ина  Heart Eyes
http://izabela83.snimka.bg/baby/konstantina.434444
Паролата е като на общия ни албум

Ева доста ревнува,направо ни изумява с държанието си.Коренно се промени за 2 дни  ooooh!

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ах, страхотна е!!!  Heart Eyes
Одрала е кожата на кака си, не знам ти с какви очи я гледаш, но са като две капки вода двете, ходи прегледай на Ева бебешките снимки моля те.  Laughing
Ревността е нормална, тя не осъзнава добре какво точно се случва в този момент, единствено вижда, че не е център на вашето внимание и това я обърква, приобщавайте я, дори да ти е досадно и изнервящо понякога, не я оставяй настрани, карай я да ти помага, да ти подава памперси, пудра и такива неща, да се чувства значима.
Сигурна съм, че бързо ще отмине този и период!  Hug

# 708
  • Мнения: 4 242
Олеее каква прелест е Ина!  Heart Eyes Невероятно бебе е, Изабелита одрала ти е кожата този път  Peace

Слънце жив и здрав да е Никола, много радост да носи на всички!   bouquet

Чарита голям майтап, права си е жената  hahaha А за Камен нямам думи, не знам как се опазва това дете, и как издържаш ти, аз инфаркт щях да получа само като го гледам> Добре де как не се удря, имали ли сте големи аварии до сега? Аз съм спокойна по принцип, позволявам много, но нямам чак такова доверие. Много ви се радвам!

# 709
  • Мнения: 307
Изабелка , много е сладка малката мишонка  Heart Eyes Hug И наистина много прилича на кака си  Peace А Вал вярно ти е писала , трябва да я накараш да помага за бебето , да е близо до нея и да не я изолирате . Скоро всичко ще се нормализира , сега и за нея е стрес новото бебе вкъщи  Grinning
Ели ,тази невинната шоколадка много невинен поглед вади  Mr. Green
Радвам се ,че болничките са по-добре  Hug

# 710
  • Мнения: 180
Изабелка,страхотна е малката госпожица,голямата също,какви красиви очи е ококорила Heart EyesИзобщо всички изглеждате прекрасно.Ти как си?Разкажи...
Кас,  bouquet
Мери,кога ще те намеря на домашната линия?

# 711
  • Мнения: 363
ЧЕСТИТА БЕБКА ИЗАБЕЛКА!ЗА СЪЖЕЛЕНИЕ НЕ УСПЯХ ДА Я ВИДЯ!(НЕЗНАМ ПАРОЛАТА,НО СЪМ СИГУРНА ,4Е Е ЕДНО ЧУДНО ,ПРЕКРАСНО БЕБЕНЦЕ,НЕВЕРОЯТЕН Е ТОЗИ МОМЕНТ НА СРЕЩАТА С НОВОТ БЕБЕНЦЕ,НАСЪЛЗЯВАМ СЕ КАТО СИ СПОМНЯ И 2 ПЪТИ,ВСЕ ТАКА ТРЕПЕТНО МИ БЕШЕ!Е,ДА НЕ СЕ ОТНАСЯМ,АЗ СИ ИЗГЪРМЯХ ВЕ4Е ПАТРОНИТЕ... CrazyЛЕКА ВЕ4ЕР!

# 712
  • Мнения: 88
Добро утро милички, по едно кафе на пясък и вече в чашката ух че голямо стана  Embarassed Някой явно има нужда от доста кафе днес. Заповядайте!
Изабелка наистина много си приличат двете принцеси. Много ми харесвате цялото семейство. Hug
Ели при нас пък единствено виждам гласови и танцувални заложби. Ей като вземе да крещи това дете, не знам каква нота хваща, ано може да ти пукне тъпанчетата. Всеки ден има тренировки по крещене. С нейното приятелче като се срещнат и се почва едно АААААААААААА, само те се чуват в целия ни парк. Laughing От далече си познавам гарджето, че е във вихара си.
Лек ден мили мои.

# 713
  • Мнения: 354
Изабелко,цялото семеейство сте прекресни, а малката Ина е сладкиш.
С посещенията при педи и при нас е голям рев. Още преди да влезем в кабинета Ици е подозрително кротък. Седи си в количката и не иска да слезе. Влезем ли започва да реве  преди да го е приближила лекарката. Най много се плаши , когато го мерят.
На нас ни предстои ваксина - Дифтерия и тетанус - от другите сме освободени заради алергията. Незнам кога ще събера смелост да го дзаведа. При него се прави и антихистаминова подготовка преди боцкането и имунитетът му ще се срине  съвсем - точно сега в сезона на болестите....Ох мразя ги тези ваксини.
За дарби и заложби - Ици освен за алпинист има талант и за майстор. Обича да играе с отвертки , чукове , клещи .........
 
Хайде на закуската:

 

# 714
  • Мнения: 105
Здравейте мйчета!
Слънчице, мерси за кафенцето Hug Камчи - за закуската Heart Eyes
Изабелка, невероятен бонбон е малката Ина  Heart EyesДа ви е жива, здрава и много послушна.
Момичета, не мога да не споделя нещо, което видях тази сутрин съвсем случайно...може и да сте го споменали вече, но аз нали не съм от най-редовните Blush

НАШАТА МИЛА ЗЛАТО ПИШЕ В ТЕМАТА НА ФЕВРУАРКИ 2010 Grinning ТЕРМИНА Й Е НА 28.02. И ОЧАКВА МОМИЧЕНЦЕ newsm44  love001

Толкова много се зарадвах за нея, че чак очите ми се насълзиха.....желая й една прекрасна бременност и пухкава, малка принцеса на финала Grinning

Ох, и ние днес сме на ваксина...последния Пентаксим...дано да няма реакции след това Praynig

# 715
  • Мнения: 354
Мирка , последния пентаксим обикновено дава реакция при повечето дечица.Имай го предвид и се подготви - може да дадеш панадол непосредствено след боцкането-.
 

# 716
  • София
  • Мнения: 137
Тъй като вчера никой не ми отговори, ще се самоцитирам, та белким видите поста в червено този път Thinking
Пишете и ако не можете, поне да не си мисля, че не сте ме прочели Sad

Хей софиянки, какво ще кажете да си спретнем някоя среща пак в детски клуб? Хем да се видим, че за много от вас ми е домъчняло, хем да се поналудуват децата! Пишете, ако има желаещи, например за този уикенд. И предлагайте места, че аз не съм много запозната!

# 717
  • Мнения: 105
Ефросинка, видях предложението ти, мила, но аз за съжаление не мога тази седмица....каката има рожден ден в неделя и всички ни е завъртяла на пета около нея още от понеделник ooooh!...не ми се мисли какво ще е събота и неделя Wink
Не е лесно в тази възраст, да знаете... #Silly

# 718
  • Мнения: 88
Ефорсинка и аз те прочетох, ноо сте ми малко на далечко.  Hug
Камчи това са ми любимите гевречета. Ако кажеш, че са и домашни мммммм......

# 719
  • sofia
  • Мнения: 482
Ефросинка, аз ако имам възможност с наааай-голямо удоволствие ще се присъединя към срещата където и да е. Най-вероятно ще бъда сама, ама по-важното е, че с вас ще се видя, защото и на мен много ми е домъчняло за вас.

Мони от вчера е с Т - 38,5 - 39`С, днес вечерта сме при педи, та и каката да я види, че нещо сутрин ще опитва да понакашля, така и така ще водя единия, та и на другия да го прегледат.

Иначе работа, работа и само работа и за друго няма време. Мъчно ми е!

Хубав ден на всички.


Не съм честитила лелинството на Слънцето - да е жив и здрав малкия Никола!!!
Изабелка, прекрасно семейство сте! А малката и още по-малката са два бонбона!

Общи условия

Активация на акаунт