Щастливи февруарчета растат и снимките им форума красят"

  • 31 824
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Слънце, жив и здрав да ви е Никола!!!  Hug
Безгрижно детство и много усмивки му пожелавам!!!  smile3525



Катче
, чудна ти е цветната Вики!  Grinning
Танче, трябва ти една девойка на теб, моля те не се отказвай от мечтите си!  Laughing
Като гледам какво се случва у вас и смятам, че имаш нужда от почивка, дано ти се падне някоя кротушка.  Mr. Green
Ако искаш да ти дам Ева да потренираш да видиш как е, като засили малко крачката и сама си прави забележки и си мърмори "Бауно, бауно, не бъзай!"  Laughing
В парка на хората дето тичат за здраве винаги им казва "Полекаааааа бе!"   hahaha
Еленитке, не си ми следила мисълта достатъчно добре.  Mr. Green
Оздравявате ли вече, Касандре как сте и вие, че ви мисля и ти такава куца как можа да се подредиш бе?  ooooh!
Ева от как и спрях капките е много добре, сякаш живна това дете, малко на моя глава, но пък като не виждам подобрение, не мога да я мъча и лекарите са хора и те бъркат понякога.

Роси, не писа след боба как се развиха нещата или още ти люти на очите и не можеш да виждаш буквите.  Mr. Green
Ето рецептата на кифлите, много са лесни:

500гр. брашно
9 с. л. олио
1ч.ч прясно мляко
1/2 кубче жива мая
1ч.л. сол

Маята в млякото се размива и всичко се бърка в купа. На плот се сипва олио и се размесва леко тестото, разделя се н 2 топки, разточва се, реже се на квадрати и после на триъгълници.
1 ч.ч сирене с 1 белтък се смесват и се слага сирене в широката част на триъгълника и се завива, намазва се с жълтък.
Пекат се в намаслена тавичка, докато станат.  Laughing

Ох, тука как гърми, а трябва да излизаме след малко, писна ми това гадно време.  Crossing Arms

# 691
  • Мнения: 543
Здравейте милички!
Вчера писах, хисах цял ферман и накрая всичко отиде по дяволите, за това сега накратко:
Честита Константина на мама Сиянка! Името красиво като самото бебче! Как ще и казвате накратко?
Чаре, в събота и неделя ще сме в Раковски. Даже ми се ще да отидем и до Пловдив, че бил много хубав град, да се убедим сами.
Другия уикенд ще водя Тино и майка ми на Боровец, че има среща на завършилите Академията и хем да съчетая полезното с приятното. Отивам на разузнаване, да видя как ще се отрази планината на ТИно и ако има положителен ефект ще се опитам да замъкна и Миро в последствие!
Много болни прочетох, лоша работа!
Целувки на всички!

# 692
  • Мнения: 124
Слънце, честита радост във вашето семейство Hug
Жив и здрав да расте малкият Никола Hug


Сиянка дали са ги изписали с Ина днес newsm78

Чаре, така се смяхме двамата с Боби, гледайки клипчетата на Камен hahaha Уникални са ти децата, а Камен е достоен участник ако има детски сървайвър Joy Партньорка може да му бъде Анна Ефросинкова Hug
Апропо, Танче търсим си градинар да ни засее 31 туи. Ако Камен е свободен - паля колата и и идвам да го взема Mr. Green За надника ще се договорим Heart Eyes

Ей , Готи, приятно изкарване на Боровец Hug

Вал, боба обра точките... но овациите, залповете и "уханието" оставих на съседите да се наслаждават hahaha Между другото имаме си 2 бани готови вече, остават още 2 ooooh! Имам чувството, че магазините са разлепили моя снимка с надпис: "Внимание, досаден обект"....
Тенкю за рецептата за кифличките. Ама най-обичам да ми ги правят Joy

Буб, аз съм нахална - продължавам да си искам снимките Naughty
Ави, как са децата днес? Кас, Еленчо и вие как сте?
Cattt  да нацелуваш сладката катеричка Hug
Красенце, и ти да нагушкаш Киара Hug
Марти, гуменки има в Хиполенд и в Метро. Много сладки пантофки купих на Алекс от двата магазина  Peace

Хайде спокойна вечер от мен Hug

п.с сори за спама, ама пишейки слушам какво върви по телевизията.....Тея безумни реклами на фармацефтичната индустрия ме влудяват #Cussing out #Cussing out #Cussing out Че и пари плащат, за да им направят тея уникално глупави клипове - Незнам дали сте гледали рекламата за уринал, лекарства за диария и т.н

# 693
  • София
  • Мнения: 747

Апропо, Танче търсим си градинар да ни засее 31 туи. Ако Камен е свободен - паля колата и и идвам да го взема Mr. Green За надника ще се договорим Heart Eyes



Ела да го вземеш след като ги засадите, той е спец по изкореняване Grinning

# 694
  • Мнения: 124
Апропо, Танче търсим си градинар да ни засее 31 туи. Ако Камен е свободен - паля колата и и идвам да го взема Mr. Green За надника ще се договорим Heart Eyes
Ела да го вземеш след като ги засадите, той е спец по изкореняване Grinning[/size]
Закъсняла съм  Laughing - 2 пъна изкорени свекър ми преди седмица, а така му трябваха помагачи.  Но ако решим да изкореним вишната някой ден, знам кой да потърся hahaha
Имам въпросче - мога ли да засея сега онези луковици, които ми подари?

# 695
  • Мнения: 180
Роси,днес минах покрай офиса ти и влязох да те навестя,но учтивата ти служителка,ми каза,че си излязла.Нищо другия път Peace
Купих гумени ботуши на Тека и на мен Blush...децките са големи,повярвах на продавачката,че ще и станат с дебел чорап и ги купих.Мерихме ги-голяма радост,като я вдигнах-ботушите паднаха от краката hahahaКупих и други от Пр.на КК(Изи,виж колко съм на сметка Grinning)
Чаре,Камен е голяма фурия,много му се радвахме Hug
Вал,хванах смисъла-завидя ми ти на лютеницата и ще ми правиш конкуренция с кьополу  chef
Кат,прекрасни есенни тонове,давай още Simple Smile
Слънцееееее!Честито чинке!Да ви е жив и здрав малкия Никола!  bouquetКака Плами да го пази много и да са вечна вярна дружинка!
Ави Hugлекувайте се,другия път да сте на линия Naughty
Ние вървим към подобрение и намаляващи дози на урбазона-от 3 на 2,после 1 и накрая 0.5
Касинта,а вий как сте?
Ох,лягам,че виждам размазано вече Crazy

# 696
  • Мнения: 674
Здравейте !

Благодаря много на всички за хубавите пожелания и честитки  bowuu
Трогната съм   bouquet
Днес ни изписаха,обаче нещо немога да влезна в час още.Утре ще кача някоя снимка
да видите бебето Ина  Grinning и буйната и грива.

Лека нощ  !

# 697
  • София
  • Мнения: 96
Ставайте, поспаланкииииии!

Сервирам чайчето:

И за работещите:


Чара, би ме учудило, ако пуснеш клипче, на което Камен да седи на едно място 1 мин. Simple Smile Голяма е фурия, сладур! Сега вече стените могат да си отдъхнат!
Изабелка, добре завърнала се, мила!   bouquet Почивай си, има време да пишеш. Цункай малката и голямата принцеса от нас!

# 698
  • Мнения: 354
Добро утро !


Изабелко , добре завърнали се, милички!Леки дни и нощи с малките човечета ти пожелавам!
Роси, досаждай си смело по магазините . И аз съм като теб - много гледам , много въпроси задавам и най - често не купувам, защото все откривам нещо дето не е доискусурено. Единствено обувки си харесвам от раз. Като любов от пръв поглед е. видя ли ги на витрината и и се влюбвам.И понеже нося стандартния 37 номер , обикновено и обувките се лепват на крака ми.
Чаре , Камен е огън момченце - пу пу : да ти е жив и здрав!
Еленито , честито ботуши , да си ги носите със здраве!  Тека може и с вълнени чорапи!Радвам се , че детенце се подобрява?
Ави, при вас как е?
Касандре , докуцукай до компа да драснеш как сте ! Дано и на вас да ви минава!
Вал, кьополуто стана ли ?
Катче , мишонка е прекрасна във всички цветове!
Пух , ти къде се затри? Оправи ли се царя?

Хайде пинете си чая и елете да закусваме!

Честит Никола на леля Слънчице! Да е здрав и послушен!

# 699
  • София
  • Мнения: 137
Добро утро Tired
Честит Никола на Слънчицето   ylinfant...да ви е жив и здрав и да ви донесе много радости и гордост на цялото семейство!
Сиянка, добре дошли...чакам снимките с нетърпение!
Танче, това малкото куршумче ще е цяла грехота, ако не го пуснете да тренира нещо! Не съм виждала до сега толкова забележително физическо развитие на такава крехка възраст #Crazy. А, той все пак седи ли да слуша приказки например на едно място или прави кръгчета около теб Laughing?!
Роси, пусни малко снимки на двамата принца, да разтупаш сърцата на девойките във форума! Heart Eyes
Ей, Веручка, пиши 2-3 реда, де, много ми липсваш! Нали знаеш Анна за кой говори от сутрин до вечер- кака Лили, та кака Лили Crazy
Вал, а Анна като се катери си вика "Вномавай, ще паднеш...не се катери" и продължава напред като пуска по едно око дали някой вече не се е засилил да й прекъсне кефа  ooooh!. Друго, което ползва е "Удобно ли ти е" и се донамества в гърнето или на стола, ако я убива да речем hahaha Изобщо мога да чуя чрез нея себе си и околните какви ги приказваме. Миналата седмица в магазина паднало нещо тежко, но никой не се впечатлил от трясъка, но пронизителния вик на Анна "А-лелеееее-малеееееее" е предизвикал спонтанен кикот и много привлечени погледи.

Хей софиянки, какво ще кажете да си спретнем някоя среща пак в детски клуб? Хем да се видим, че за много от вас ми е домъчняло, хем да се поналудуват децата! Пишете, ако има желаещи, например за този уикенд. И предлагайте места, че аз не съм много запозната!

Хайде, че трябва да се връщам към работния процес! Лек ден от мен!

# 700
  • Мнения: 307
Добро утро ,милички  Simple Smile
Благодаря за закуската и за чайчето  Hug

Слънчице , да ви е жив и здрав Никола !!!

Изабелка , добре завърнали се с малката принцеса  Heart Eyes Hug И аз се нареждам за снимки  Hug
Чара , страхотен е Камен , каква енергия има само  Simple Smile
Роси Hug
Камчи , добре сме ние вече . Петър от предната вечер не е вдигал Т , ще си пие АБ до четвъртък и тази седмица е вкъщи  Tired Мони и тя е 6  Peace
Как са другите болнички - Кас , Ели ?
Пухка не се е разписвала скоро  Rolling Eyes
Кат , супер е Вили и лилава и кафява  Grinning
Ето една розова Мони и сърдита на всичкото отгоре  Mr. Green


Тук при нас е топличко , изпекло е едно хубаво слънчице от сутринта   Nature Sunny , ще ходим днес вече на разходка ,че от 5 дни не сме излизали. Хубав и слънчев ден на всички  lovekiss lovekiss lovekiss


# 701
  • София
  • Мнения: 747
Роси, може да засадиш луковиците сега, малко е късничко, но мисля, че няма да е проблем, при вас е по-топло Grinning

Вал, колкото и да е кротко момичето, все пак ще е трето Grinning Първите две си остават супер енергични Grinning Едни съседи имат близначки-сами ги гледат, нямат никаква помощ, работа, прегледи, болести, спане, несппане- редуват се, големи гимнастики правят. След година и половина им се ро:ди момче и мъжа казва: Ех, жена , сега ще видим какво е с едно дете! А тя му каза :Ти чуваш ли се, те три станаха?

# 702
  • Мнения: 88
Благодаря ви момичета за пожеланията за малкия Ники. Родил се е 3кг и 49см.
Днес нета ми е ужасен.
Златомирка ушето се оправи, явно наистина е било дръпнато.
Много сте яли събота и неделя.
Чаре нямат равни синовете ти. Мойта мома от неделя е с обелен нос и пикната устна. Сложихме прословутите гумени ботушки. Излизаме и тя много щастлива ми вика"Мамо мои макоо уока" съответно аз разрешавам и така през кал и локви щастливи шлапахме, нооо стигнахме бордюр. Явно ботушките са и малко големи и с натрупаната кал по подметките как се пльосна това дете точно пред мен. Порева не толкова, че я е заболяло ами ръцете и бяха до лактите в кал. И ми вика"Биаа" направила била биля.

Побликувам докато мога.

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 14:59 от slanchice1

# 703
  • Мнения: 87
Ауууууууууууу Слънце,честит ти племенник!Да е много здрав,палав и щастлив!  bouquet
И моя нет е много скапан,та без много снимки ще мина.
Момичета,благодаря на всички за загрижеността за нас! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes HugДобре сме вече.Бяхме на контролен днес и чак не е за вярване ,че малката  тарталетка за сефте не рева с повръщане като си видя педито. Даже с бонбони я почерпиха,че такова нещо не се е случвало...винаги ходим двама,единия я държи докато реве и я преглеждат-другия изнася светкавично като свършат Mr. Green
Направо ни видя сметката грипа,ама свърши.И понеже ви досждам все с разни алтернативни рецепти,последвах примера на Вал и от 4 дни спрях всички сиропи за кашлица ,щото и без това не действаха.Направих сиропа от черната ряпа и тоя от бирата и лимона.Вършат чудеса.Карина беше с толкова мокра кашлица,че не просто не спеше от нея-имаше моменти не можа въздух да си поеме.Е така,опитах си илачите - повече ако пък им купя сироп за кашлица Grinning Днес даже обасних на доки,че съм спряла да давам въпросните от преди толкова време и тя не повярва ,че сме изчистили кашлицата.Каза,че при този грип е много упорита и се влачи дълго време.Та не се притеснявайте да опитате ако имате нужда.
Чаре,попиках се от смях със Камен и съседа ти! Heart Eyes Hug
Ели, преди да отидеш пак до Бургас или провери кой номер носи детето,или не си вземай парите Joy Hug Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 88
Каси ни ние сме така като ходим при педи, едно към едно. Татито е оттренирал бързото изнасяне на тръшкащата се мома.
Дано и при нас следващата среща да е по различна. Радвам се че сте добре вече.

Общи условия

Активация на акаунт