Истанбул

  • 105 803
  • 868
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 562
Обожавам Истанбул,били сме там с мъжа ми 3 пъти!И всеки път ни удивяваше наново.С корабче по Босфора или седнали на скамейките до "Св.София" и Синята Джамия(Султан Ахмед джамия),рахождайки се в някоя градина или вечер по живналите пътища на града...Навсякъде духа на Истамбул е завладяващ.Всичко те зове да се връщаш отново и отново...

# 46
  • Мнения: 11 747
За тези, които са се запътили към Истанбул, ето нещо ново!
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2526671

Вижда ми се интересно, особено за децата, предполагам, още по- любопитно!  Simple Smile

мишолина , една седмица най- добре!  Laughing  Времето там все не стига.... Аз не мога да насмогна, да видя всичко, което ми се иска, а те виж ги - и нови неща откриват и не знам...  Thinking

# 47
  • Мнения: 2 562
Аааа,не е честно   Wink Сега пак трябва да ходим там!Този аквариум е като магнит.Трябва да се види непременно  Peace И ние мислехме че всичко сме видели,ама уви...

# 48
  • Мнения: 537
Сигурно сте обсъждали, но какви са най-изгодните варианти за пътуване със самолет София-Истанбул?
Благодаря

# 49
  • Мнения: 987
Много интересна тема.
Благодаря на всички за разказите , препорьките и сьветите    bouquet
Другата седмица и аз ще посетя Истанбул - вече чакам сьбитието с огромно нетьрпение - благодарение на тази тема   Laughing . Направила сьм си дьльг списьк с нещата , които ще посетя и които ще опитам .
После ще споделя и ще кача снимки.

# 50
  • Мнения: 2 603
Сигурно сте обсъждали, но какви са най-изгодните варианти за пътуване със самолет София-Истанбул?
Благодаря

ами май няма изгодни варианти със самолет. Цените са доста високи, защото компанията, която извършва полети е само една.

# 51
  • Мнения: 11 747
Около 200евро е отиване и връщане с Турските авиолинии. България ер имат за 104 евро, но от Варна.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Много ми бяхте полезни!  bouquet

А някой да знае с кола за колко време се стига от Варна до Инстанбул?
И евентуално за колко се стига от Истанбул до Бурса?

# 53
  • Мнения: 11 747
Аз не зная от опит, но са 450км. В Турция е магистрала. Границата се минава за 10мин, ако не случите смяна на митничарите или нещо подобно не ви забави.
За Бурса, нищо не знам.

# 54
  • Мнения: 219
Здравейте, скоро ще водя група от деца до Истанбул, някой видял ли е Аквариума и ако може да разкаже повече, струва ли си посещението, че не е евтино. Благодаря предварително!

# 55
  • Мнения: 2 603
И мен ме интересува този аквариум,  мисля да го посетя, на снимката от сайта изглежда доста вълнуващо.

# 56
  • Мнения: 1 334
Прочетох цялата тема, аз бях в Истанбул за 10 дни преди няколко месеца. Не мога да кажа че ме впечатли особено. Почти всички места които сте написали ги обиколих, но нещо не ме трогнаха.

Смятам да ходя пак, може при повторението да ми хареса повече.

# 57
  • София
  • Мнения: 107
Дали има вече някой тук,който е посетил аквариума в Истанбул.Утре пътуваме и щв се радвам да сподели заслужава ли си? Praynig

# 58
  • Мнения: 927
Около 200евро е отиване и връщане с Турските авиолинии. България ер имат за 104 евро, но от Варна.
Търсих в сайта на Бг еър, но не предлагат Истанбул като дестинация  Thinking. И ние сигурно ще пътуваме на там този или другия месец и ми се искаше да намеря по-приемлива оферта със самолет.

# 59
  • Мнения: 11 747
Иман, и на мен не ми излизаше от техния сайт, а от сайта на летище Варна ми излезе. Това беше промоционална цена тогава, сега не знам каква е цената, но за София нямаше, само Варна.

Сайта им нещо не работи сега, чудна работа... Може да пробваш по телефона, имаха полети до скоро...

Общи условия

Активация на акаунт