ЧИСТО НОВА СЕДМИЧКА 5.09-11.09

  • 7 236
  • 235
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 306
Ако в следващите два дни няма и помен от нея, направи си тест. При мен често на четвъртия ден нищо няма, а на петия пак цапа. Ма аз съм един критерий... Joy

# 46
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
oooo, Иве, задължително нов тест миличка!!! Все ми се струва че знам какъв ще е резултатът , но хайде-за сега стискам палци. Това зацапване на 27 ден, М. само два дни ми намирисват на нещичко, но да не говоря предварително. мнооооого късмет и успех.

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Мъртвило голямо значи тука бееее...аз от сутринта се мъча със снимките ама или на албума или на нета ми има нещо Twisted Evil Една снимка качи...две не качва...пфуу аман значи #Cussing out два пъти и тока спира...абе много екстри при мен. Има малко качени снимки в албума ми в подписа...ама има и още не качени...мъча се тука като грешен дявол да му се невиди.
Иначе беше много весело на Карандила...спяхме в хижата "Белите брези"...по стечение на обстоятелствата в заведение със същото ние се напознахме с моя сержи Mr. Green Пихме и вино / аз най-вече Blush /а мъжите ни се оливаха с бира...като държани на въже значи Crossing Arms Grinning ама им беше простено щото с Дея сме ангелчета...ама то вие си ни знаете де Mr. Green Ходихме и на лифта. Абе супер си беше...и най-важното беше, че си прекарахме много ама много весело Hug

# 48
  • Мнения: 3 154
Херичкааа, страшни снимки! То, че сте си изкарали хубаво се види от фото-материала thumbsup

Да ви обадя моя мъж снощи кви ги свърши - вечеряме си ние и по едно време се чува тряссссс! Поглеждам аз - чинията му на парчетии Shocked ей тей както си ядеше и тя се пръсна! След това отиваме да изхвърляме остатъците, той решава да светне лампата и се чува пак тряссссс! Крушката гръмна #Crazy
И сега съм му забранила да ме пипа, че да не ми гръмнат я циците, я гъза Joy

# 49
  • Мнения: 4 362
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Слънце ти ще ме побъркаш значи хихихихихихи какво си му направила на този мъж Thinking

Ааа г-жа Георгиеева нека си признае за лифта  Blush аз без бой не казвам какво правехме
Разбира се от тази ни малка ваканция имаше и култови реплики от рода на "Ние днес кафе пихме ли? Mr. Green
Искам пакккк  ,сега ще сваля и нашите снимки

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Слънчо варди дупето и циците, че твоя мъж опасен бе Mr. Green
А за лифта...аз такова...щях да казвам Blush ама ме хвана срамотата Blush
Тръгваме наперени за лифта...с Дея се пъчим...ще се качваме на лифт...ще се кача аз ама друг път. Като видях как се клатят тия ти ми люлчици...а не  Naughty ами ако не издържи...че то и телцето ми снажно едно такова Mr. Green И така нашите мъже се качиха пък ние с Дея куражлийките стояхме горе на припек и ги чакахме Blush Дори ми помислиха, че продаваме билети за лифта Crazy
И аз искам пака...ама нали сме се разбрали...да се стяга Коко у кръста..на 22.09 заминаваме Mr. Green Ей ся пера и гладя и пак у сака дрехите Party

# 51
  • Мнения: 3 376
Дея и Хера, страхотни снимки, много сте хубави и весели, пу пу пу... Хера, ти какво страшно видя в тоя лифт, бе душа? Аз до сега за случай на паднал от лифта не знам... Ако знаеш какъв кеф си изтървала - минава се над едни много дълбоки пропасти, ама пък адски красиво. А той лифта си се движи бавничко, така че изобщо не е страшно. Не знам, де, аз съм отраснала с тоя лифт, дет се вика, и съм привикнала. Ама нищо, другия път ще дойда и аз, и тамън ще видите, че казвам истината за лифта - честна пионерска!

Съншайн, абе твоят мъж като Хари Худини или Дейвид Копърфийлд го раздава! Истински магьосник - каквото пипне, гърми. Това си има и добрите страни - заведи го в сейфа на някоя банка и... Money

Аз пък, да ви се похваля като циганин с бяло дупе, днес ходих по магазините и си купих нови буйки. Да, ама за компенсация, купих на Пламен едно якенце, за което дадох 42 кинта, а не му ставаше Rage Също така, тези дни го ударихме усилено на...  Embarassedработа Embarassed Това е, признах си всичко...

# 52
  • Мнения: 3 154
минава се над едни много дълбоки пропасти

Е сега ми се струва, че хич няма да се качи Mr. Green

Аз пък, да ви се похваля като циганин с бяло дупе, днес ходих по магазините и си купих нови буйки. Да, ама за компенсация, купих на Пламен едно якенце, за което дадох 42 кинта, а не му ставаше Rage Също така, тези дни го ударихме усилено на...  Embarassedработа Embarassed Това е, признах си всичко...

Честита ти придобивка! А якенцето дали няма да се съгласят да го подменят с по-голям номер (или по-малък, че не се разбра що не му е станало) Rolling Eyes
Апък за работата, ако е оная работа Wink дано сте я свършили добре Grinning

П.П. Виж тва с банката е добра идея Laughing ама знам ли баш тогава ще му изчезна "магическата" сила Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 376
Хаха, якенцето не му стана, щото му е малко. Ама пък надали ще се съгласят да му го подменят с по-голямо, щото е размер XXL Twisted Evil Обикновено тоя размер го устройва, ама явно тия унгарци (там е шито) са по-фини и дребни...

Пък ти, Слънчо, недей да разсъждаваш така песимистично. Току виж там ви бил късмета Money Първо пробвайте, пък тогава ако не стане ще му мислим.

# 54
  • Мнения: 2 015
 newsm03Здравейте момичета.Днес имах много работа и чак сега сядам да почета,а вие сте написали цели фермани.Аз вчера бях в убо,но мъжо незнае,че много искам бебе.По негова инициатива стигнахме до  sleepuu и тайничко си се надявам,но на какво ли??Всъщност ние не ползваме никакви педпазни мерки и аз за това си въобразявам,ама ако чакам само на това.

# 55
  • Мнения: 9 903
[ Като видях как се клатят тия ти ми люлчици...а не  Naughty ами ако не издържи...че то и телцето ми снажно едно такова Mr. Green И така нашите мъже се качиха пък ние с Дея куражлийките стояхме горе на припек и ги чакахме Blush

ахахахах....... споко, не сте само вие, моят мъж се качи, пък като се вкопчи в дръжките - догоре не ги пусна Simple Smile

# 56
  • Мнения: 9 903
....Аз вчера бях в убо,....

ей това е хубаво кодово име , нали за овулация става дума?? Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 57
  • Мнения: 4 362
[ Като видях как се клатят тия ти ми люлчици...а не  Naughty ами ако не издържи...че то и телцето ми снажно едно такова Mr. Green И така нашите мъже се качиха пък ние с Дея куражлийките стояхме горе на припек и ги чакахме Blush

ахахахах....... споко, не сте само вие, моят мъж се качи, пък като се вкопчи в дръжките - догоре не ги пусна Simple Smile

Тити то и моят го беше страх ама не си показа и се качи  Laughing ама така му личеше по физиономията  Mr. Green а аз и Хера твърдо не!  Naughty Мислех си че точно на нас пък може да се случи да паднем  Blush

# 58
  • Мнения: 3 971
Момичета много благодаря за чудесните пожелания  bouquet  bouquet  bouquet
Чак сега се добрах до компа Hug и веднага влязох да ви видя Crazy
Благодаря на всички Blush

# 59
  • Мнения: 2 015
Ей момичета много ми харесвате. newsm20..

Общи условия

Активация на акаунт