Фризьорски салон

  • 21 030
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Какво ще рече  хегемонично червен цвят?

# 151
  • Мнения: 5 370
Какво ще рече  хегемонично червен цвят?
Aми от хегемония, исках да кажа-несменян от 7-8 години. Laughing

# 152
  • София
  • Мнения: 16 208
Какво ще рече  хегемонично червен цвят?
Предполагам - наситен червен цвят.

# 153
  • Мнения: 1 418
А да, понеже са се появили фризьорки в темата - моля ви се, уважаеми фризьорки, мълчете като подстригвате. Толкова е досадно да ти бърбори някой на главата, еле пък да те разпитва кой номер гащи носиш. И като ви се казва "стрижи", кълцайте. Редовно имам проблеми с отрязването на бретона. Все им се струва, че много са отрязали, а на мен ми влиза в очите и от това ме боли глава. Ъх.
А да, и ако може не всички под един знаменател.
Изобщо не ми дреме кой номер гащи носите!

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 22:09 от ТУТИ

# 154
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Вие ме убихте!Никога не съм виждала моята фризьорка да полага някакви грижи за гребените,(а вече 15г съм и клиентка)...оставам дълбоко замислена!
Следващия път ще я проследя и ще споделя!

# 155
  • Мнения: 589
Какво ще рече  хегемонично червен цвят?
Предполагам - наситен червен цвят.
По-скоро- ръководещо червен цвят Laughing

# 156
  • Мнения: 589

И като ви се казва "стрижи", кълцайте.
 Все им се струва, че много са отрязали, а на мен ми влиза в очите и от това ме боли глава. Ъх.
Сакън! Stop По-леко с кълцането!
 Аз пък мисля, че все им се струва, че малко са отрязали, вследствие на което кълцат ли кълцат, вследствие на което месец след това се самонавивам, че бретончето на Жана Д'Арк е страшно фешън в момента...

# 157
  • София
  • Мнения: 2 444
хи хи, преди 2 часа запазих час на една приятелка фризьорка при друга приятелка фризьорка.... първата не може да намери от няколко месеца кой да я подстриже като хората - все й режат твърде много, въпреки че знае точно какво иска и го обяснява с професионални термини и показва  Joy Втората има подобен проблем, но напоследък обучи едно момиче, което работи при нея и тя я подстригва...

# 158
  • Варна
  • Мнения: 1 795
А да, и ако може не всички под един знаменател.
Изобщо не ми дреме кой номер гащи носите!

Е, като не си в общия знаменател какво се палиш? Или си?

# 159
  • Мнения: 589
Изобщо не ми дреме кой номер гащи носите!
На теб може и да не ти дреме, ама на повечето в бранша това им е част от служебните задължения, май, да разправят на тази, която "работят" в момента кой номер и на коя фирма гащи носи току-що станалата клиентка...

# 160
  • Мнения: 1 210
Никога, ама никога никога не бих поверила грижата за косата си на фризьор в гараж, съмнителна хигиена и още по- съмнителни клиенти и цени. Последните пък дори високи не са пълна гаранция за качество (консумативи, бои и професионализъм), какво остава, ако са ниски. Също не бих се подложила доброволно в ръцете на изрусена (окичурена  Laughing) фризьорка.
Косата ми е скъпа- по скоро бих я развявала по самодивски естествена, ако не мога да си позволя качествена услуга.

# 161
  • Мнения: 4 586
Като кажете професионализъм сякаш кой знае какво, да скъсиш коса, да я боядисаш.
Море, ако те остави мъжа ти, ако останеш без работа две три години, сама ще се офъкаш даже.
Никога, ама никога - винаги ще имаш пари.

# 162
  • Мнения: 5 370
Оффф, Вълк, като почнеш да се изказваш като баба ми в някои теми, като запророкуваш на черно, че чак..... ooooh!
И кво, ако я "остави мъжъти"? Дали мислиш, че всички жени чакат на мъжете им да им дадат пари за козметик и фризьор?
То бива, бива, аама....

# 163
  • Мнения: 4 586
 Според мен си е изхвърляне.

# 164
  • Мнения: 1 210
Жо, остави, за него е нормално.
Няма как да е наясно с нашите приоритети...или слабости Wink
Само нямам идея как му е интересно- точно тук.  Laughing Съпругът ми няма отношение към тези неща, а интерес към чуждите коси- нулев.

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 08:20 от вълшебница

Общи условия

Активация на акаунт