Фризьорски салон

  • 21 044
  • 189
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 164
Като кажете професионализъм сякаш кой знае какво, да скъсиш коса, да я боядисаш.
Море, ако те остави мъжа ти, ако останеш без работа две три години, сама ще се офъкаш даже.
Никога, ама никога - винаги ще имаш пари.
Дори и да е без пари ще си върже някак си косата и пак няма да отиде в гаража а пък такива като теб и с пари и без пари пак си ходят в гаража защото не правят разлика от окълцване и подстригване.

# 166
  • Мнения: 5 370
Жо, остави, за него е нормално.
Няма как да е наясно с нашите приоритети...или слабости Wink
Само нямам идея как му е интересно- точно тук.  Laughing
Ами да ни осветли за.....изхвърлянето. Flutter

# 167
  • Мнения: 1 210
А-ха.
Да отивам ли в ъгълчето? И да знаете, че поемам вината за световния глад. Blush

# 168
  • Мнения: 4 586
Стига ве, на 12 се учих да стрижа овце, на 15 ги правех дибидюс голи, равно, без да им връзвам краката. С циганска ножица, тя е един детайл. На семинари не съм ходил, на 22 имах оферта от Австралия за участие в състезание.
За любов, за резил, за просешка тояга - никога не се заричай.

# 169
  • Мнения: 5 370
 Joy
Вълчанееее, увековечих ти брилИАнтната мисъл в подписа си. Laughing

# 170
  • Мнения: 1 210
На семинари не съм ходил, на 22 имах оферта от Австралия за участие в състезание.


Жо, сгреши. Имало си е професионализъм и его замесени, знаех си  Laughing И спортен хъс  Naughty

Вълк, прав си за "никога-то".
Ама това сигурно щото неЩЪ да съм овца. Или да ме стрижат като такава, та било то и равно.

# 171
  • Мнения: 1 210
Joy
Вълчанееее, увековечих ти брилИАнтната мисъл в подписа си. Laughing

Ама кулминацията е в състезанието, това си е международно признание един вид  Joy
Пък ти баш него окастри.

# 172
  • Мнения: 5 370
НЯмаше вече място, Вълшебната. Laughing
Ох, извинявам се, ама наспамихме.

# 173
  • Мнения: 12 697
Може да си по-добър от много фризьорки.
Колко хубаво би било, ако влезеш в луксозен салон, да си сигурен, че няма да те окълцат. Но за съжаление, животът е много по-сложен.

# 174
  • Мнения: 830
 Цигани, въшки, неизмити гребени:ooooh:  Sick Хора, накарахте ме да се замисля в какво киснат гребените на моята фризьорка, искренно се надявам да я някакъв дизенф.разтвор. Следващият път май ще взема да я питам Laughing а за цената- взема ми 15лв за измиване, подстригване и подсушаване, ама ходя при нея от поне 5г. и ми се струва, че ползвам някаква отстъпка.

# 175
  • Мнения: 3 447
Стига ве, на 12 се учих да стрижа овце, на 15 ги правех дибидюс голи, равно, без да им връзвам краката.
А петъчни нетипични мисли имаше ли?  Flutter

# 176
  • Мнения: 4 586
Цигани, въшки, неизмити гребени:ooooh:  Sick
Анджек, за това е темата. Ако беше за коафьори, стилисти, цени, бои, отношение, щеше да е в Красива мама.

Не, Дона, нямах. Пък и в зоофилията няма нищо нетипично, нито романтично.
Мацката в аватара ти е секси. Но ми е висока класа, висока топка.

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 09:24 от Вълкът с дълъг ник

# 177
  • Мнения: 830
Анджек, за това е темата. Ако беше за коафьори, стилисти, цени, бои, отношение, щеше да е в Красива мама.

Е стига де, аз казах просто, че ме накарахте да се замисля. Какво да направя като не съм хващала въжки от фриз.салон.
 И ти може да си стригал овце, ама аз съм бръснала прасе със самобръсначка, естествено беше преди това застлреляно с пушка  Laughing Laughing Laughing

# 178
  • Мнения: 1 252
 Twisted Evil и тука спамо - чат!
аман!

# 179
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Оле майко, дано да не почнат и фризьорките да ни застрелват с пушка, че да ни острижат.  Joy

Аз съм виждала окепазена коса за 100лв. А вие си вярвайте, вярвайте си.

Общи условия

Активация на акаунт