ПАК ЛИ НЯМА ДЕТСКИ?!

  • 35 164
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 14
Чух че в моя град Русе, ще има стачка на 3.12. на майките с деца с увреждания.

Вярно ли е това? Моля потвърдете.


Не съм чела темата задълбочено, просто написах стачка в търсачката и се закачих за тази тема.

Айде айде при Масларова да не би да беше по-добре. ooooh! обеден  съм,че такова забавяне няма да има.Иначе може да се организира една стачка  да не се самозабравят и от това парвителство.

# 361
  • Мнения: 82
Да ти кажа честно при Масларова нямаше такова забавяне. 4г си получавах детските и ТЕЛКа винаги на 15ти (зависимост от деня).
  Така, че предпочитам Масларова да си дръпне още 10 000 000лв, но поне тези пари си идваха на време.

# 362
  • Мнения: 14
Да ти кажа честно при Масларова нямаше такова забавяне. 4г си получавах детските и ТЕЛКа винаги на 15ти (зависимост от деня).
  Така, че предпочитам Масларова да си дръпне още 10 000 000лв, но поне тези пари си идваха на време.
За първата част от въпроса съм съм съгласен ама за втората  мога да кажа,че е за затвора. Peace

# 363
  • Мнения: 147
В Пазарджик вече има детски, но дано това не спре започнатото вече, а имено да протестираме за забавянето и за увеличението както на майчинството, така и на детските

# 364
  • Мнения: 86
майченство и аз нямам нека изчакаме до четвъртък . И аз винаги съм го получавала в началото на месеца

# 365
  • Мнения: 6
Здравейте, и аз моите ги изтеглих току-що, след дълго чакане на опашка пред банкомата найпосле ги взех тия прословути 35лв и сега се чудя кое първо да купя с тях...искам само да ви помоля да не се отказваме от започнатото дори и със стачката съм съгласна, защото мисля ,че този цирк ще продължава и занапред!

# 366
  • Мнения: 48
мами как да започнем да организираме стачката???

# 367
  • Мнения: 82
Май се искаше първо разрешение от общината. После се обявява дата и се прави протест. За да е законна стачката иначе може да прекараме една нощ в ареста и после да ни лепнат провинение в дребно хулиганство и съответно глоба.

# 368
  • Мнения: 48
да започваме оргнизирането тогава във всички градове.

# 369
  • Мнения: 86
Нас ще ни вкарат в ареста и ще ни провинят в хулиганство ,  а тези които бавят паричките на децата ни какво те са невинните душички пуууууууууу

# 370
  • Мнения: 86
да започваме оргнизирането тогава във всички градове.
Аз съм за

# 371
  • Мнения: 48
Нас ще ни вкарат в ареста и ще ни провинят в хулиганство ,  а тези които бавят паричките на децата ни какво те са невинните душички пуууууууууу
нали ще направиме всичко по закония ред.

# 372
  • Мнения: 82
Твърдо съм за. Мисля, че в други теми майчета събираха подписка.

Странно защо обаче не намирам нищо за 3ти.

# 373
  • Мнения: 55
И аз съм ЗА стачка или протест! Дайте да видим дали как е по-добре, по градове или всички заедно в София? Аз мисля, че ако се събрат много майчета наведнъж в София би било по-добре, само дето май ще е много трудно, въпреки че на мен не ми пречи и бебето си да заведа там - да видят кой ощетяват точно, че може би не им е ясно /не ме нападайте сега перфектни майки/

ПС:излизам да видя  ще писне ли банкомата  newsm78

# 374
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
ПС:излизам да видя  ще писне ли банкомата  newsm78

Ще писне, разбира се. Всички банкомати в страната вече пискат от нас  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт