Трудно решение ... развод

  • 6 678
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 749
не си мисли, че те нападам, но майка която точно мисли за децата си, не мисля че би постъпила като теб. Нещо не ми се връзва, няма логика.
Да бе,и аз това мисля. Thinking Просто не се връзва.Някъде си личи белия конец....

# 31
Ако се изнесеш при бившия ти - има ли кой да ти гледа децата докато си на работа?  newsm78

# 32
  • Мнения: 405
Аз на твое място ще изгоня мъжа си  и ще сменя бравите! Да няма никой достъп до дома ти. За децата трябва да намериш кой да се грижи. Има и целодневни детски градини.И това е крайния вариант, преди това ще вдигна скандал на неговите родители и много си права да не плащаш нищо. "Всяка жаба да си знае гьола"!!! Crossing Arms

# 33
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Хм...Деси, ти ли си?... извинявай за личния въпрос!
Даже и това да е пързалка, близка аверка е в точно, ама точно идентичната ситуация.

И на нея съм казвала това, което ще кажа и на теб.
Недоумявам, как някой може да възприеме за нормално издържането на здрав, прав мъж в трудоспособна възраст. И за жените се отнася, освен, ако не са, разбира се, по майчинство. Първо, това е долен михлюзлък и злоупотреба. Няма нищо романтично в това ти да се чанчиш от работа, а той да пали свещи в къщи, за да ти е приятно, като се прибереш. По-романтично щеше да е да си поделите отговорностите.

После - имаш две деца. Трето не ти ли идва малко множко? А това за роднините и на мен ми е било на главата. Братът на мъжа ми струваше на семейството ни голямо петцифрено число и едва сега - след страшно бутане на кочината от моя страна, нещата започват да се нормализират и той да връща пари.

Най-важното, притеснително е децата да стоят и да гледат този тип пример на пасивно отношение към живота. Много лесно се попива това и после се репродуцира и от следващото поколение. Адски е важно да се работи, да направиш себе си полезен, да си поставш цели и да ги гониш. Децата ти това виждат ли го, освен у теб?

На твое място отдавна щях да съм довиждане. Тая ситуация е опасна и нечестна. Успех ти желая.

# 34
  • Мнения: 5 370
Петъчен сценарий, викам аз.
Ще оставя апартамента , общия, на мъжа, че аз да се юрна по квартири? ( а не той)

Ох, петъъък, петък. Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 1 350
Петъчен сценарий, викам аз.
Ще оставя апартамента , общия, на мъжа, че аз да се юрна по квартири? ( а не той)

Ох, петъъък, петък. Laughing

Жозефина и петъчно да е представи си да остане там в общото жилище и той да не ще да се изнесе ми нали маминка пак ще си идва на обири и той пак ще е издържаният. Трудно е да си в едно жилище с някого на когото не му пука за нищо. При така стеклата се ситуация и аз сигурно щях да избера квартира поне докато съдът не отреди мое ползване на жилището заради дете примерно.

Авторката не пише какво става?  newsm78

# 36
  • Мнения: 467
и на мен ми е интересно какво ще се случи и как точно е постъпила. Не искам да звуча като някоя лелка едва чакаща да почне сериала, но ми е интересно дали мненията ни са й помогнали да помисли и да последва някои от съветите.

Успех ти желая! Hug

# 37
  • Мнения: 796
Добре де, ще се изнесеш от семейното жилище с две деца и ще тръгнеш по квартири...защо? За да не се депресира мъжа ти ли?  Shocked Това и да го видя няма да го повярвам. Не може да има такива хора....

Нещо не се връзва в тази история...зле е измислена

# 38
  • Мнения: 5 370
Добре де, ще се изнесеш от семейното жилище с две деца и ще тръгнеш по квартири...защо? За да не се депресира мъжа ти ли?  Shocked Това и да го видя няма да го повярвам. Не може да има такива хора....

Нещо не се връзва в тази история...зле е измислена
smile3521
Мдааа,аз затова изразих съмнения в пола на "авторката" на една друга култова тема, за забременяване и извънбрачен секс. Laughing
Абе нема лошо, дай да се полизгаме малко и да се позабавляваме

# 39
  • Мнения: 2 011
напълно подкрепям мнението на Flocke . Почти никакъв достъп до парите и посещение от родителите само с предварително обаждане  Peace Ако бях на твое място одавна щях да спра да бъда дипломатична и да си покажа и зъбите и ноктите.
Аз се чудя пък и какви са тези родители, да крадат от внуците си. #Crazy
и аз почвам да се съмнявам за това, че темата е пързалка newsm78

# 40
  • Мнения: 467
може и да не е пързалка, но определено не е цялата истина  Peace

# 41
  • Мнения: 2 011
може и да не е пързалка, но определено не е цялата истина  Peace
Напълно е възможно това!
Все пак авторката  сама е допуснала това да се случи , на всичко от горе казва че със съпруга си няма проблем а само с родителите му ... не ми се връзват нещата , не разбрах и какви по-сериозни мерки  е предприела преди това освен , че е решила да си вдигне багажа!  newsm78
Ако  моите взаимоотношения с мъжа ми са прекрасни и проблема е с родителите му бих поговорила сериозно с него и тях, бих  сменила бравата като втора  стъпка , а като трета  пък гости само  с предварителна уговорка !

# 42
  • Мнения: 134
Да се разделяш или караш с мъжа си за пари е безумно тъпо и излишно!
Живее се с две и двеста.
Аз съм на принципа, че дава този, който има!
Живота е колело.... утре може ти да нямаш.
А в момента имаш мъж, който те обича, желае и ти го показва и доказва всеки ден!
Това няма да намериш лесно. Пари .......

# 43
  • София
  • Мнения: 1 350
А дали щеше да и го показва ако той работеше пък тя в къщи седеше и издържаха нейните родители? Да живота е колело,но утре той би ли поел нейната задача да издържа всички?

# 44
  • Мнения: 2 011
очакваме авторката да се появи ...но тя май потъна ...

Общи условия

Активация на акаунт