Слава Севрюкова - познатият и непознат феномен

  • 81 238
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 206
Вальо извади хубавите неща, щом са ти на езика за казване не ги задържай
Зареди "батериите" ни с доброта....

Малчева имаш хубаво чувство за хумор   bouquet Добре си дошла... Тук е място за споделяне  Hug

"Мисълта - за Слава - е вълна с необичайна сила. Не е електромагнитна, гравитационна или свързана с известните физически полета. Разпространява се със скорост, многократно превишаваща светлинна­та. Излъчва се от клетките на мозъка и, подобно на него, е светлосива на цвят. Мисълта - продукт на 100 милиарда сложно организирани мозъчни клетки.
Узрее ли, откъсва се и устремява натам, където човек я насочи. Тогава се превръща в пси-вълна, проя­вяваща се самостоятелно извън него. С нямаща равна на себе си в света транскосмическа скорост въздейс­тва върху обектите директно, на огромни разстоя­ния. Благодарение на нея, всеки, притежаващ разви­ти мозъчни центрове, може да достигне набелязания обект и получи от него необходимата информация."
Състоянието на владеене и насочване на тази вълна Слава нарича "сила на мисълта". С нейна помощ про­никва в микро и макрокосмоса.
Вече е научно доказано: енергията на съзнанието влияе върху физическите полета. Душата е тип енер-гоинформационно поле. Освен с мозъка, който според бележития съвременен руски физик академик Акимов "има периферна позиция за съзнанието", все повече ще се разбира - ние мислим чрез душата и духа. Това се потвърждава от спомените в регресивен транс за света на отвъдното. Там съществуването е в духовен план, а се мисли и чувства.

# 706
  • Мнения: 129
Малчева , темата на  Nadia Jasem  е направо еликсир за нашите търсещи души. Simple Smile
Nadia Jasem благодаря за полезния цитат. Мисля, че ми е познат от книгата на  Христо Нанев"Бъдете в този свят, но не от този свят" или се бъркам?  newsm78 А Слава, чудесно го е казала  това, за мисълта   bouquet

# 707
  • Мнения: 682
Малко встрани от темата, но сега си рових в компютъра и открих една папка, където записвам цитати на Тери Пратчет.Голям автор за мен!
Та да ви копна една мисъл, пречупена през хумористичната нотка, но изпълнена с много мъдрост!
Магията е леснодостъпна.Трудно е да правиш магии и да ти се размине безнаказано.Защото човешката раса е като житно поле и магията помага на занимаващите се с нея да изкласят по- нависоко.А това привлича вниманието на боговете, и на разни твари, които не принадлежат към този свят.Който се набърка в магията, без да знае какво прави, обикновено свършва във вид на нещо лепкаво, разплескано из цялата стая.”
Тери Пратчет
От „Подвижни образи”

# 708
  • Мнения: 457
Нещо във връзка с мерната еденица "време": как си обяснявате, че някоя звезда е на хиляди светлинни години от Земята, а наблюдавайки я учените определят нейното движение или развитие в момента? Ами избухването й се наблюдава в момента и в момента оказва влияние на Космоса, но не е ли станало това преди хиляди светлинни години?? Или дори една планета, която е на по-малко например 5-10 светлинни години. Нейното движение се наблюдава в момента и се казва, че точно СЕГА има еди-какво си влияние. Това обаче не е станало преди 5-10 години и да дава отражение в настоящето, нали?
Ще съм благодарна, ако някой ми обясни това  bouquet

# 709
  • Мнения: 30
Eто петък е сега. Нотар имам една молба към теб от Леля Слава знам за Ходжа мисля че  в Хасково живее. Той голяма дарба има и силна молитва ако влезнеш в контакт със него питаи го как се въстановява след сеансите. Миналата вечер бе чудна толкова никога не съм сънувал. Първия бе за мен като ученик пред черната дъска бях смъмрен и изпитан. Във втория бяхме всички търсехме къде е пътя. Тогава чухме звука на Арфа и там бе нашето спасение. Индира Ганди бе на нея. На сутринта два гълаба долетяха до мен. Тези чудеса са благодарение на вас.

# 710
  • Мнения: 30
Времето не съществува ката мисъл там много на високо. Това за планетите какво се случва е даденост. А дали живеем сега или искаме да се случи сега е във времето като определение. Това е мойто мнение затова искайте и ще ви се даде.

# 711
  • Мнения: 211
Нещо във връзка с мерната еденица "време": как си обяснявате, че някоя звезда е на хиляди светлинни години от Земята, а наблюдавайки я учените определят нейното движение или развитие в момента? Ами избухването й се наблюдава в момента и в момента оказва влияние на Космоса, но не е ли станало това преди хиляди светлинни години?? Или дори една планета, която е на по-малко например 5-10 светлинни години. Нейното движение се наблюдава в момента и се казва, че точно СЕГА има еди-какво си влияние. Това обаче не е станало преди 5-10 години и да дава отражение в настоящето, нали?
Ще съм благодарна, ако някой ми обясни това  bouquet

И аз се включвам към това питане, често се чудя за това.

Вальо, благодаря зя включването, но не можах май точно да разбера за какво иде реч Rolling Eyes Blush

Black Russian, благодаря за пояснението. Ще продължавам да си блъскам мозъка - явно няма да стане веднага моето просветление по този въпрос Grinning След обяд ще копирам един текст, който вчера ми попадна, за времето пак. За липсата му по-точно.

Лек и усмихнат ден на всички Hug

# 712
  • Мнения: 206
Малчева , темата на  Nadia Jasem  е направо еликсир за нашите търсещи души. Simple Smile
Nadia Jasem благодаря за полезния цитат. Мисля, че ми е познат от книгата на  Христо Нанев"Бъдете в този свят, но не от този свят" или се бъркам?  newsm78 А Слава, чудесно го е казала  това, за мисълта   bouquet

Black Russian Цитат е, аз затова съм го пуснала в зелено да се знае Simple Smile
Освен от нейните книги много интересни неща научавам и от вас.
Както казах на Вальо, аз само отворих вратата с тази тема.... всичко останало е ваше дело  Hug

# 713
  • Мнения: 141
привет на всички Simple Smile

Вальо, както винаги ти ме накара да настръхна. Благодаря ти за включванията и поучителните постове, които пишеш.

Беба, много итересна мисъл и абсолютно вярна.  Hug

Днес станах с идеята да споделя нещо с вас, което може да ви е интересно. Също и да споделя опита си в това отношение.

Преди време, търсейки начин да помогна на вуйчо си, който има мнооооого голям проблем с алкохола попаднах на един голям психотерапевт Обясних какъв е проблема с вуйчо ми и дали има възможност чрез хипнотерапия да се реши неговия проблем. Тогава този човек ми препоръча ако вуйчо ми е съгласен, да се подложи на т.нар. холотропно дишане. Това е метод, при който с интензивно, дълбоко и учестено вдишване човек да изпадне в състояние, в което хем е в съзнание, хем- не. По този начин той излизат всички негови страхове, блокажи, изживява ги на ново и се освобождава от тях. Преди да предложа на вуйчо ми това, реших аз да се подложа на такова нещо...Беше мем шубе, но реших да опитам. Бях на 2 такива сесии и се почувствах перфектно. В началото се получава схващане на цялото тяло... при всеки е различно в зависимост от това къде и какви блокажи има. Аз лично почувствах изтръпване на цялата челюст- не можех да си отворя устата. По- късно ми обясниха, че това е защото съм искала много пъти да кажа нещо, но не съм го правила. и тн и тн... Само да вметна, че имаш пълен контрол върху тялото си и знаеш какво става тук и сега... Та, изживях много интересни моменти. Върнах се и в момента, когато съм била в утробата на майка ми. Чувството беше на топлина и любов. Чувах приглушено гласовете на майка ми и на хората, с които говореше.... Беше много интересно изживяване. След като свърши сесията, аз се почувствах като новородена. Не мога да опиша.. Усещах невероятна лекота. Интересното беше, че ми се доспа в 19 часа, съответно аз си легнах в 20 часа като малките деца... Събудих се в 2 часа и се чувствах толкова бодра и наспала, все едно съм спала цяла нощ. Просто не мога да ви опиша каква бодрост имах.... Не се бях събуждала така от мнооого време...
Едно от нещата, заради които исках да се подложа на това е освен че исках да пробвам, а и защото много искахме детенце, а все не се получаваше. Имах усещането, че холотропното дишане ще окаже влияние върху мен, ще ме успокои, ще ме оттърве от някои страхове и блокажи, които ми пречеха.... Това се случи миналия Септември.. Бях много спокойна и облекчена след сесиите. Декември месец забременях и Септ. тази година родих Simple Smile
За съжаление вуйчо ми не се реши на такова нещо и всеееееееее още го има този проблем Sad И аз незнам вече как да му помогнем...

Това е, което исках да споделя с вас.. Много се отдалечих от темата, но усетих, че трябва да разкажа за това, което съм почувствала и преживяла.  Hug

# 714
  • в баира
  • Мнения: 861
Да се присъединя и аз тук. В момента чета книгите на Христо Нанев за свръхфеномена Слава Севрюкова.

# 715
  • Мнения: 3 929
Хубав ден!
Не получих отговор на моите въпроси, но съм сигурна, че ще получа, рано или късно. Явно не съм готова за тях сега.
В момента чета една книга, която трябва скоро да върна на майка ми. Ще споделя някои неща от нея по-късно, когато синтезирам информацията, за да не ставам подробна и досадна.
Как се радвам, че ви има и че има с кого да обменям опит и информация! Не сме сами. Hug

# 716
  • Мнения: 141
Здравейте!
Искам да ви питам каква роля има съществуването на паралелни светове за нашето развитие, да речем? В смисъл, как тяхното съществуване ни помага да се развиваме, усъвършенстваме духовно? Изобщо играят ли такава роля?
Нещо, като че ли ми се объркаха нещата в главата. Като умрем на Земята, в кой свят отиваме? Тези паралелни светове земни ли са?

zuki, и аз още се опитвам да осмисля това с паралелните светове. Много интересни въпроси си задала, но за съжаление не мога да дам отговор на тях. Ще се радвам ако някой има по- голяма яснота и опитност в това отношение да обясни  Embarassed

# 717
  • Мнения: 3 929
И във връзка с времето... искам да споделя една мисъл, която много ми допадна: "Човек не бива да позволява на часовника и календара да му пречат да види, че всеки миг от живота е чудо - и тайнство".

# 718
  • Мнения: 592
Valio_1958 - пощата ти е пълна, та ще задам тъпичкия си въпрос тук: понеже си написал Ходжа с главна буква - това името ли е или е длъжността?
Gorska_Kitka - то това е на практика регресията. Няма нищо страшно, напротив - изясняват ти се много неща, а наистина чувството след това е като нов човек - не само физически, а и душевно.

# 719
  • Мнения: 15
Привет!

Чета ви с удоволствие! Много положителна енергия струи от вас! Като прочетох последния пост на Горска китка за холотропното дишане и за това, което и се е случило после..... Та, сетих се и аз за едно нещо, което е в страни от темата, но все пак ще го споделя, защото вярвам ,че не е случайно. През 1997 г. (мисля че на 27 или 28 август)съпругът ми е преживял тежка катастрофа. Слава Богу имало добри хора и са му помогнали навреме да стигне до болницата. Всичко се оправило в последствие, но съпругът ми никога не си е правил курбан за здраве. КОгато вече се оженихме на датата само съм черпила с бонбони, така за здраве. И 2007г. му казах,че е време да направим един курбан - минаха 10 години, срамота е и неуважение спрямо Господ. Тогава така си помислих. И баща ми закла едно яре, поканихме близки роднини и така... За здраве! Не след дълго разбрах,че съм бременна. Точно след една година Господ го дари със син. Терминът ми беше за 27 август, но по препоръка на лекаря родих малко по-рано.
Сигурна съм,че това не е случайно. И винаги му го повтарям, но мъжът ми отказва да влиза в църква. Под никакъв предтекст. За него има някой или нещо, което вижда всичко и ходенето на  църква не е критерий за достоен живот. По принцип и аз съм на същото мнение. На големи празници избягвам да ходя, предпочитам на следващия ден или преди самия празник. И винаги когато имам нужда. Просто сядам вътре и се чувствам добре там....

И друго мислех да пиша, но ми избяга мисълта.  Embarassed  Нищо, като се сетя пак ще споделя  Wink

Общи условия

Активация на акаунт