Гавра на МТел

  • 6 391
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 534
На свекито й се случи,мисля че й върнаха парите,не помня точно.

# 31
  • гр.София
  • Мнения: 184
На всяка писмена имаш долу вдясно персонален към номера ти ПИН код - с него би трябвало да можеш след регистрация в страницата им да управляваш номерата към "Семейство и приятели"

# 32
  • Мнения: 0
Искам да споделя опит с вас относно услугата на Мтел - безжичен телефон, без кабели и т.н. с рекламата на Латника Петрова ли беше...
Взех си аз и се оказа, първо устройството се повреди три пъти (произведено в Китай). После ми дадоха едно безжично, без което тел не може да работи, но ако е включено ти се трупа сметка за нета без да го позваш.
Така се оформят баснословни сметки, Мтел много добре вижда, че IP -то не е същото, но отговорът им беше :"Услугат ае предоставена на вас, вие си отговаряте", а реално независимо дали имаш или нямаш рс, ти се натрупват сметки. Ами представете си Баба Пенка от с. Крайречен, тя като си вземе такъв телефон, как ще си го кодира горката, като тя не е виждала компютър през живота си.
Комисията за защита на потребителите също не ми помогна.
Сега Мтел ме заплашват със съд.
АКО ИМА И ДРУГИ ТАКИВА МОЛЯ ДА СПОДЕЛИТЕ И ДА СЕ ОБЕДИНИМ СРЕЩУ ТОВА.

# 33
  • Мнения: 60
това устройство е голямо менте , и на нас ни го довлякоха , наистина не работи , не щя да тръгне 2 дена
тарифата не е реална , въобще всичко се оказа излагация
така се бях ядосала ,  върнахме го на жената , която не го набута , тя да се оправя с него ,
добре , че не щя да тръгне , иначе не знам как щяхме да го върнем ...

# 34
  • Мнения: 2 037
Точно днес щях да се включа, за да ви кажа какво стана.

Обадиха ми се от МТел, напълно безрезултатен разговор проведохме.
Всичко са покрили, замазали, ни лук яли, ни.... и пр.
Сега се опитвам да се докопам до молбите ни, които са в техния архив.
Ужким имат електронен. Днес търсих госпожата, коята ми звъня, но я крият от мен, какво чудно има в това.
Обучили са ги обаче да защитават интереса на МТел до смърт. Не отговарят на моите въпоси, а си говорят каквото са си набелязали.

За още такива проблеми с номера в групите чух обаче, това е скандално и много внимавайте!

# 35
  • Мнения: 96
Разведох се с МТел преди 4 години.По това време с БТК си бяха плюли в устата да надписват сметки.На няколко пъти ходих и се разправях накрая просто не си платих сметките и се отказах.Към Бтк  плащах за секс услуги,а пък Мтел пък ми приписваше международни разговори .Бях се залетяла да пиша в пресата ,да искам съдействието на телевизията,обаче и през ум не бе ми минало,че всъщност никой няма да ми обърне внимание.Та кой ще рита срещу милионите от реклама.

# 36
  • София
  • Мнения: 44
Доколкото разбрах телефона е фирмен. Мисля, че Семейство и Приятели е само за частни абонати.
Аз съм  доволна от Мтел - номер 1 оператор в БГ.
Поздрави и успех.

# 37
  • Мнения: 105
Да гавра с клиента е най-точната дума за тази фирма!От 1999 до 2002 им бях клиент и бяха нон стоп разправии заради техни грешки,неуредици и какво ли още не,плащаша се камари пари за какви ли не допълнителни услуги и т.н. докато в един момент ми писна и ги приключих завинаги и посъветвах и близките си да направят същото.Върха на наглостта им обаче беше преди няколко месеца,когато майка ми получи последно предупреждение съдържащо и заплаха за съд от тях за плащане на сметка от 150лв за телефон,който е спряла преди 5 години #Crazy И представете си какво получи като отговор от тях,че била си пуснала телефона в другия край на България и си го е ползвала?!Тя съответно поиска да и покажат в писмен вид това и "искане",а отсреща получи предложение да се отбележи занапред да внимават много и да изискват личното и присъствие....а досега как е било никой незнае...Направете си изводите за какво иде реч

# 38
  • Мнения: 6
Мръсни изманници,още малко ще ме искарат .че съм говорила с починал човек 1 ч  Outta Jointто бива бива ама чак такова нахалство не бях очаквала.Не си платих сметката и се прехвърлих към глобул,м-тел са просто ужасни

# 39
  • Мнения: 5
не ми говори за мтел , абсолютни мошеници са ,


 newsm10

# 40
  • Мнения: 2 037
Да се възползвам от това, че повдигнахте темата, да ви разкажа още нещо.
В неделя ходихме на Коледния базар на нациите, там се разиграва томбола с благотворителна цел, за целта се купуват талони от 10 лева единия. Има талони, носещи награди, има и непечеливши. Детето спечели GSM апарат, Водафон, МТел значи отново.
Е, познайте, телефона не работи.
Не ги ли е срам да си даряват боклуците, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт