МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 41: насладихме й се и ще я запомним

  • 29 153
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Joy Joy Joy да ти кажа хич не ни е срам-та нали сме заедно  Wink
А и сега имам нужда от нещо младичко и агнешко(само да не чуе)  Wink


Ей,много си шавлива!Човека като нищо ще го тресне кръвното сега.
Маджидеее,Маджидее! smile3514

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
Герадост,благодаря за темичката!
Бях в Турция една седмица,та емоциите ми по филма са още по-силни!

# 17
  • Мнения: 5 140
лелеееееееее  Embarassed Rolling Eyes забравих виииииии  Embarassed Embarassed Confused

ама иначееееееее  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 5 140
Бях в Турция една седмица,та емоциите ми по филма са още по-силни!


ееееееееееее не е честно Crossing Arms.....искам и аззззззззззззз  ooooh!

# 19
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
лелеееееееее  Embarassed Rolling Eyes забравих виииииии  Embarassed Embarassed Confused

ама иначееееееее  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ооооооооо,лудата!!!Лоооовиииим теее! Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 3 098
syd 13,де да знам аз 4е запо4нали да го повтарят! Tired Хем питах и пак не разбрах. Embarassed
lacunababe,отвратителни са да! Rolling Eyes Сигурно са записвани с някаква евтиния,знам ли? Thinking
Ина4е съм ок,малко се лекувам,щото се разболях.
geradost,къде ходя ли?Взе ми се акъла покрай това дете. CrazyУ4илище,след у4илище на спорт,струпа ми се и една бумащина да оправям тия седмици последните,та така.Ама хубаво,4е се поразболях,та да си седна на гъзето малко. Laughing
Ти оздравя ли ве4е?
irina boneva,разкажи за Турция. Hug Какво видя,какво те впе4атли,пусни снимки,ако може,разбира се. PeaceЩе ни е интересно!

# 21
  • Мнения: 5 140
лелеееееееее  Embarassed Rolling Eyes забравих виииииии  Embarassed Embarassed Confused

ама иначееееееее  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ооооооооо,лудата!!!Лоооовиииим теее! Hug Hug Hug

ЛОВИМ ТЕ И АЗ  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

аз не съм просто лудаааааа, а съм изтрещелаааааааа  Crazy

# 22
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ето,свърши мелодията и ви падна имунитета. Laughing

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Бяхме на остров Гюкчеада.Аз съм от Бургас,пътувахме с кола,след което с ферибот са предвижихме до острова.Още на ферибота ме обвзе настроението,с чая поднесен на табличка в онези малки чашки.Нашата почивка съвпадна с техния празник,с шекер байряма и всички бяха официално облечени,обставовката беше празнична.Ще се опитам да пусна снимки по-късно.
Постоянно вървят сериали по тяхната телевизия,дори разговарях се дна туркиня,която знае български по повод мелодията.Тя е също силно впечатлена от сериала.В момента дават някакъв,тя ми го преведе ,като "Листата падат",каза,че е много хубав.

# 24
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Бяхме на остров Гюкчеада.Аз съм от Бургас,пътувахме с кола,след което с ферибот са предвижихме до острова.Още на ферибота ме обвзе настроението,с чая поднесен на табличка в онези малки чашки.Нашата почивка съвпадна с техния празник,с шекер байряма и всички бяха официално облечени,обставовката беше празнична.Ще се опитам да пусна снимки по-късно.
Постоянно вървят сериали по тяхната телевизия,дори разговарях се дна туркиня,която знае български по повод мелодията.Тя е също силно впечатлена от сериала.В момента дават някакъв,тя ми го преведе ,като "Листата падат",каза,че е много хубав.

Говореше се че  и тук ще го пускат.Пак е по Решат Нури.Листопад ще е българскияа превод

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Бяхме на остров Гюкчеада.Аз съм от Бургас,пътувахме с кола,след което с ферибот са предвижихме до острова.Още на ферибота ме обвзе настроението,с чая поднесен на табличка в онези малки чашки.Нашата почивка съвпадна с техния празник,с шекер байряма и всички бяха официално облечени,обставовката беше празнична.Ще се опитам да пусна снимки по-късно.
Постоянно вървят сериали по тяхната телевизия,дори разговарях се дна туркиня,която знае български по повод мелодията.Тя е също силно впечатлена от сериала.В момента дават някакъв,тя ми го преведе ,като "Листата падат",каза,че е много хубав.

Да,напълно е възможно!
Говореше се че  и тук ще го пускат.Пак е по Решат Нури.Листопад ще е българскияа превод

# 26
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Лека нощ на всички! smile3524

Утре пак! lalalala

# 27
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Лека нощ и от мен!  Hug  1countingsheep

# 28
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Добро утро!  Hug



нещо смешно  hahaha

# 29
  • Мнения: 31 357
Бях в Турция една седмица,та емоциите ми по филма са още по-силни!


ееееееееееее не е честно Crossing Arms.....искам и аззззззззззззз  ooooh!
Аз също. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за всички.

Общи условия

Активация на акаунт