Какво мислите за тъкъв родител?

  • 4 826
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Залагам на това че тък всички сме майки и ще ви задам един въпрос.
Нормално ли е една т. нар. "майка" да си гледа детето по 1 час общо седмично?
Всичко се състои в това че тя го дава на майка си от понеделник до петък, в петък го взима от майка си ,кочто живее близо много близо до свекърва й,а майката живее в другият край на града, тя се вдига от там за да отиде да вземе детето си от майка си и го закарва до майката притеятелят си.Всъщност това е времето което тя прекарва с него нито го води някъде нито искака да се занимава  с него????Нормално ли е това , а в същото време се бие в гърдите"аЗ СЪМ МАЙКА?" 
Искам мнения и ще помоля да ми сестят злобни кометари,искам мнениоята на хора който искат да помогнат на детето -племменик ми е и мн го обичам,искам само добро за него.

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не е нормално, ама това не  те топли като мнение, преполагам! какво мислят в семейството и какво предлагат?

# 2
  • София
  • Мнения: 17 434
Не ми е съвсем ясна целта на темата.
Ако е да оплюем жената - аз няма да го направя.
Ако е как да помогнеш на детето - трябва да започнеш от това нещастно ли е то. Понеже аз не виждам в поста нищо за детето, само желание за оплюване на майката.
Ако мога да хвърля един боб, бих се заклела, че жената се е развела с брат ти, така ли е?
Ако брат ти е баща на детето - той къде е в цялата схема, никъде не видях неговата грижа.

# 3
  • Мнения: 1 008
Отговорът съм дала в една своя тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=420930.0
Ако ти се чете хвърли един поглед.

# 4
  • на майната си
  • Мнения: 425
Ти и да му мислиш доброто при двама живи родители какво можеш да направиш?
Естествено, че не е нормално, но хора разни - приоритети разни...
По-интересно е не какво ние мислим за тази майка, а мнението на бащата.

# 5
  • Мнения: 2
Не ми е съвсем ясна целта на темата.................ЦЕЛТА Е КАК ДА Я ПООПРАВИМ МАЛКО ТАЯ ЖЕНА. ДА СЕ ВЗЕМЕ В РЪЦЕ.
нИКОЙ НЕ ЖЕЛАЕ ДА ОПЛУВА НИКОГО, ТЯ СЕ ОПЛУЛА САМА ДОСТАТЪЧНО.
ДЕТЕ Е МН НЕЩАСТНО И ДОРИ НЕ ИСКА  ДА ЖИВЕЕ С НЕЯ,КАЗВАЛ НИ Е ЧЕ ИСКА ДА ЖИВЕЕ С  ЛЕЛЯ  И ЧИЧИ И МАЛКАТА ДИДИ.
И НЕ Е БИВША НА МОЯ БРАТ АЗ ЖРАТ НЯМАМ, БИВША Е НА БРАТА НА МЪЖА МИ.
а ВЪПРОСНИЯ БРАТ НА МЪЖА МИ Е иСПАНИЯ -РАБОТИ.ЗА ДА ИМА ПАРИ ЗА ПРАЩА ,КОЙТО ТЯ ДОРИ И НЕ ДАВА ЗА СИНА  СИ, НО ТОВА НЕ Е ПРБЛЕМ ДОСТА ХОРА СЕ ГРИЗЖИМ ЗА НЕГО. ТОВА БЕШЕ ОТГОВОР ЗА Бърди

# 6
  • Мнения: 2
Delilah
РАЗБИРА СЕ ЧЕ ЩЕ Я ПРОЧЕТА ,НИЩО НЕ МИ КОСТВА. Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 8 949
Не разбрах бащата кога вижда детето. Иначе такива случаи колкото искаш. Като не иска да го гледа, никой не може да я принуди. По-добре за детето, че поне бабите го гледат.

# 8
  • София
  • Мнения: 17 434
Виж сега.
Детето си има майка, има си и баща.
Колкото майката не го гледа, толкова и бащата.
И хич не ми обяснявай за работата в чужбина, милиони хора работят в България до децата си и не са умрели от глад.
Колкото е виновна майката, толкова и бащата. Майката поне един час прекарва с детето си, бащата и толкова не.
Като ви е толкова мъка за детето, брата на мъжа ти да си събере парцалите, пък да си дойде, да си намери работа и да си вземе детето да си го гледа.
Най-лесно е да се оплюва майка, която гледа детето си сама.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 571
................ЦЕЛТА Е КАК ДА Я ПООПРАВИМ МАЛКО ТАЯ ЖЕНА. ДА СЕ ВЗЕМЕ В РЪЦЕ



А ти защо се месиш? И не е твоя работа "Да я пооправиш".

# 10
  • Мнения: 2
: Delilah
ПРочетох твеот мнени ,но за мен това е в рамките на нормалното ти поне си работила,.че тя майката не работеще до преди една година,а схемата беше същата,дори насила я накархме да започне работа с много мъки да и се молим да започне рабора, послуша молбата ни откакто се чуме неколкократно с бащата на детето и го помолихме да и намали праите който и праща така и така не ходят за сина му, поне тя да започне работа.и сега вече работи,поне това изовоювахме.
Сигурна съм че го обича и че има изнстинката към него като дето, но не разбирам защо така го е отлъчила от живота си, мъчно ми е мн за детенце, а не мога да му помогна, това че го взимаме за малко за ден за два ,не е нищо ,купуваме и ние и бабите,гледаме го, но просто не я разбирам.

# 11
  • Мнения: 2
о.к да съгласна с това да се върне бащата тук, но тук идва по лощото бащата иска да си взима дететоо там,това е проблема, не иска да живее тук в Бг

# 12
  • Мнения: 12 697
Аман от тия бивши, дето хем не си гледат децата, хем само пари смучат.  

# 13
  • Мнения: 4 965
Жената може да си има причини да не е с детето постоянно (още повече, че живее сама и работи от 1 г.). Пък и това оправдание с работа в чужбина на бащата е далеч по-голямо бягство от отговорност.
Пази Боже, от такива роднини (всъщност, вие и роднинине сте й), а и надали имаш 100% доказателства, че през седмицата също не ходи да си взема детето.
Ама ако така сте им се месили и в отношенията, то е ясно защо са бивши...

о.к да съгласна с това да се върне бащата тук, но тук идва по лощото бащата иска да си взима дететоо там,това е проблема, не иска да живее тук в Бг

И какво прави по въпроса?

# 14
  • София
  • Мнения: 17 434
Хубаво де, иска бащата да си го вземе, кой го спира?
А жената като работи по цял ден, няма ли право да ползва помощта на майка си? ТИ лично някаква идея имаш ли какво е да си самотен родител????

Повдига им се от тая тема, чудя се вече що се вързах изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт