През ОКТОМВРИ с мама,вече ще сме двама!

  • 22 038
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 203
Честит син Райан на Ани Боланд!!!Да е жив и здрав малкият сладур и да радва цялото семейство!
BaBy Mamma-ДОБРЕ ДОШЛА Hug

# 691
  • Мнения: 1 107
Честито на мама Ани! Много усмивки да им носия новия член на семейството! newsm51

# 692
  • Мнения: 23 446
Браво,Ани,честито бебче!!!Да ви е жив и здрав Райън,много а ви радва!!!  bouquet
Чакаме ви скоро пак на линия. Hug



BabyMama,добре дошли с Анелия.Кърми я нощем,това стимулира кърмата много.
Аз ви казвам лека нощ и ви пожелавам чая от малини да даде ефект ,и утре сутрин да ме зарадвате с нови бебчовци. Mr. Green

# 693
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Честито на всички обебели се мами Hug,да са ви живи и здрави бебчетата,много спокойни и послушни.
Добре дошли на останалите Heart Eyesне смея да пиша поименно,че съвсем ви изгубих края.
Много благодаря за разказите ви ,определено са ми от полза PeaceИна-Мария ще се моля за теб Praynig Peace
Надежда,мила дано и при теб всичко се развие ,както трябва Praynig Peace
Аз съм добре,само дето почвам , да се изнервям,остават ни още 11 дни,а на мен почва да ми тежи,краката ми се подуват много,ръцете ми по цяла нощ изтръпват,а иначе никакви контракции или каквито и да е признаци за раждане,абе гадна работа,спирам, че едва ли ви се слуша  някой, който само се оплаква.
Лека вечер  Hug

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 22:35 от dani-puh

# 694
  • Мнения: 71
Изчетох, мирясах и отивам да спя Hug
Ина_Мария и Надежда  на вас ви стискам силно палци, всичко да се нареди Praynig Praynig
И аз съм ужасно подута-крака, ръце, оффф мани ooooh!
Утре следобед съм на преглед, но все пак се надявам до тогава пък да почне нещо.
Желая спокойна нощ на родените бебчета и мами, а на нетърпеливите неродили майчета (като мен)- бебеносна нощ Peace

# 695
  • Мнения: 1 715
Честито на Ани Боланд    bouquet
Бейби Мама,добре дошла отново сред нас Hug
Благодаря ви моми4ета за подкрепата,аз стигнах до тук и не смятам да се предам Simple Smile
Леко раждане на вси4ки 4акащи Hug

# 696
  • Мнения: 32
ЧЕСТИТО НА АНИ, ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО МАЛКОТО МОМЧЕНЦЕ!   bouquet

MiaGia и аз по същия начин като теб си следя преводите от сайта на нои, а в картата ми няма постъпления. Явно не е само при мен проблема. Успокоих се! Ще изчакам няколко дни и ако няма постъпления ще търся причините по тресето.
Анхелика, по повод твоя болничен незнам какво да кажа. Много гадно. Това означава, че работодателя ти не ти подава на време болничния пред нои. И на мен ми се случи това преди няколко месеца. Дано от тук нататък всичко да е наред!  Hug

Мамите които родихте, имам един въпрос малко глупав  newsm78 ... В болницата разрешават ли да се къпите? Ако сте родили нормално де, за операциите знам че не може да се мокрят??? Embarassed

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 26
С радост искам да Ви съобщя,че тази вечер в 21:34ч. се роди малкия Калоян (3.100кг. и "висок" 49см.) на мама Краси (Каки), тати Андрей и братчето на малкия Андрей!!!


Да ни е живо и здраво малкото слънчице и да носи много усмивки и радост на цялото ни семейство!

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ани,честито Hug

Нека е жив и здрав Райан,много да слушка и папка
Heart Eyes



Ама и ти си една мама-шампионка.Дано всеки има такова бързо раждане Simple Smile.

Янче,аз почти веднага след като ме закараха в стаята се изкъпах( и при двете раждания).Просто не можех да издържа и да не се изкъпя.

Бейбимамче,добре дошла.Липсваше ни Hug.Много се радвам,че сте добре с Анелийка(бях се притеснила за вас).

Лека и от мен и много бебета да народите утре Mr. Green

Еее,докато пусна и ново бебче Party

Каки,честит цар Калоян Grinning
Жив и здрав и много радости в семейството.
  bouquet

# 699
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте
иха колко бебоци днес  Laughing
Честити синчета на Рони, Ани и Каки. Нека Кристиан, Райън и Калоян да бъдат живи и здрави и много много да радват мама и тати   bouquet На мамите бързо възстановяване  Hug
Аз днес бях на консултация. Само ме мериха и чухме сърчицето. Другия вторник, ако още не съм родила пак и така нат. Ще видим моя момък кога ще се накани.
Лека вечер от мен  Hug

Ей сега дойде новината
Днес в 21:10 се е родила Марина, 50см, 3200 на мама Джоя

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 23:16 от sofy

# 700
  • Мнения: 25
ЕХААА,КОЛКО МНОГО БЕБЧЕТА ДНЕС!!!!НА ВСИЧКИ МАМИ ЧЕСТИТО,ДА СА ИМ ЖИВИ,ЗДРАВИ И МНОГО УСМИВКИ И ЩАСТИЕ ДА ИМ НОСЯТ!!!!

# 701
  • София
  • Мнения: 48
Ейййй, новината за нашето царче вече е в оборот: ЧЕСТИТ НИ КАЛОЯН!!!
Аз съм нахилена до ушите, в няколко обиколки  Grinning Grinning Grinning
Плами - честит ти племенник на тебе!

Ох, моето диваче нещо се развълнува, някакви боцкания имам... - да видим дали Краси няма да повлече крак в "махлата" Laughing

Анито - честит ти РАЙАН!!!
ЧЕСТИТ СИН И НА РОНИ!


ААААААААААА - тъкмо писах, че днес мъжкарски ден и ето новината и за цветето: мама Джоя най-сетне се срещна с нейната Марина!

П.С.: Аз да раздухам за Краси: спешно секцио (изтекли води и 5см разкритие, контракции на 2мин. - както самата тя каза: почти си е родила нормално...); а през деня е била на тонове и никакви контракции не са отчели... Едвам е дочакала екипа да се събере! Звучи добре, още излиза от упойка

# 702
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета, пак прекрасни новини, браво само така. Честито на мамчетата Рони, Ани, Каки, Джоя и да не продължавам изброяването поименно, за да не пропусна някой. Затова на кратко пожелавам на всички нови мамчета здраве, щастливи прегръдки и безброй искрени усмивки да им дарят малките им сбъднати мечти.
Джени, добре дошла, липсваше ни Hug.
На майчетата, като мен в очакване, стискам палци, скоро леко и безпроблемно да гушкаме и нашите слънчица. А на майчетат с болежки, притеснения и неразположения-стискайте зъби и мислете положително мамчета, всичко ще мине скоро и ще се забрави.
Аз днес бях на последната си ЖК, за пръв път док ме прегледа за разкритие-имаме си 2 см, изгладена  и скъсена шийка, доки каза, че всичко изглежда добре и подготвено за родов процес, нямам кой знае какви неразположения, освен появилите се след прегледа. Не бяха ми правили вагинален преглед откакто ми установиха бременността и честно казано беше мн болезнено, след прегледа също започна доста да ме боли ниско долу и в кръста, точно като преди цикъл, явно от самия преглед. Сега уж помина, ноо ако това даде някакво отражение и ако зачезна утре, може би ще съм влезнала да раждам. Доки каза, че ако не родя до неделя, когато ми е термина, в сряда с багажчето да се отправям към болницата-дано не се стига до там. Иначе бебчо си ритка и му е кеф вътре явно. Кръвното пак беше с висока горна граница, но аз вече съм свикнала, долната поне си е на 80 и това е добре, а притеснението от прегледа явно няма да го преодолея, поне не и през бременността, затова ще продължа да си пия хапченцата и ще си чакам големият ден кротко и спокойно Simple Smile
Лека и спокойна вечер Hug

# 703
  • Мнения: 1 107
Честито и от мен на Каки и Джоя!

# 704
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Мале, мале колко бебета накуп. Айде дано повлекат крак и на други. Честит Райан на Ани, Калоян на Каки и Марина на Джоя! Да растат много щастливи и послушни.

Общи условия

Активация на акаунт