През ОКТОМВРИ с мама,вече ще сме двама!

  • 22 042
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 420
Честити бебчета на Ронка, Ани, Джоя и Каки Hug Да са ви живи и здрави и много да ви радват! Добре дошли на Бейби мама и Джени Hug Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 311
Каки, Ани и Джоя честити рожби, нека ви бъдат здрави и честити, да носят радост и любов!
Страхотен ден просто!
Ние сме на опашката  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 103
Охооооо, още бебета! Живи и здрави да са всички!
Гинче, Герчо, мисля че вие поръчвахте люлки от чужбина. Бихте ли ми изпратили линкове? Може и другите мами, които са заознати.
А тя и Герчо ми се губииии  newsm78? Сега те видях- как си?

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 00:09 от vanirra

# 708
  • София
  • Мнения: 1 594
Вече е 07.10.2009 - бебчо има от моя страна зелена светлина да излезе в следващите 24 часа. Ако не го направи до утре по същото време стисвам пак кълки и не го пускам чак до 16.10.2009  Laughing Мъжът ми също е много ентусиазиран бебо да се роди днес защото така нямало да се затормозява излишно да помни кога ни е годишнината  Laughing Мъже - хич ги няма в датите  Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 1 668
Ронка, Ани, Джоя и Каки, да са ви живи и здрави малките съкровища и много да ви радват! Пламито, честит ти племенник!
vanirra, пропуснала съм 10ина страници от сутринта и сега трудно наваксах  Joy Joy Joy.
При мен нищо ново - засичам контракции като луда, ама това в последно време ми се случва всеки ден, та нямам надежда, че ще се ражда.
Да ви кажа днес колко се ядосах... Досега ми мерят тоновете  всяка седмица и контракции почти не се засичаха... Днес отидах във Вита, че не ми се разхождаше до другия край на Сф. Една любезна акушерка ми опипва матката сигурно 5 мин, че да и напипа върха и сложи накрайника за контракции сигурно поне 10 см по-ниско, отколкото ми го слагат обикновенно! Като резултат - подготвителни контракции през 3 мин, които аз дори не усещам  newsm78. Ама имаше 1-2, които бяха на 80%. Значи тези, които си усещам са си силнички, мамка му! ама ако продължават да ми търсят в тоя гаден център контракции там, където подозирам, че е стомахът ми сигурно ще трябва да повърна в центъра, че да се отчете свиване  Joy Joy Joy. Много се ядосах! 1-2 месеца вече давам по 15 лева всяка седмица, че да не могат да ми улучат матката.
Както и да е!
Другото интересно е, че предишната нощ цяла нощ пихме кафенце с Ронка и Ани Боланд и днес и двете родили - браво. Дано съм следващата.
Ина-Мария, за съжаление това е положението в бг болниците. Сутринта бях хванала тел да звъна в предаването на милен цветков по повод "бг здравеопазването" за бг родилките. Преди време се договаряш с лекаря за някаква почерпка и ако не е много натоварен лекаря за 300 лева ще се спазариш като едното нищо, а сега да спрат корупцията - дай 900 лева за лекар, дай 100 лева за зала, дай 75 лева за стая на нощ и на финала 1500 лева ти се струват като пари за вестници.... Ами нямам нищо против да дам пари на лекаря, които е станал от леглото по сред нощите, че да дойде да ме изражда, защото аз така съм пожелала, ама имам ужасно против да съм задължена да спонсорирам тъпата болница! В крайна сметка се осигурявам върху максималния осигурителен доход вече не помня колко години. Ами срещу 160 лева на месец дето ми ги прибират (на мен и работодателя) за тъпото здравеопазване съм получила сумарно 2 изследвания на кръв, 2 видеозона и май е това, защото дори и записите на тонове не влизат в пакета "майчино здравеопазване" или както там се води! Ами срещу здравните ми осигуровки могат да ми спестят поне таксата за тъпата болница! Ако не си плати човек обаче разчита на късмета да се падне при някой симпатичен лекар, които още си спомня хипократовата клетва. Изобщо хванали са майките като некви канарчета  знаят просто, че като са влезли веднъж тези бебета, нямаме особен избор и ще трябва да излязат, а от страха по неизвестното парите се сеят без да му мислим.

забравих да кажа - обиколката на комера ми е вече 135 см. Всеки ден отговарям на въпроси кога ще се родят близнаците  Joy Joy Joy. Както казваше една много любима моя приятелка от форумско действам на младежите по улиците като противозачатъчно с тоя огромен корем  Joy Joy Joy. Затова пък бебка я измеиха към 3200 миналата седмица - т.е. да живее сланината, дето и е тапицирала къщичката и да са живи и здрави пластичните хипупзи, които ще трябва да се сборят с проблема.

# 710
  • Мнения: 199
Честити бебенца на Ани, Каки и Джоя   bouquet  bouquet  bouquet! Да са здрави и щастливи Райан, Калоян и Марина!

MiaGia,yana ya за паричките от Нои не се тревожете ще се появат и в картата, щом в сайта им е отразено, че са преведени. Незнам с коя банка работеха, но има такова забавяне от по няколко дни. На мен ми се е случвало и също се бях притеснила, но моя приятелка от банката ми обясни,  ох и аз забравих защо точно се получаваше разминаването в датите и забавянето, но няма страшно  Peace.
Ina Maria и от мен много стиснати палци и се опитай да бъдеш спокойна  Hug

Спокойна нощ Hug

# 711
  • Мнения: 6
Честито на Ани, Каки, Ронка и Джоя   bouquet да са ви живи и здрави дечицата и много да ви слушат  baby_neutral  baby_neutral  baby_neutral  baby_neutral

Аз съм със болки като при мензист но мен   ме е срам да звъня на докторката след онова влизане напразно в родилното  Embarassed пих но-шпа дано минат че утре съм на изследвания а трябва да устискам за секцио  Confused ох дано да са фалшиви тези болки ама май този път май не са  Thinking от сутринта се появяват и всеки път все по силнички  Tired
Ще се опитам да поспя ако ли не срам не срам пак ще звъня  ooooh!

# 712
  • Мнения: 40
Герчо много си права за осигуровките-мьжьт ми много се ядосваше и искаше да не плащаме-и минимални да са така или иначе все на частно ходим или плащаме на рька.....

Имам вьпрос кьм момичетата които вече имат повече от едно дете-как се чувствате в сравнение с пьрвия пьт и как се чувствате спрямо по голямото си дете,когато бебето е вече в кьщи?

# 713
  • Мнения: 103
Добро утро!

Не се спи и това е! Няма обаче и помен от контракции!

Ина Мария, стискам палци и вярвам, че всичко ще е 6! Peace Praynig

Честити бебенца на Ани и Каки!

Герчо, много ме разсмя с това "да живее сланината"!

Желая слънчев бебеден на всички!


# 714
  • Мнения: X
Добро утро.
Честито на новите мами.Да са им живи и здрави слънцата и много да ги радват.  bouquet
На нас пъпчето ни падна снощи по никоето време.Сега незнам къде да го хвърля.Дайте малко акъл. Flutter
И да се оплача,много хърчи нослето,няма сополки,май е нещо отзад и се давим така много често.Момичета дайте ми съвет.На всяко хранене се давим с тва хъркащо носле. Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 27
Добра утро!

Прекрасни новини от вчера прочетох.Подействаха ми зареждащо. Simple Smile

Да са честити бебчетата на Ани ,Каки и Джоя ! Hug Бъдете щастливи!

# 716
  • Мнения: 571
Добро утро!
Хехе Гер4о как ги е уредила, чета и се чудя да рева или да се хиля сутрешно.
За съжаление е напълно права.
Скъпа с контракции на 3 мин - "Що ще чиниш още тука???" Айде марш да раждаш вече  Joy
И ако още не си родила, да ходим да пием по бира след работа Heart Eyes

На Каки и на Джоя честити бебета, вече съвсем им оттъравах края  Blush Ако не съм честитила на някой - да му е честито!
Ама нямате насмогване бе  Joy Аз ще се стискам до септември, да има повече мами с опит  hahaha

Вчера между другото нещо закъснявах да взема малкия от училище. Тъкмо излизам на улицата и гледам един трамвай се запътил към спирката. А аз живея на половината между едната спирка и другата.
Като му дръпнах един бяг  Joy, Тичах ли, търкалях ли се не се знае ама я хванах. Хората вътре бяха  #Crazy, а аз само седях и си мислех как ще има заглавие на утрешния вестник " Майка -бегач на къси разтояния, роди в трамвая в успешен опит да го хване"  Joy

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 08:39 от edira

# 717
  • София
  • Мнения: 191
Добро утро  Hug!

Всяка сутрин знам, че ме чакат хубави новини в отчетната  Laughing!

Честито на Ани, Каки и Джоя!!! Да са им живи и здрави, щастливи и палави бебоците   ylinfant !

Бейби мама, добре дошла, радвам се, че вече сте добре с Анелийка  Hug! Чакаме снимки като имаш време, за да видим малката красавица, и разказче за раждането, че нали и аз съм при същата лекарка  Wink
Ина-Мария, ужасно е това, което ти се случва, надявам се бебчо да тръгне скоро и всичко да мине възможно най-леко, опитай се да се настроиш позитивно, колкото и да ти е трудно в момента, скоро ще гушкаш страхотния мъник  Hug!
Адри, и аз съм си харесала 07.10  Mr. Green, ще видим, засега няма изгледи при мен...

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ето още една хубава новина за събуждане:

Хриска е станала мама на прекрасната Гергана с манекенски мерките мерки 3250гр и 50 см в 00.24мин на 07.10,нормално раждане. Simple Smile

Да им е жива и здрава малката принцеса и ги чакаме.


# 719
  • Мнения: 571
Честита Гергана на мама Хриска  Hug
На Гергана много щастие, на мама бързо възстановяване  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт