Коледа идва!

  • 150 041
  • 1 122
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 437
момичета някой правил ли е портокаловите корички с шоколад-колко време издържат и кога е добре да се направят

метални формички видях днес в пикадили-8бр-6 лева мисля бяха
в кое Пикадили ги гледа? и къде бяха?

# 706
  • Мнения: 30
Да споделя с вас, че като "репетиция" за Коледа  правих сусамените сладки на xenia  и джинджифиловите с портокалов крем на костиля. и двете рецепти са сполучливи. Станаха много вкусни! Горещо препоръчвам! Набелязала съм и линцеровите...

# 707
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, ето от мен едни пробни шоколадови звездички с капучино! Правих ги с млечен марципан посредата, защото имах останал и реших да го уползотворя. Станаха страхотни, но първата тава е малко попрепечена, не че препеченото не върви със страхотния вкус на кафе, но все пак май печенето зависи от фурната. За моята фурна-5-7 минути на 170 градуса.

# 708
  • София
  • Мнения: 229
Margafuci, отиде ми диета и всичко, наистина изглеждат зашеметяващо и със сигурност са вкусни.
 
 

# 709
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
Деси-формичките ги видях в Пикадили-център при домашните потреби висят закачени при разни черпаци бъркалки

# 710
  • Мнения: 959
ето и от мен едни мъфини, но в силиконовите формички на звездички
 
 

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 09:14 от ice

# 711
  • Мнения: 32
Момичета отново имам питане Снахата ми подари силиконови формички /без дъно/ като пластмасовите -звезда,сърце и мече и с тях направих страхотни форми гарнитура но по тях се изрязват тестените фигурки или как ?

# 712
  • Мнения: 959
Момичета отново имам питане Снахата ми подари силиконови формички /без дъно/ като пластмасовите -звезда,сърце и мече и с тях направих страхотни форми гарнитура но по тях се изрязват тестените фигурки или как ?

да, по тях се изрязва и тогава печеш изрязаните форми  Peace

# 713
  • Мнения: 359
ето и от мен едни мъфини, но в силиконовите формички на звездички
 
 

Честито, Ice, аз имам подобни, но освен звездичка има и елхичка и човече
Моите от миналата година
Това се едни мъфинчета, които комбинирах, като рецепта между рецепта за меденки и рецепта за кексчета. Нещо не се отваря в архива, ако има интерес ще я пусна пак.

Момичета, ето от мен едни пробни шоколадови звездички с капучино! Правих ги с млечен марципан посредата, защото имах останал и реших да го уползотворя. Станаха страхотни, но първата тава е малко попрепечена, не че препеченото не върви със страхотния вкус на кафе, но все пак май печенето зависи от фурната. За моята фурна-5-7 минути на 170 градуса.

Тези звезди са ми в списъка с рецептите за проба, преди празниците. Много апетитно изглеждат, добра идея е млечния марципан, особено за хора, които не понасят вкуса на бадеми в марципана.

# 714
  • Мнения: 959
Смехурко - и аз имам елхичка, камбанка и човече, но малката реши че ще бъдат само звездички, а тя вчера имаше имен ден, та за това и угодих  Crazy

# 715
  • Мнения: 359
Супер, на мен елхичките са ми любими.

# 716
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Mомичета, да ви се похваля за 2 дни ми пристигна от Англия тази красота, за линцерови сладки:
http://djemma.snimka.bg/hobby/formi-za-pechene-formichki-i-drugi … i.166067.15896745
Исках с коледни мотиви, но те бяха само в щатския Ибей и то с доставка 33 долара. Великденските обаче са по-евтини сега. Ще дебна коледните все пак, има веме още. А по-нататък и великденски искам да си взема. Много ме кефят. Laughing

# 717
  • Мнения: 3 499
Джемма, да са ти честити и много вкусни сладки да направиш с тях!

# 718
  • Мнения: 959
а аз сега чакам ето тези красоти от Англия
   
       Mr. Green

# 719
  • Мнения: 3 499
ice, тези красоти от кой сайт ги поръча?

Общи условия

Активация на акаунт