Кюретаж и забременяване след това - 6

  • 15 075
  • 460
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 506
КвазиHug Praynig Hug Всичко ще бъде наред и скоро ще гушкате хубаво бебче Praynig С теб сме Hug

Baby Love, много се радвам за растежа на точката. А за пола - важното е да е здраво! Simple Smile

Аз изтървах малко разискването на зодиите, но да споделя, че бях казала - Ще дам да ме зашият, но две деви няма да родя! Naughty Устисках и родих два дни след началото на Везните. Което пък ми е любима зодия за мъже. Надявам се и с момиченцето Blush да имаме този късмет със зодията. Mr. Green

Успех на ловуващите и на чакащите Praynig Hug

# 46
  • Мнения: 737
Ще дам да ме зашият, но две деви няма да родя!

Малеееееее.........

Ще дам да ми правят каквото искат, само да родя (пък ако ще и водолей да е)! Simple Smile

# 47
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ще дам да ме зашият, но две деви няма да родя!

Малеееееее.........

Ще дам да ми правят каквото искат, само да родя (пък ако ще и водолей да е)! Simple Smile
И аз и аз, пък каквато ще да е зодия.  Grinning

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Квази, стискам палчета  fingerscrossed с бебчо всичко да е наред.

Бейби лав, радвам, че точицата расте, а пола не е важен, каквото е такова. Все ще го обичате.  Hug

# 49
  • Мнения: 802
А така, какво значи "ако ще и водолей да е"? Thinking
JennyAta , аз също имах раничка, но я изгорихме (мазаха ме) малко след кюретажа. Принципно можеш и след раждане да я махнеш. Майка е имала и след раждането е изчезнала сама.

# 50
  • Мнения: 185
Аз да си споделя, че най-накрая ми дойде на 37-и ден след кюретажа...незнам защо така се бях ошашавила че не ми идва. Сега започва обратното броене на 2 цикъла...Утре ако се организирам, ще си взема изследванията за АФА и тромбофилия и яко съм се спекла.

# 51
  • Мнения: 2 617
Бе Водолей, Везна, каквото ще да е!
Мама Инка, не знаеш в какво си се забъркала с тия две Везни! Wink
Имам приятелка Водолей, която много си харесва зодията и от години разправя как ще си планира детето да е Водолей (за протокола ще уточна само, че не е стигнала още до този етап, така че просто си говори). А аз я закачам да внимава, че ако случайно вземе да роди по-рано и бебето излезе Козирог (непоносима за нея зодия), какво ще го прави? Laughing

Емка дремка, не се притеснявай за изследванията! Там най-трудната част е да се наканиш да отидеш да си ги направиш. Оттам нататък, ако няма проблем - чудесно, ако има - знае се и се взимат мерки. Hug И цикълът ти е дошъл - значи всичко е наред!

# 52
  • Мнения: 2 556
Мама Инка, аз като съм с две Деви сега какво  Thinking Освен да взема да си родя трета... Laughing

# 53
  • Мнения: 737
Tess, хайде оправяй се бързо и пак в отбора - искрено ти пожелавам 3 дева  Simple Smile

На "зациклилите" - честито! Хайде и вие скоро в отбора - стискам палци за изследванията.

За водолея няма да пиша - ще вземат да ни баннат, че не сме по-темата.

Ама аз си държа на РАЧЕТО, за което съм уведомила писмено мъжа ми, че предстои среща на високо равнище - тип маратон.  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 586
Пилета Hug Heart Eyes Hug Благодаря ви много за подкрепата  bouquet Имаме голяма нужда Hug

Днес по обяд извършиха серклажа. Мина без никакви усложнения Praynig Моето девойче вече се оглежда, какви бели да върши, че и е скучно само да лежи Crazy Мамутчето Heart Eyes и то е добре и май изобщо не му пука за нашите тревоги Crazy

Благодаря ви още веднъж от сърце Hug Heart Eyes Hug

# 55
  • Мнения: 283
emka_dremka, да кажеш какъв е резултата. Ти АФА къде го прави, че не мен хич не ми се ходи чак до Плевен.
И аз трябва да взема мойте генетични и хистологията тази седмица, би трябвало да са готиви и честно да ти кажа то по-добре да ти излезе нещо поне да знаеш каква е причината, че иначе ако са ок ще се чудиш кой край да хващаш Laughing
аз мисля да ида да пусна и хормони на щитовидната, но явно пак ще трябва сама да си ги назначавам- аз нещо взех да се отчайвам от лекарите....

# 56
  • Мнения: 2 617
emka_dremka, да кажеш какъв е резултата. Ти АФА къде го прави, че не мен хич не ми се ходи чак до Плевен.
И аз трябва да взема мойте генетични и хистологията тази седмица, би трябвало да са готиви и честно да ти кажа то по-добре да ти излезе нещо поне да знаеш каква е причината, че иначе ако са ок ще се чудиш кой край да хващаш Laughing
аз мисля да ида да пусна и хормони на щитовидната, но явно пак ще трябва сама да си ги назначавам- аз нещо взех да се отчайвам от лекарите....
Не очаквай много от хистологията, оттам обикновено причина не излиза.
И щитовидните, и всякакви хормони - два месеца след аборта.
Антифосфолипидните антитела - и те. В София се правят в Александровска болница (аз ги правих там) и в Св. Иван Рилски (емка дремка май там ги пуска). Според мен няма защо да ходиш чак до Плевен. Изчакай да мине времето и ако дотогава не си намерила читав гинеколог, ще те консултираме ние. Simple Smile (Ох, то не е за смях, ама какво да се прави...)
П.П. Каналът е цервикалният канал - т.е. каналът на маточната шийка. Така трябва да е - затворен. Peace

# 57
  • Варна
  • Мнения: 506
Ще дам да ме зашият, но две деви няма да родя!

Малеееееее.........

Ще дам да ми правят каквото искат, само да родя (пък ако ще и водолей да е)! Simple Smile
И аз и аз, пък каквато ще да е зодия.  Grinning

 Hug Hug Hug
Момичета, не знаех, че ще се разсърдите толкова - нямаше да го пиша Simple Smile Аз просто имам лоши спомени от мъж Дева, пък беше сигурно, че едното ще е момче. Не го приемайте лично Hug Разбира се, че всякакви ги вземаме Praynig

caritas , прекрасни хора сме това Козирозите Mr. Green Да не им противоречиш само или да не опитваш да изпиташ, колко им е голям инатът Grinning Че ще се отчаеш #2gunfire Но можеш да разчиташ във всеки момент на тях и ако се хванеш за опашката им и до звездите ще стигнеш Party

Tess ooooh! Не мога да те мисля Thinking Ама пробвай с нещо друго следващия път. Доколкото разбрах от януари сте на линия, така че пак може да е Дева, ама знае ли човек Heart Eyes Важното е да са здрави децата - другото... Хайде още малко ни остана до третото Mr. Green

emka_dremka , честита лелка и скоро пак да сте на ринга Peace

QuasimodoHug Много се радвам, че всички сте наред  Heart Eyes Дано това да е последното препятствие към заветната цел! С вас сме до края! Hug

# 58
  • Мнения: 737
Мама Инка, тук сърдити няма  Simple Smile . Стареем се да няма и отчаяни. Важното е да минава времето и да се махнем скоро от тук.

Квазимодо, ами скачай и ти в кревата, ама ще стоите мирни този път  Simple Smile.

# 59
  • Мнения: 1 325
Честно казано, аз не вярвам в зодии, виж, нумерологията е друго нещо, дата, година , час.Примерно, колкото водолеи познавам,все са различни хора, така е и с риби и скорпиони, с тези зодии мога да дам пример!Така например си свързвам и имената, примерно еди кое си име не ми харесва защото го свързвам с определен човек!Да са ни живи и здрави неродените дечица, каквато и да е зодия да са на нас ще ни е любимата, заради тях Hug
Я да вдигнат ръка тези , които работят за рачета Wink
Квази, всичко ще е наред  Hug

Общи условия

Активация на акаунт