Клюки (щастилви, тъжни днес) 9

  • 8 519
  • 232
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 660
Ужас! Страшно нещо си преживяла, а за жената нямам думи.. Дано да се възстанови бързо и да няма сериозни последици. Ясно е че тръбата е отишла, но и само с една тръба също се забременява...

Добре, че си била там!

# 181
  • Мнения: 73
ох, ужас стелс, стискам палци всичко да се оправи.  Praynig Praynig

забравих какво ще пиша

# 182
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Стелс, стискам палци, преживели сте голям ужас, дано всичко се нареди по-най-добрия начин!  Praynig Hug

Офи, само напред и нагоре! Няма да се даваш! Hug

Супернова, да ти е живо и здраво детенцето! Много радост и здраве му пожелавам на патерици! Heart Eyes Hug
Като нова и на теб - честито!  bouquet

Ох, а на мен ей сега ми дойде и изведнъж ми стана едно такова, знаете. Пак добре, че съм на хапчета, та поне ПМСто не се обажда много-много.

# 183
  • Мнения: 36
Ох, Стелс, стискам палци за приятелката ти.
Аз преди точно 4 години без 2-3 дена преживях такова нещо. Извънматочна бременност. Късмет е, че съм изобщо жива. При мен беше въпрос на няколко минути. Ако бяхме закъснели.... не знам. Срязаха ме в последния момент. Загубих си тръбата, а се опитвахме да имаме бебе с години. Беше голям шок.
Само кажи на приятелката си, че и с една тръба може да се забременее. шанса е 50 процента, но ако направи необходимото, те ще и кажат какво, има шанс и то не малък. Доказателството е на градина Simple Smile  Hug Само не трябва да отлагат с години, защото се получават сраствания заради кръвоизливите и операцията и шанса намалява.

Тук е едно мрачно и студено. Аз имам много работа днес и се надявам да нямам време за черни мисли.
Хайде до по-късно.

# 184
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро!
Селс, не емогло да видят нищо с ехограф в тръбата - още не са измислили такава техника. Единствено с положителен кръвен тест и неналичие на бременност в матката, може да се заподозре наличие на извънматочна. И пак, докато не отворят, не могат да са сигурни. Надявам се лошото вече да е отминало, а ако бременноста е желана, може да се забременее и с една търба, но разбира се вероятността е два пъти по-малка. Аз имам проходимост и на двете тръби/ или поне имах като правих изследване/ но реално само от едната ставаше забременяване, защото тругата е усукана и въпреки проходимостта, явно забавяше сперматозоидите и те умираха преди да стигнат целта. Предполагам де, защото все с другата забременявах. Или по-скоро от другия яйчник.

# 185
  • Мнения: 6 443
Стелс, дано да е добре, жената.
Ще се молим заедно с теб  Praynig

# 186
  • Мнения: 172
Малей....настръхнах цялата като прочетох написаното от Стелс.Като си помисля,че и аз от един месец съм с непрекъснати кръвоизливи и в петък ме гледаха с ехограф и доктора каза,че нищо ми няма и че било от хормонален дисбаланс/от другите хапчета,които пия/,ама вече на доктори не вярвам....и ми стана страшно.

# 187
  • Мнения: 2 011
Здравейте момичета!   bouquet
Само ще кажа , че моя баща гинеколог се гордее  с мен , че успях на време да се фирясам за симптомите на масивен кръвоизлив в корема и за съмненията миза извънматочна бременност. Беше наистина много страшно за мен, но не се панирах за разлика от  съпругът на приятелката ми. П спешност  я приеха и отвориха  с 1 л кръв в корема и  с извънматочна бременност - но не в тръбата а в яйчника...Яйчникова извънматочна бр., която се среща много рядко. За щастие всичко мина  ОК и тръбата си  е цяла , днес са и преляли 2 банки кръв. Развълнувана съм още .....снощи докато чаках новини изпих 2 големи уискита ... Приятелката ми има една сестра , която не е в града - родителите им са починали ...Има само свеки , която също не е в града - оставам и аз и мъжът и .. .
Снощи детето беше у нас и спа  в къщи , но е сстресиран ( макар че съм сигурна че нищо не е видял от терасата  защото е много висока) и през нпща се е напишкал - утре ще ги заведем с моето дете в болницата да  види , че мама е добре ...Утре защото майка му не иска да  детето да  я види  че само лежи а утре ще я вдигат да се раздвижва!
Щастлива  съм сега , че не се бавих и охлянквах , благодаря  на баща ми , че ме е учил и обогатил  много здравната ми култура до известна  степен , че да  различавам кога  е спешно......
Дано бързо сега се възстанови - утре ще я видя , сега ще контролирам детето им  заедно  с моето!   bouquet  bouquet  bouquet

# 188
  • София
  • Мнения: 3 648
Е, браво! Чудесна новина! Не бях чувала за такана извънматочна! Инетресно как става това?

# 189
  • Мнения: 2 011
Вени , рядко  е наистина  , но се случва !
http://semeistvo.rozali.com/bremennost-problemi/p41.html

# 190
  • София
  • Мнения: 3 648
Селс, мерси, уж толкова много зная по тия въпроси, а това не го знаех.

# 191
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Ох, рядко пиша, ама сега не мога да се стърпя. Олекна ми, че майчето е добре. Браво на теб, стелс, виж какви неща си можела да правиш!    bouquet

# 192
  • Мнения: 2 660
Стелс, а с яйчника какво е станало?

Браво на теб, направо си спасила жената!

# 193
  • Мнения: 73
страхотна новина стелс! браво на навременната ти реакция.  

тук е слънчево. аз имах днес посещение от социалните - защита на детето - нали права искам и да видят как е. такова едночасово интервю направиха, добре че Дивна спеше.... за всичко ме питаха.

Благодаря за пожеланията по случай скорощния ми рожден ден. много мило  Hug

# 194
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Привет и от мен момичета,
В темата съм нова, обикновено пиша по други поводи, но тази се наложи да я прочетох цялата. Мислех си, че само аз нося такова голямо и ужасно бреме. Женени сме от много, някъде към 15 г. с мъжа ми и до скоро смятах, че всичко е ок, докато не попаднах на едни смс-и от които направо се поболях. Без да изпадам по-нататък в подробности, чорапът се разплете и аз се оказах мамена повече от ТРИ години с някаква кака. За три аз разбрах, пък те може и да са повече, а може и други каки да е имало. Направо се спихнах! Такива буци имам в стомаха, че не мога нито да се храня, нито да мисля за друго. Толкова ми е обидно...

Общи условия

Активация на акаунт