Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 4 част

  • 110 321
  • 753
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 118
От вчера сутринта нослето е абсолютно чисто! Дори спи вече със затворена уста...не мога да повярвам!
1-2 пъти съм я чула да се изкашля...в петък сме на контролен...

# 346
  • Мнения: 718
 И нас вчера ни оперира д-р Тодоров -син в ИСУЛ.Всичко мина бързо и нормално.Там доста поплака след като ни я върнаха,но след като поспа ,после всичко си беше ок.Целият следобяд си го изкарахме вкъщи все едно нищо не сме правили сутринта.Вие правите ли промивки със Стеримар и т.н?За вчера си мислех ,че и е много отворена раничката и не съм промивала,но днес мога да видя как ще го понесе.
 Дессбесс,и вие май бяхте при д-р Тодоров,мжже ли да ми дадеш телефонът му  (ако искаш на ЛС),защото вчера с треперещи ръце и душа съм го записала,но не съм го запаметила ooooh!Благодаря.

# 347
  • София
  • Мнения: 6 292
Ние сме отново с ангина и на АБ - 4 седмици след последния. Петров е казал да се подготвяме психически за операция, на там сме вървели. Sad Мисля да отида в Транспортна болница другата седмица за второ мнение, но не знам към кой да се насоча там. Ще съм благодарна на съвети.

# 348
  • Мнения: 48 164
Майчета, а какви са доводите против ваденето на 3 сливица? newsm78

# 349
  • Мнения: 545
Ние сме отново с ангина и на АБ - 4 седмици след последния. Петров е казал да се подготвяме психически за операция, на там сме вървели. Sad Мисля да отида в Транспортна болница другата седмица за второ мнение, но не знам към кой да се насоча там. Ще съм благодарна на съвети.

Моята дъщеря я оперира д-р Ирина Ботева - доволни сме. Исках лекар, който обективно да погледне на състоянието на детето, а не да назначи операция само заради парите. Освен това тя не е против и алтернативни начини на лечение като хомеопатия.
Много добри отзиви има и за Френгов - той е светило с много повече опит. Координатите му ги има из форума, лично не мога да кажа нищо, защото не сме го посещавали.
Тел на Ботева е 932  35 75.
Коледна фея, добър въпрос. Ще ми е интересно да чуя мнения против, въпреки че аз имам един довод за - непрекъснатото боледуване на детето, което те побърква.

# 350
  • София
  • Мнения: 6 292
Ние сме отново с ангина и на АБ - 4 седмици след последния. Петров е казал да се подготвяме психически за операция, на там сме вървели. Sad Мисля да отида в Транспортна болница другата седмица за второ мнение, но не знам към кой да се насоча там. Ще съм благодарна на съвети.

Моята дъщеря я оперира д-р Ирина Ботева - доволни сме. Исках лекар, който обективно да погледне на състоянието на детето, а не да назначи операция само заради парите. Освен това тя не е против и алтернативни начини на лечение като хомеопатия.
Много добри отзиви има и за Френгов - той е светило с много повече опит. Координатите му ги има из форума, лично не мога да кажа нищо, защото не сме го посещавали.
Тел на Ботева е 932  35 75.
Коледна фея, добър въпрос. Ще ми е интересно да чуя мнения против, въпреки че аз имам един довод за - непрекъснатото боледуване на детето, което те побърква.

Благодаря ти. Точно това са ми чуденките - Ботева или Френгов, или Едрев. Има сравнително малко мнения за Ботева, но все положителни май. Ние сме ходили 2 пъти при нея преди почти година, много ми е симпатична, но все пак евентуално ще й се доверя и исках още някое мнение за нея. Благодаря ти отново. Може ли евентуално да те обезпокоя с няколко въпроси на ЛС, ако другата седмица стигнем до нея?

# 351
  • Мнения: 545
catty m, с каквото мога, ще помогна.  Мисля, че Едрев вече не оперира - само се включвал консултативно. За Ботева наистина има малко мнения, "проучвах" я, така да се каже, но не намерих кой знае какво. Беше ни препоръчана от колежка на моя мъж. Тя е сравнително млад лекар и хубавото в случая е, че все още не си е повярвала много и се държи човечно, без да изнудва за пари.

# 352
  • София
  • Мнения: 6 292
catty m, с каквото мога, ще помогна.  Мисля, че Едрев вече не оперира - само се включвал консултативно. За Ботева наистина има малко мнения, "проучвах" я, така да се каже, но не намерих кой знае какво. Беше ни препоръчана от колежка на моя мъж. Тя е сравнително млад лекар и хубавото в случая е, че все още не си е повярвала много и се държи човечно, без да изнудва за пари.

Много ме успокоява това за нея, защото от вчера мисля към кой да се насочим в Транспортна и все към нея ме влече повече, интуитивно явно.

# 353
  • Мнения: 219
Коледна фея, аз не съм чувала доводи против вадене на трета сливица при достатъчни показания. Единствено не се препоръчва при много малки деца, защото имало вероятност отново да израстне.

# 354
  • Мнения: 14
Извинявам се за офтопика, но беше станало на въпрос за Назодрен и искам само да добавя, че не се препоръчва на деца под 5 години и това че се впръсква само по една капка в ноздра по един път на ден. Наистина усещането не е много приятно, но има ефект. На мен носа ми беше неотпушваем преди това.

# 355
  • Мнения: 19
момичета ако някои тьрси добьр лекар унг за пловдив мога да му препорьчам др боико димов при които ходихме

# 356
  • Мнения: 1 762
Здравейе момичета, нашата ОП наближава, малкия е у нас вече 3 седмици, може би дойде повече, но и в тези студове и веднъж отложена ОП предпочетох така.
Аз промивам постоянно нослето с физиологичен разтвор и давам само клеева тинктура и ситросепт.
В нослето слагам и Низита кремче. Мисле идната седмица да го заведа при Д-р Василев, Транспортна болница на преглед, да видя дали имаме влошаване на ушите, понеже при посл. преглед той се опасяваше т риск за слагане на макарички.
Аериус имам отворен от средата на декември, дали мога да го ползвам, или най добре да си взема нов.
Отзивите за Транспортна са навсякъде едни и същи и то все добри, аз съм на същото мненеи.
Ще пиша какво са ни казали.

catty m, Василев и много мил и внимателен, ученик е на Едрев и има добри отзиви за него.

# 357
  • Мнения: 1 883
catty m, Василев и много мил и внимателен, ученик е на Едрев и има добри отзиви за него.

Още едно позитивно мнение за др Василев .Страхотен е и като човек и като специалист  Peace

# 358
  • София
  • Мнения: 6 292
Здравейе момичета, нашата ОП наближава, малкия е у нас вече 3 седмици, може би дойде повече, но и в тези студове и веднъж отложена ОП предпочетох така.
Аз промивам постоянно нослето с физиологичен разтвор и давам само клеева тинктура и ситросепт.
В нослето слагам и Низита кремче. Мисле идната седмица да го заведа при Д-р Василев, Транспортна болница на преглед, да видя дали имаме влошаване на ушите, понеже при посл. преглед той се опасяваше т риск за слагане на макарички.
Аериус имам отворен от средата на декември, дали мога да го ползвам, или най добре да си взема нов.
Отзивите за Транспортна са навсякъде едни и същи и то все добри, аз съм на същото мненеи.
Ще пиша какво са ни казали.

catty m, Василев и много мил и внимателен, ученик е на Едрев и има добри отзиви за него.

Благодаря за мнението. Ние вече посетихме д-р Ботева, тя също препоръча операция, но трябва да си доизпием сегашния АБ, да мине малко време и да отидем пак при нея да ни види, насрочихме посещение за 8 февруари. Тогава ще прецени отново сливицата, както и състоянието на ушите - дали ще се налага макарички да се сложат или не. Т.е. ситуация, подобна на вашата. Не сме говорили за конкретна дата за операцията, надявам се да се разберем на 8 февруари, защото мисля да не го пускаме до тогава на ясла, за да не рискуваме пак да се разболее. Ще впрегнем цялата рода в помош по гледането, но е важно всичко да с еоправи накрая. Леко ми е притеснено, особено за евентуалните макарички, много искам вече да го оперират и да се оправи преди рождения си ден. Че горкото дете се отрови от антибиотици и капки Sad Но ще видим д-р Ботева какво ще каже. И ние продължаваме с Ериуса, аз съм давала отворен Ериус, на опаковката не пише да не е годен за употреба след отваряне.

# 359
  • Мнения: 57
Едно питане от мен : колко време след махането на третата сливица давахте противоалергичен препарат?

Общи условия

Активация на акаунт