Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 800
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 38
Здравейте!Искам още нещо да попитам,може ли някой да ми препоръча добър личен лекар тук за ДКЦ5 в Тракия,защото аз не ги познавам,а ще трябва да си избера вече лекар тук.Искам да се запиша при жена,че така ще ми е по-спокойно.Ако може някой да ми помогне в избора.Благодаря Grinning

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте!Искам още нещо да попитам,може ли някой да ми препоръча добър личен лекар тук за ДКЦ5 в Тракия,защото аз не ги познавам,а ще трябва да си избера вече лекар тук.Искам да се запиша при жена,че така ще ми е по-спокойно.Ако може някой да ми помогне в избора.Благодаря Grinning

Само аз ли си търся лекари мъже и смятам , че са по-добри специалисти и се чувствам по-спокойна Laughing ?

# 452
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз нямам претенции дали ще е мъж или жена .Важното е да ми допадне и да му повярвам! Срещала съм  такива и сред мъжете , и сред жените! Peace

# 453
  • Мнения: 746
Момичета имате ли някакво инфо за д-р Здравко Атанасов Минев-СЕЛЕНА-ПЛОВДИВ...Ще ви бъда много благодарна ако някой ми даде инфо  за него!!!
 Благодаря преварително Hug Hug

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
mimaa мненията за доктор Минев са много и противоречиви, най-добре  виж в белия и черния списък на доктори за Пловдив!
Аз лично не бих  му се доверила .

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, дали др. Кръшкова има добра апаратура?
Или пък, ако някой се сеща за АГ с добра апаратура и да работи с ЗК, нека пише!
Благодаря Ви предварително!  bouquet

# 456
  • Мнения: 8 242
Момичета, дали др. Кръшкова има добра апаратура?
Или пък, ако някой се сеща за АГ с добра апаратура и да работи с ЗК, нека пише!
Благодаря Ви предварително!  bouquet

Не е толкова важна апаратурата, колкото зад-апаратурното устройство  Wink
Кръшкова ми се "падна" като раждах Simple Smile Йончев и той се появи по едно време  Crazy И за двамата нищо особено не мога да кажа Simple Smile .. Всички си свършихме добре работата  Mr. Green

# 457
Мамчета, моля ви препоръчайте ми гинеколог в Пловдив, който да е по-наясно с разните му там бактерии, течения и тяхното лечение!
Аз ходя при Ямаков и по принцип съм доволна, но лечението, което ми предписа се оказа неефикасно и сега се чудя да сменя ли доктора и към кого да се обърна.  newsm78

Ходих/я при Даскалов за подобни проблеми,леченията са адекватни-винаги прави подробни изследвания.Работи в Медикус Алфа.
Със здравната каса работи ли? Ако не - колко лв излизат всичките му там изследвания, защото чух че са доста скъпи newsm78
Здравейте момичета,
много ви моля за помощ - по същия проблем с бактериите, гъбичките,теченията... моля да ми препоръчате добър и внимателен лекар, който да се справи най-накрая с проблема, защото от няколко месеца се боря с тях, но май...неуспешно.
Благодаря ви предварително.

# 458
  • Мнения: 38
Здравейте момичета!Аз искам пак да Ви питам нещо.Колкото и странен и глупав да Ви се стори въпросът ми,предпочитам да питам Вас.Интересува ме дали трябва да се носи направление от личния лекар на гинеколога при всяка консултация или само при първия преглед и после не е необходимо.Благодаря Ви. Hug

# 459
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравейте момичета!Аз искам пак да Ви питам нещо.Колкото и странен и глупав да Ви се стори въпросът ми,предпочитам да питам Вас.Интересува ме дали трябва да се носи направление от личния лекар на гинеколога при всяка консултация или само при първия преглед и после не е необходимо.Благодаря Ви. Hug
направлението е едно и е само за първия преглед после нетрябва

# 460

Или пък, ако някой се сеща за АГ с добра апаратура и да работи с ЗК, нека пише!
Благодаря Ви предварително!  bouquet


Бабаков
-прилична апаратура и работи със ЗК  Peace

# 461
  • Мнения: 77
Момичета имате ли някакво инфо за д-р Здравко Атанасов Минев-СЕЛЕНА-ПЛОВДИВ...Ще ви бъда много благодарна ако някой ми даде инфо  за него!!!
 Благодаря преварително Hug Hug
Аз съм страшно доволна от Д-р Минев,той ми водеше консултациите и раждането в Селена. Голям професионалист, много добър  и откровен човек.С две ръце съм за него  Hug

# 462
  • Мнения: 793
Съгласна съм че по голямо значение има лекаря от колкото апаратурата,защото има такива с хубава апаратура а не могат да я използват (както една позната ходи на 3Д и казаха че бебето има доста болести,като отиде при друг лекар се оказа че това са били някакви "сянки" от апарата,просто доктора не го е разчел правилно). Аз лично от д-р. Кръшкова съм много доволна,последно в петък преди Великден имах болки (но тръгнах да пътувам) и вечерта като се чух с нея ми каза ако продължат болките още в събота да се видим за преглед. Всичко беше наред,болките отшумяха но във вторник ме извика на преглед,нямаше свободни часове,но ми обърна 20 мен. внимание,което никак не е малко.Забравих да спомена че не ми взе и 1 стотинка,като се има предвид че ми се полага само 1 безплатна консултация и ехо граф на месец (а бях ходила преди 10 дни).  Докато в самото начало на бременността дар.Шишкова я смених точно заради това,защото отидох с кървене и ми каза че нямам право на преглед този месец съм била вече,да ида другия,даже не ми спомена и варианта за платен преглед (а аз бях така наплашена че изобщо не се сетих да предложа да ме приеме на платено)

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Аз бих препоръчала д-р Росен Петров. Преди работеше в ДКЦ-то в кв. Смирненски , а сега се е преместил в МЦ "Хипоталамус" до църквата Света Петка. А по въпроса на sladkaborovinka за жена гинеколог.... според мен е по-важно на първо място лекарят да е специалист и да си разбира от работата, а не дали е мъж или жена. Първият път,когато отидох на гинеколог не послушах съветите на майка ми и на личната ми лекарка и държах да е жена. Е... жена беше, но след месец неуспешно лечение на гъбички се убедих и отидох при д-р Петров. Забележки от него досега нямам  newsm10

# 464
  • Мнения: 2 172

Или пък, ако някой се сеща за АГ с добра апаратура и да работи с ЗК, нека пише!
Благодаря Ви предварително!  bouquet


Бабаков
-прилична апаратура и работи със ЗК  Peace

И аз съм за Бабаков  Peace

Общи условия

Активация на акаунт