Колко сте горделиви?

  • 4 839
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Всяко нещо си има граници.Не е в стилът ми да ме плюят,пък аз да се правя,че дъжд ме вали.В крайна сметка няма незаменими хора
newsm10 И аз мисля така.
Зависи от повода на сръднята,но ако чувствам,че не вървят нещата никак не бих се навирала аз да ги оправям.Ако има желание  сам ще дойде.
Твоя определено знае,че ще мине номера и си продава инатите.
Според мен мъжът е този,който трябва да търси близост при скарване,да ухажва и глези.
У нас никога не отивам аз да се сдобрявам. Mr. GreenДори и аз да съм причина за скарването.

# 16
  • Мнения: 36 120
Не си тръгвам от места, където ще поискам да се върна.

офф: това много ми хареса  Grinning

# 17
  • Мнения: 431
Лошо сте се възпитали взаимно - ти лесно да си тръгваш, той лесно да получава извинение. Не е до горделивост - ти си го научила, че той винаги е прав и тръгванията ти са загубили цената си заради преупотребяване. Добре си помисли какво е бъдещето на връзка между партньори, които си мерят пишките и егото, вместо да се движат в една посока. В такова състезание губещите са децата. Не се вторачвай в неговата "горделивост" - промените започват от теб.

Принципно горделив и горд са различни неща, като първото е силно отрицателно а ла някой лорд - щом има готови да се примиряват с лорда, и лорд ще има. Grinning

# 18
  • Мнения: 2 011
Та въпроса ми е : Колко сте горделиви в любовта?

В любовта - никак. За разлика от останалата част от живота ми, където гордостта ми се проявява често.
На всякъде си имам гордост в достатъчни количества .... Simple Smile  Peace

# 19
  • Мнения: 46
Лошо сте се възпитали взаимно - ти лесно да си тръгваш, той лесно да получава извинение. Не е до горделивост - ти си го научила, че той винаги е прав и тръгванията ти са загубили цената си заради преупотребяване. Добре си помисли какво е бъдещето на връзка между партньори, които си мерят пишките и егото, вместо да се движат в една посока. В такова състезание губещите са децата. Не се вторачвай в неговата "горделивост" - промените започват от теб.

Принципно горделив и горд са различни неща, като първото е силно отрицателно а ла някой лорд - щом има готови да се примиряват с лорда, и лорд ще има. Grinning
Изключително си права! Просто прекалих с тръгването. Той се опитваше да ме спира 2-3 пъти, но после вече претръпна явно и номера вече не минава. Кофтито е, че този път той си тръгна. Топката остана в него. Искал да премисли. Една седмица по-късно не се обажда никакъв...аз не знам какво да правя. Имаме годишнина в сряда, решила съм да му оставя подаръка и да бягам. Много гадна ситуация...писна ми.

# 20
  • Мнения: X
Минала е само една седмица, така ли?

# 21
  • Мнения: 46
Минала е само една седмица, така ли?
Да. Но предния път мина месец и той не се обади, пак аз го направих. Знам, че вътрешно му е много тежко, даже повече отколкото на мен, но е инат и горделив и няма да се обади...

# 22
  • Мнения: 36 120
Минала е само една седмица, така ли?
Да. Но предния път мина месец и той не се обади, пак аз го направих. Знам, че вътрешно му е много тежко, даже повече отколкото на мен, но е инат и горделив и няма да се обади...

месец?!? странна ми е тази връзка  Rolling Eyes
ако за месец не му е дотежало чак толкова, че да ти звънне, а и на теб да му се обадиш по-рано, за какво изобщо сте заедно?
после да няма теми от типа 'отиде за памперси и се прибра след 2 месеца'  Laughing

# 23
  • Мнения: X
Ще стане като този ако обичаш някой, пусни го да си иде...и той не се върна

Nobody, а ти (честно) би ли казала, че отстрани изглеждаш истерично - може той да не иска да толерира това

# 24
  • Мнения: 46
Минала е само една седмица, така ли?
Да. Но предния път мина месец и той не се обади, пак аз го направих. Знам, че вътрешно му е много тежко, даже повече отколкото на мен, но е инат и горделив и няма да се обади...

месец?!? странна ми е тази връзка  Rolling Eyes
ако за месец не му е дотежало чак толкова, че да ти звънне, а и на теб да му се обадиш по-рано, за какво изобщо сте заедно?
после да няма теми от типа 'отиде за памперси и се прибра след 2 месеца'  Laughing
Тогава наистина уж бяхме решили, че се разделяме. На мен ми беше гадно през цялото време. Обикновенно когато съм ядосана мога да наговоря и направя всичко. След няколко дни ми минава и искам да поправя стореното, но понякога няма връщане назад. Та аз поех инициативата и се събрахме отново. Но ето сега за някаква дреболия се разсърди, даже не поиска да обясни и изчезна...Ужас. Направо не знам какво да правя. Да оставя ли нещата така, да търся ли отговори...не знам.
Ще стане като този ако обичаш … 88;на

Nobody, а ти (честно) би ли казала, че отстрани изглеждаш истерично - може той да не иска да толерира това
Вие не можете да си представите какво е да те изкарат извън нерви...Да, държала съм се истерично. Викала съм, плакала съм, трещяла съм. Но след раздялата вече не го правех. Успявах да се владея. Но когато нещата са се натрупали вече при най-малкото камъче колата се преобръща...

# 25
  • Мнения: 36 120
според мен го пусни да си иде
когато станете семейство с деца и повече отговорности /това очакваш като развитие на отношенията ви, нали?/, той най-вероятно няма да започне да реагира по друг начин, на теб ще ти се налага да се грижиш за още едно голямо дете, а не да имаш рамо, на което да се опреш  Peace
а ако не търсиш семейство и деца с него, просто не си губи времето  Wink

разбирам те напълно за моментите, в които си докарана на ръба и не може да се владееш

# 26
  • Мнения: 46
според мен го пусни да си иде
когато станете семейство с деца и повече отговорности /това очакваш като развитие на отношенията ви, нали?/, той най-вероятно няма да започне да реагира по друг начин, а на теб ще ти се налага да се грижиш за още едно голямо дете, а не да имаш рамо, на което да се опреш  Peace
а ако не търсиш семейство и деца с него, просто не си губи времето  Wink
Честно да си кажа знам, че тази връзка няма да стигне до никъде. Просто правя поредната грешка на поредната глупава жена. Не мога да приема, че всичко е свършило. Имам чувства, не мислете, че е само привързаност. Обичам си го. Но просто нещата не се получават. Знаете, че когато не ви търсят, желанието се засилва още повече, именно поради този факт.
Излиза, че моя характер не го устройва особено. Не иска да ме приеме с всичките ми кусури и трески. Това е.

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз не знам как при всяка караница някой си тръгва. Защо не говорете, не обсъждате?
Ако продължите заедно, постоянно някой ще си отива при всеки удобен случай.
Освен това правилно са ти казали, така си го научила. Няма да се обади той.

А иначе относно гордостта. Трябва да има някакви граници. В смисъл не съм нито за безсмисления инат, нито за това да пълзиш след някого.

# 28
  • Мнения: 36 120
сама знаеш, че само едната любов не стига, за да е успешна връзката
а ако го 'получиш', т. е. той те потърси и се извини, как ще реагираш? отговори честно на себе си, не на мен

# 29
  • Мнения: 46
Аз не знам как при всяка караница някой си тръгва. Защо не говорете, не обсъждате?
Ако продължите заедно, постоянно някой ще си отива при всеки удобен случай.
Освен това правилно са ти казали, така си го научила. Няма да се обади той.

А иначе относно гордостта. Трябва да има някакви граници. В смисъл не съм нито за безсмисления инат, нито за това да пълзиш след някого.
Защото той не иска да говори. Ако се съгласи се получава голяма олелия, той не отстъпва и аз избеснявам и решавам да си тръгна, просто защото вече съм натрупала толкова обида и негативизъм, че не знам къде се намирам.
Така не пожела да говори и онази сутрин. Просто си събра нещата и тръгна...

Общи условия

Активация на акаунт