Колко сте горделиви?

  • 4 841
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46
сама знаеш, че само едната любов не стига, за да е успешна връзката
а ако го 'получиш', т. е. той те потърси и се извини, как ще реагираш? отговори честно на себе си, не на мен
Ще се върна при него, но мисля, че при следващата караница ще се получи същото.
Дразни ме това, че не ми казва в очите : Виж какво, до тук сме. Не искам повече тази връзка да продължава!
А просто тръгва без обяснения, без нищо и 1 седмица по-късно положението си остава същото.
Това не мога да приема! Бъди прям, кажи истината в очите!

# 31
  • Мнения: 36 120
Ще се върна при него, но мисля, че при следващата караница ще се получи същото.
Дразни ме това, че не ми казва в очите :
Виж какво, до тук сме. Не искам повече тази връзка да продължава!
А просто тръгва без обяснения, без нищо и 1 седмица по-късно положението си остава същото.
Това не мога да приема! Бъди прям, кажи истината в очите!

сама знаеш, че нямаш нужда от връзка с такова бъдеще  Wink

# 32
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Тъпо е много това. Това не е мъж, тва е някакъв муньо, на който не можеш да разчиташ.
Той се държи като жена. Разсърди се и си тръгва. Извинявай, ама не знам как търпиш.
Аз, която съм много толерантна и гледам винаги да се изглаждат отношенията м/у двете страни преди да се вземат крайни решения, но мисля, че с този мъж нямаш бъдеще.
Мъжът затова е мъж, за да може да разчиташ на него. Не да се държи като ощипана мома.
За съжаление много малко останаха такива. Изнежихме ги с тая проклета еманципация.

# 33
  • Мнения: 46
Тъпо е много това. Това не е мъж, тва е някакъв муньо, на който не можеш да разчиташ.
Той се държи като жена. Разсърди се и си тръгва. Извинявай, ама не знам как търпиш.
Аз, която съм много толерантна и гледам винаги да се изглаждат отношенията м/у двете страни преди да се вземат крайни решения, но мисля, че с този мъж нямаш бъдеще.
Мъжът затова е мъж, за да може да разчиташ на него. Не да се държи като ощипана мома.
За съжаление много малко останаха такива. Изнежихме ги с тая проклета еманципация.

Права си. Но грешката си е и моя. Защото преди това аз си тръгвах. Прекалих. Доста се обвинявам за краха на отношенията ни, но в крайна сметка хората, на които споделям всичко и са навътре в нещата често ми казват обективно, че аз съм напълно права да реагирам както съм реагирала.
Иначе той е добър човек, но просто е странен и тежък характер, както сам се охарактеризира. Просто аз не съм неговата липсваща частица от пъзела.
А сега за годишнината му купих подарък, подготвях балони-сърчица...Мисля да мина да ги оставя и да си тръгна. Какво мислите?

# 34
  • Мнения: 36 120
да ги оставиш на него? защо?
задръж ги и ако не се обади на деня-повод, просто ги засили към кофата или ги дай на някое дете  Wink

# 35
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не бих отишла да ги оставя.

# 36
  • Мнения: 46
да ги оставиш на него? защо?
задръж ги и ако не се обади на деня-повод, просто ги засили към кофата или ги дай на някое дете  Wink
Може би се опитвам да му докажа, че наистина го обичам...

# 37
  • Мнения: 36 120
да ги оставиш на него? защо?
задръж ги и ако не се обади на деня-повод, просто ги засили към кофата или ги дай на някое дете  Wink
Може би се опитвам да му докажа, че наистина го обичам...

това какво дава на теб? а на него? реално те питам, не романтично и жестово  Wink
пак ти казвам, може да не ми отговаряш, искам само да се замислиш и да бъдеш честна към себе си  Wink

# 38
  • Мнения: X
да ги оставиш на него? защо?
задръж ги и ако не се обади на деня-повод, просто ги засили към кофата или ги дай на някое дете  Wink
newsm10

То причините да не сте заедно може да са много. Може
- да е пасивен тип, който вече те е задраскал от листа
- да има друга жена, която да му цери раните, мълчи и се съгласява
- да си твърде експлозивна и да му идваш в повече и сега да се държи ултимативно
- да е нарцистичен тип, който не търпи дискомфорт
- да е наранен от неща, за които не подозираш
- може и да се обади утре, ако издържиш да не го преследваш днес Simple Smile

Ако имаш за какво да му се извиняваш - пиши му, така топката със сдобряването остава в него.

Аз вече няколко месеца мълча на един такъв, но се радвам, че постъпих така. Сигурно се избавих от кошмарна връзка, поне позитивната ми нагласа така вижда нещата Wink

# 39
  • Мнения: 46
да ги оставиш на него? защо?
задръж ги и ако не се обади на деня-повод, просто ги засили към кофата или ги дай на някое дете  Wink
newsm10

То причините да не сте заедно може да са много. Може
- да е пасивен тип, който вече те е задраскал от листа
- да има друга жена, която да му цери раните, мълчи и се съгласява
- да си твърде експлозивна и да му идваш в повече и сега да се държи ултимативно
- да е нарцистичен тип, който не търпи дискомфорт
- да е наранен от неща, за които не подозираш
- може и да се обади утре, ако издържиш да не го преследваш днес Simple Smile

Ако имаш за какво да му се извиняваш - пиши му, така топката със сдобряването остава в него.

Аз вече няколко месеца мълча на един такъв, но се радвам, че постъпих така. Сигурно се избавих от кошмарна връзка, поне позитивната ми нагласа така вижда нещата Wink
Категорично няма друга жена, но май е малко нарцистичен  Laughing
Понякога направо ме е яд на себе си, че съм такава задрямала ....... да не казвам каква!
Сутринта попаднах на момче и момиче в метрото, които явно се бяха скарали и момичето стоеше на една страна, а момчето на друга. И момчето както приближеше към нея тя му казваше : Абе разкарай се от мене, не ходи по мене, разбираш ли колко много ме дразниш?!
А той си ходеше по нея Simple Smile Ама кой знае к'во е сгафил. Мисълта ми беше, че това е правилното - мъжете да тичат след жените и да правят романтични жестове. Не че жените не трябва, но все пак...не може само 1 човек да го прави.

# 40
  • Мнения: 7
Оо точно така ,мила, това е знак, неслучайно си видяла тези двамата в метрото. И правилно е това, което си си помислила.
Никакви балони, сърчица и прочее глупости! Освен, ако той не ги набави.

# 41
  • Мнения: 276
Винаги мъжете са ме търсили!Не съм си и помисляла да тичам след някой!
И при мен е така.Може да звучи старомодно,но чакам винаги мъжът да ме потърси и да направи първата крачка. Въпрос на принципи и гордост! Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 259
Винаги мъжете са ме търсили!Не съм си и помисляла да тичам след някой!
И при мен е така.Може да звучи старомодно,но чакам винаги мъжът да ме потърси и да направи първата крачка. Въпрос на принципи и гордост! Crossing Arms

 Peace

# 43
  • Мнения: 280
Ситуацията ти е много сложна...Аз те разбирам напълно. Истина е, че понякога е възможно да пожертва любовта си към теб заради инат. Но не мисля, че ти си тази, която трябва постоянно да прави компромиси. В крайна сметка света не свършва - има много други мъже, които 100% ще са по-подходящи от него. Затваря се една врата, отваря се нова. Всяко зло за добро, са казали хората. Главата горе и се стреми да излизаш колкото се може повече и да не оставаш насаме с мислите си. Целувки   bouquet

# 44
  • Мнения: 3 453
  Горделива съм винаги когато сметна за необходимо, не само в любовта!След мъж не съм тичала до сега.На твое място...бегай бързо от такива муньовци. Peace

Общи условия

Активация на акаунт