[Тема 2] Шалът като стил на обличане

  • 117 521
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
БЗ, само ми отваряш работа !  Simple Smile))  Hug

Пуфана, днес се мандахерцах на работа с минзухарения - черна фанелка, черен панталон и жълт шал - такова наостроение си създадох ! Сним и показ - тумороу , като си прибера апарата от офиса.
А днес си заплюх в ибей ей това :
7.95 паунда. С безплатна доставка...
Ти , като плетачка, можеш ли да му хванеш плетката?

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Здравейте момичета,не съм писала тук ,но с удоволствие ви чета и пробвам различните връзвания който показвате на шаловете.Трябва да призная ,че не ми се получава много добре ,но съм упорита.
Измислих как да си направя закачалката за шалове.Преди време си купих перде тип ресни и към него в комплекта има дузина пластмасови кръгчета за нанизване на пердето.Ще ги залепя едно за дуго и ще декорирам с някаква връвчица между тях за красота.А най отгоре ще ги закрепя към обикновенна закачалка.Предполагам че в магазините където се предлагат пердета ще има такива и ще мога си си купя още малко.
Дано съм ви била полезна Peace

# 677
  • Мнения: 1 575
http://www.foto.bg/data/7043/medium/27092010084.jpg   Wink
Вчера си купих 2 други шала...

# 678
  • София
  • Мнения: 1 270
БЗ, само ми отваряш работа !  Simple Smile))  Hug

Пуфана, днес се мандахерцах на работа с минзухарения - черна фанелка, черен панталон и жълт шал - такова наостроение си създадох ! Сним и показ - тумороу , като си прибера апарата от офиса.
А днес си заплюх в ибей ей това :
7.95 паунда. С безплатна доставка...
Ти , като плетачка, можеш ли да му хванеш плетката?

Моля те дай линк към този продавач в ибей Hug

# 679
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689

Моля те дай линк към този продавач в ибей Hug
[/quote]

Заповядай! Има още 10 , като гледам:)

# 680
  • Мнения: 431
Ето две нови шалчета от мен :
http://cloverdd.snimka.bg/other/aksesoari.451498.20842135

# 681
  • Мнения: 2 199
И от мен изплетен вчера  Laughing по идея от снимката на биг пуфана  Hug



# 682
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, шалки Wink
Честити да са ви новите придобивки!
Аз също си имам нов шал, майката на приятеля ми ми го подари. Довечера ще го снимам и ще покажа, много си го харесвам Wink
Суха Мащерка, страхотно си се справила  Shocked Гледа ли от някъде как да го изплетеш. Аз ще потърся в нета, но ако не намеря надявам се да приемаш поръчки Wink
Хубав ден от мен  Hug

# 683
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз докато питам Мащерчето дали ако и дам преждата ще може да ме уреди с такъ шал, ето ги , заваляха въпроси ! Simple Smile
Браво, Машерке!

# 684
  • Мнения: 1 575
Аз имам плетен шал от онази прежда, която си е на топчета - сега се сетих за него, като стана на въпрос...съвсем го бях забравила горкия  Joy !
Браво, Мащерка,за сръчните пръсти!

# 685
  • София
  • Мнения: 9 575
Момичета, отдавна ви чета и много ви се радвам!  bowuu
Аз съм голям почитател на шаловете и коланите, но гледам, че за тях не пишете.
При мен бройката шалове спрямо колани  е почти еднаква, но все пак е в полза на шаловете.

Нямам време за снимки, но понаучих 2-3 неща от видяното и прочетеното тук и продължавам да ви чета. Peace

# 686
  • Мнения: 2 199

Суха Мащерка, страхотно си се справила  Shocked Гледа ли от някъде как да го изплетеш. Аз ще потърся в нета, но ако не намеря надявам се да приемаш поръчки Wink
Хубав ден от мен  Hug

Не съм гледала от нета. Импровизирах с остатъци от прежда  Flutter
Правят се "бобинки" и се наплита докато ти свърши преждата  Laughing

Анджи ще ти оплета разбира се.  Hug

Понеже ми са подути сливиците тези дни постоянно си купувам и плета шалове
 Joy smile3555 doh


# 687
  • София
  • Мнения: 6 010
Ако всичките ти импровизации са толкова красиви си за награда!  Hug
Ето и обещаните снимки на шала, който ми подари майката на приятеля ми.
 


Шалът е много красив, на снимката изглежда лъскав, защото има сребристи нишки направени на карета.


А с този се сдобих тази вечер на път към вкъщи. Имаше големи красоти, но този много ми хареса като цвят и това, че е набръчкан. Струва 10 лв. от подлеза на хотел Хилтън в София.
 


Излишно е да казвам, че на живо е около 100 пъти по-красив Wink

# 688
  • Мнения: 4 202
Малко извън темата, но не се сдържам.

Боби1973, изглеждаш чудесно! Помня те от дюканската тема преди години. Аз там предимно четях, но и слабеех  Wink, а на теб още тогава се възхищавах за постигнатите резултати. Момичета като теб са стимул за останалите, които тепърва стартират  Hug

Сега след раждането пак имам за сваляне, но ще го мисля, след като спра с кърменето.
Отплеснах се, изинете  Embarassed

# 689
  • Мнения: 921
Привет, симпатяги  Hug

От доста време не съм писала тук, но ви следя и ви се радвам на придобивките  Heart Eyes
Много време не бях си купувала шалче до ......... онзи ден  Crazy
Ето го

Общи условия

Активация на акаунт