Машина за хляб - 20 част

  • 41 797
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Барабар Петко с мъжете.......И моля ви се....Народа чака Нова година, а вие тук с тез козунаци - Великден все едно тропа на вратата...Засрамете се! Ще ме накарате да меся на ръка козунак.......майтапя се, не ми се връзвайте![/size]

# 16
  • София
  • Мнения: 7 977
Барабар Петко с мъжете.......И моля ви се....Народа чака Нова година, а вие тук с тез козунаци - Великден все едно тропа на вратата...Засрамете се! Ще ме накарате да меся на ръка козунак.......майтапя се, не ми се връзвайте![/size]

Мамче аз твърдо съм решил тая година бъш на Рождество Христова да правя козунак. Ама сериозно го казвам.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 249
Ей тия козунацииии. Кога ли ще ми остане време с тия мойте двенките newsm78 Онзи ден едва една Болярска пита смогнах да направя ...http://doni4.snimka.bg/cooking/kulinarni-opiti.308008.15650846

# 18
  • Мнения: 7 166
Зааапис. Hug
kiara, благодаря за темата.

VIKI_I , егати козунака !!! Crazy
Ей за такова нещо знаеш ли от кога си мечтая :Козунак в машина. Party

Преди много години, ама наистина много, месих козунак. Ей, отели ми се вола.
Стана страхотен, ама може ли за такова нещо да ми отиде половин ден???
Тогава си казах, че скоро няма да ми се случи да направя втори козунак.
И наистина не се случи.
Но скоро планирам...тези дни някъде, че Коледа ми е много далеч. Joy

П.П. Гледам, как лека полека започвам да се чувствам много уютно тук.

# 19
  • Мнения: 9 776
Запис.

# 20
  • Мнения: 427
Киара,благодаря за темичката  bouquet
Вики,браво,страхотен козунак!Ако има нещо ,което ще ми прекрати диетата ,това ще е козуначето.. ooooh!Направо усещам аромата от снимките Laughing
Petia_tag-много вкусна изглежда баничката ммммм Simple Smile
Кари ,какво брашно използва?

# 21
  • Мнения: 4 458
няма за какво да ми благодарите, другата стана доста дълга, а и някои от вас питаха за нова и ... надявам се Лео да не се сърди  Grinning

Значи като ви гледам козунаците и ми иде   smile3538  Banghead  за дето не проучих нещата преди да купя машината. Специално и само за козунак съм я купила - останалите хлябове и чудесии ми идват в бонус и е вертикална  newsm34


А, тази дърпана баница така съблазнително изглежда  eat, кога ли ще се престраша да я пробвам.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 232
запис и от мен в новата тема

# 23
  • Русе
  • Мнения: 7 803
И аз тук   chef
За момента съм спряла правенето на всичко друго освен хляб защото моите мъже нещо не искат да ядат, а аз имам да отслабвам. А то не става с тъпкането на тесто  Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 6 334
тъкмо и да се запиша в новата темичка, да се похваля - събота направих тутманик - стана страхотен! т.е. взех рецептата на Ели мисля беше (може и да бъркам ника), само ще намаля брашното, много сухо ми стана, че доливах мляко, то се оказа, че това е и дозата ми за хляб, само дето е с яйца. а го завих на кифлички и с едно втасване както мак-мама го беше описала - за което много благодаря!  bouquet без да втасва в машината, само го омесих там (моята меси 39 мин.), разточих и обилно масло и сирене м/у 3те кори, децата едвам го дочакаха да се опече, за да ядат. мъжо иска събота да носи на колегите си. Flutter

# 25
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аня,браво,а снимчица?
Аз сега правя козунак по рецепта на Танита.За сега върви добре,в момента е последното втасване.Ще снимам ако станат.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 334
Аня,браво,а снимчица?
започнах да го снимам, но на апарата му отказаха батериите. та имам снимка само както е навит на кифлички преди да втаса. като правя в събота ще снимам и покажа. Simple Smile

# 27
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ето ги и моите козунаци.Нямат много вид.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 977
Ето ги и моите козунаци.Нямат много вид.
...

Ми аз не знам при вас как е, ама у нас козунаците ги ядем, а не ги гледаме.  Laughing

# 29
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ето ги и моите козунаци.Нямат много вид.
...

Ми аз не знам при вас как е, ама у нас козунаците ги ядем, а не ги гледаме.  Laughing

Ааа,то и при нас така,ама исках и за снимка да стават.Много са мекички и пухкави,ще ги опитам след малко.

Общи условия

Активация на акаунт