Кюретаж и забременяване след това - 7

  • 28 719
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 506
Здравейте,дами !

Взе да ме плаши този свински грип.Мислите ли да се ваксинирвате? newsm78
Аз се чудя какво да правя. Crazy



Против съм, пък и  не смятам, че в твоето състояние е редно да си правиш ваксина Naughty
Веси, вече няколко пъти се опитвам, като ти чета постингите, да убия бубулечката на монитора си  Joy

# 16
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Здравейте,дами !

Взе да ме плаши този свински грип.Мислите ли да се ваксинирвате? newsm78
Аз се чудя какво да правя. Crazy


Аз по принцип почти всяка година се ваксинирам и съм много доволна от ваксините /обикновено слагам  Инфлувак/, но тази година твърдо НЯМА да се ваксинирам. Както е казала nuclearbaby по-горе "все пак бебеправим". И аз мисля да я карам с повече натурални витамини, разнообразно хранене, плодове и зеленчуци и т.н. Flutter

# 17
  • Мнения: 1 768
Здравейте,дами !

Взе да ме плаши този свински грип.Мислите ли да се ваксинирвате? newsm78
Аз се чудя какво да правя. Crazy



Против съм, пък и  не смятам, че в твоето състояние е редно да си правиш ваксина Naughty
Веси, вече няколко пъти се опитвам, като ти чета постингите, да убия бубулечката на монитора си  Joy


 Grinning Ааа,лече-бубулече няма да трепиш.  hahaha

Аз точно за това се колебая.В Германия слагат тази ваксина на бременни. Thinking

# 18
  • Мнения: 1 325
Да копирам и тук мнението на една моя съфорумка, с което съм напълно съгласна
mijjjka, не се тревожи толкова за тъпия грип. В италианската тема едно от момичетата беше пуснало линк към видео (мисля на италиански), където подробно обясняваха, че всичко е измама. Вирусът е създаден лабораторно с цел да се продават ваксините на фирмата, дето ги произвежда. Първата "епидемия" от свински грип е била след Втората световна война. Много се е шумяло, но не е имало кой знае колко смъртни случаи. Втората "епидемия" е била в средата на седемдесетте години, когато 42 милиона американци са имунизирани с опасната ваксина. От тях (мисля, не помня подробности, че беше отдавна) около 8 000 са инвалиди в следствие на непоносимост към ваксината и още много хиляди страдат от страничните й ефекти в по-малка степен. Казаха, че тази ваксина не е тествана и е много опасна - съдържа отрови, които организмът не може да усвои и се натрупват тровейки го. В момента съм много изморена и ме мори една настинка от няколо дена, та не ми се търси, но изводът беше, че е по-опасно да се ваксинираш, отколкото самия вирус. Смъртността е много малка - колкото от всеки друг грип. Симптомите се лекуват също като другите грипове. Вече няколко човека споделиха, че близките им са го преболедували прословутия свински грип и са се излекували безпроблемно. Другото, което твърдяха е, че това е просто инструмент за манипулиране на общественото съзнание чрез създаване на паника
Веси, при вас има ли много случаи?В Париж има.Ако реша да се ваксинирвам, ще си сложа ваксина за стандартният грип, маските също са разрешение.

# 19
  • Мнения: 1 313
Здравейте и от мен.

Пиша най вече за да честитя на Веси хубавата новина. Знам, че е трудно да си спокойна в момента и да не се притесняваш, но аз не съм привърженик на много ранните прегледи, по-добре както ти си се записала.

Аз съм на противозачатъчни един цикъл, после не знам. Пих хапчета за предизвикване, надявам се сега да се нормализират нещата сега, лекаря ми каза да ги пия само един месец. После дали ще действаме не знам, ще го мислим. Не се настройвам от сега, мисля че ще почувствам когато съм готова.

Въпросът с укрепването на имунната система и мен много ме вълнува. Витамин C защо не е добре се пие при бебеправене? Май е добре да си купя комбинирани витамини докато е ясно, че не опитваме и после да ги спирам. Противогрипни ваксини няма да си слагам и даже се дразня, че лекари призовават да се слагат. Това, което mari_rus e написала изобщо не ме изненадва.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 506
въпреки,че не било добре да се взима витамин Ц по  време на бебеправене...

И аз да питам, защо не може? newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 1 763
Спокойно може да си вземате витамин С при бебеправене. първо , това е витамин, който не се натрупва. Единствения страничен ефект, който може да се получи при големи дози от този витамин е при някои да намалее цервикалната слуз, ама и за това си има лек - пийте сиропче за кашлица - например Мукосолвант. Аз съм нон-стоп на витамин С /заради венците и зъбите ми/ и досега при мен този дефект не се е наблюдавал.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 694
разгеле,намерих:
Цитат на: desitalee в Понеделник, 06 Април 2009, 17:46
nuclearbaby, ежедневните нужди на организма от витамин С са около 60-100 мг... Чела съм, че при жени с дефект на Лутеалната фаза понякога проблемът се решава с ежедневен прием на витамин С между 500 и 750 мг... Всяка доза над това, обаче, би могло да доведе до повишаване на киселинността във влагалището... Така че, както вече казах - зависи от дозата!

и пак от нея: Едно съветче от мен - видях че пиеш витамин С..., а това може да доведе до увеличаване на киселинността във влагалището и да създаде допълнителни препятствия за семчовците... Зависи и колко пиеш де! Аз приемах витамин С по 1000мг всеки ден в продължение на година (заради кожен проблем) и когато разбрах, че може да попречи на бебеправенето, го спрях. На следващата овулация и забременях... Така че - внимателно с витамините

# 23
  • Мнения: 442
Здравейте, да се запиша и аз в новата темичка...
Днес става точно една седмица от случката и като се сетя ми става много криво...пък и съм притеснена, защото от обяд ме свива ниско долу като след абразиото и даже отново направих леко зацапване, а всичко беше спряло още в петък и незнам дали това е нормално или да тичам при доктора  Thinking ???
Мама Инка, нямам представа, уж лекаря ни е един от най-добрите в Пловдив, викна ме на контрола 3 дни след абразиото и каза, че всичко било наред, и преди това когато ме изписваше не каза да е имало някакви усложнения, но това му изказване за секса лекичко ме притесни, защото и аз не съм чувала за толкова категорична забрана и то за цял месец  newsm78


Да не би да е имало други усложнения newsm78 И аз за пръв път чувам да не се практикува въобще секс Thinking И не се вкарвай в тия филми с вината - болката ви е обща и никой няма вина Naughty Просто му е мъчно и сигурно се чувства безпомощно, че не е могъл нищо да направи. И ти ще си имаш бебче Hug


# 24
  • Варна
  • Мнения: 506
nuclearbaby , благодаря! Това определено беше нова информация за мен. Аз като усетя, че се разболявам и веднага се "дрогирам" с Вит С  Simple Smile Но около овуто няма за го пия Mr. Green

PEMY , странно е наистина. Дали не е имал предвид да се пазите един месец newsm78 Все пак, ако нямаш усложнения, не виждам смисъл.

# 25
  • Мнения: 1 313
PEMY, aз явно съм имала такава забрана, но не знаех Blush. На мен един и същи лекар ми следи бременността, прави абразиото и сега пак при него ходя. В болницата си спомням как ми даде рецептата като излизах от упойката и как ми говореше разни неща и ме питаше чувам ли го и разбирам ли го, но явно съм забравила част от нещата, които ми е казал. След това като ходих на преглед ми каза, че забраната още важи и аз тогава разбрах, че я е имало. Не питах защо, защото вече я бяхме нарушили Grinning. Но като четох из форумите по въпроса останах с впечатлението, че не е рядкост да има такава забрана до първия цикъл. Аз си мисля, че е, за да е сигурно че няма да има нова бременност преди да се е възстановил организма, но не съм сигурна изобщо, че е така.

# 26
  • Мнения: 1 768
Пиша най вече за да честитя на Веси хубавата новина. Знам, че е трудно да си спокойна в момента и да не се притесняваш, но аз не съм привърженик на много ранните прегледи, по-добре както ти си се записала.
Благодаря ти,мила !  Hug

Пожелавам и на всички вас тази хубава новина да ви споходи скоро.И най-важното да се доведе до щастлив край една предстояща бременност.Понеже и всеки месец да виждам двете чертички,пък бременността да свършва все преждевременно,не ме прави никак щастлива.Дори напротив -  болката е още по-голяма.Защото си се надявал на нещо хубаво,а то...Поразчувствах се малко. Blush

# 27
  • Мнения: 67
*Веси* още веднъж честито! Дано този път всичко е наред Praynig
Момичета, вярно е това за секса. На мен ми забраниха 20 дни да го практикувам. Налага се, за да не се получават възпаления. Не че е задължително. Аз обаче спазвах стриктно.

# 28
  • Мнения: 1 325
Арлина , точно за това е тази забрана, за да не се получи нова бременност.
Колкото доктори , толкова различни мнения, но в бг казват , че жената трябва да се пази поне три месеца а по-консерватините - шест.
Тук казват , че един е достатъчен , при условие , че всичко е наред или пък няма кюртаж, но аз в никакъв случай не изках да рискувам, два пъти ми се случи вече!Сега ми дойде и третата лелка и след това съм пушка Hug

# 29
  • Мнения: 1 768
*Веси* още веднъж честито! Дано този път всичко е наред Praynig
Момичета, вярно е това за секса. На мен ми забраниха 20 дни да го практикувам. Налага се, за да не се получават възпаления. Не че е задължително. Аз обаче спазвах стриктно.

На мен не са ми забранявали да правя секс.Ако се предпазвате защо да е забранено?! Казаха ми да изчакаме да ми дойде цикъла и тогава да подновим опитите.Така и направихме.Дойде ми за първи път след кюретажа на пети октомври и това беше. Wink

Общи условия

Активация на акаунт