ВМ-НВД 3 част

  • 34 541
  • 227
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 590
 newsm47 Мерси Бисттре!!!
Те всички зайчета са ни сладури,пу само да са ни здравички!!!  smile3504

А сега да ви се наоплача...  newsm45 smile3516Значи нова седмица и ново замерване.За тази седмица почни нищо не съм свалила само половин кило..Не знам защо,както видяхте ям много оскъдно но нищо не свалих.Само на см. съм се смалила малко талия -2 ханш -3 бедра - 2см. и на др.места по 1 см.
Много гадно се чувствам че тръгна добре а сега спрях да свалям.
От яд вчера като се премерих и видях че не е мръднал кантара и се наядох с пиле с ориз и торта и безалкохолно( по малко де).Мама имаше рожден ден   smile3510и си викам щом няма прогрес ще си угодя малко. eat
Аз 2-рата седмица почнах и зелен чай но много ме обрезводни и ми стана лошо и замаено чак и го спрях ама това беше за 2-3 дена го пих и тогава може да съм изхвърлила повече вода ама първата седмица си свалих 4 кила без проблем.
Хайде да се успокоя че поне не съм качила..
Все не мога да се заема сериозно с тренировките,с малкия и на работа не ми остават сили и време... newsm39
Успех на всички и пишете при вас как върви..
 smile3523

# 61
  • Мнения: 4 176
Да успокоя всички свалящи бавно.
Аз съм на тази диета от 6м. Понякога прегрешавам ( умерено). Например веднъж седмично хапвам шоколад или картофи или ориз. Хляб не ям изобщо. Ако ям сладко гледам да не ям нищо друго,че да компенсирам.
При мен свалянето е много бавно. Знайте че ако нарушите баланса на въглехидратите веднъж, трябват около 2 дена, за да се нормализира всичко. Та аз когато почнах първия месец свалих само 2 кг. И сега е така май:( но не се предавам. За 6м съм свалила близо 13-15 кг.
Сега се заемам пак сериозно и за Нова Година искам да сваля още 10. На мерки съм се свила драстично. Падат ми и ластъчните панталони вече. Все още съм свиня, но се радвам че нещо се случва.
Колкото по-бавно, толкова по сигурен е успеха. ЕЕеее то ако се сваляше всеки ден по 0.5 кг щеше да е супер. Важното е да не с енарушава баланса на въглехидратите и да не се пропускат хранения. закуската е най-важна. Може и без вечеря. Аз например не вечерям. т.е. вечерям в 4-5 и после пия безкофеиново кафе или ям ябълка. Това е от мен. Така работи системата за мен. дано съм била полезна.

# 62
  • Мнения: 8 470
Как издържате без хляб,бе хора? Rolling EyesХайде убедете ме да мина в групата на нисковъглехидратно-слабеещите,щото аз още кърмя.Ама гледам,че има и други кърмещи,та ще взема да се пробвам Laughing
Та на въпроса,Е ли добре като кърмиш да спазваш таквоз чудо?Сигурно някъде вече се е писало  нещо по въпроса? newsm78

# 63
  • Мнения: 4 176
Издържа се с повечко месце:) + салатка и зеленчуци.

# 64
  • Мнения: 46 565
По въпроса за хляба- и аз бях така- много обичх хляб и не можех да си представя, че ще издържа, трудно ми беше само първия месец. Сега дори, когато си почивам от НВД-то не мога да ям с хляб, не ми е вкусно  Party

# 65
  • Мнения: 8 470
По въпроса за хляба- и аз бях така- много обичх хляб и не можех да си представя, че ще издържа, трудно ми беше само първия месец. Сега дори, когато си почивам от НВД-то не мога да ям с хляб, не ми е вкусно Party
Хммм,това не е лошо,съвсем да ми се отще хляб.
Айде още един тъп въпрос,че досега четох само през редовете.Трябва ли да чета целите теми 1,2 и 3 за НВД или има някъде инфо накуп-така като за по-мързеливи?

# 66
  • Мнения: 46 565
Emia, като начало се запознай с Разрешените храни и виж предишната тема- там в първия пост на краставичката има линкове как да си сметнеш калориите и т.н.
Успех!

# 67
  • Мнения: 1 680
Emia, аз кърмя и не ми е намаляла кърмата. На НВД съм от почти седмица, но и без това ми е малко кърмата, като една леко предястие пред Хуманата... Днес се мерих, свалила съм 2,5 килца.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Confused Няма фитнес за мен, нищо няма.. Няма на кого да оставя бебе в следващите 2 седмици, не мога да разчитам на любимия, щото и той не си разполага с времето както преди и бла-бла майка ми замина по селски въпроси.. Такъв ентусиазъм ме беше обзел. Тюх! Ще си го запазя за след 2 недели.
Аз витая из облаците. Чувствам се ефирно, шията ми щраусова, очите ми лъщят мъниста, скенджа от раменете нагоре. Па хахаха, свеки е притеснена, че много съм била отслабнала в лице и не мога да й обясна диетата си. Само мърмори, че съм щяла да се разболея, като не ям нищо и много ме дразни вече, щото пред очите й ям какво ли не.. Тя уж пробем с очите имаше и нищо не виждаше, ама явно на моменти е тая болест... Ух!  Crazy
Да си призная какъв ми е проблемът. Ужасна съм. Физически. Психически също не съм първа хубост, обаче телесно съм много вредна. Притеснявам се все още от външния си вид, не съм стегната, долната част на тялото ми винаги е било проблемна и много мъй яд. Пък да не се впущам в целулитни подробности, ще се гътне форума, ще се спече бай Сървър. Ного зле, мисля зимъска на Елпиджи да хода, ще видим. Много отпуснато, няма фитнес, рядко гимнастика, гадост.
Да спортувате, щот да не мрънкате кат моя светлост, госпожа Бекон.  Sick
Признавам си, че вече тотално обърках колко да ям дневно. В смисъл според изчисленията. Тъпча около 1400. От няколко дни минах само на чисти меса и всякакви други чисти работи. Моят мъж не може да разбере, че смятам да ям известно време всеки ден по няколк опъти пилешко пържоле. Щал да ходи да иска цени на едро от пилешкия магазин. аМа тряба да оправи и фризеро. О, то аз ще ги изям, хич няма ми се опрат тия пражоли.. Само дето много се умирисвам докато ги пека, обаче се преживява.. Ко сега?! Няма давам пари за парфум я? Натур-продукт, нов вид ароматизант.
Сдухала съм се от теглене, щот съм много стриктна в грамажа уж и плямпам, нямам време да се нафорумирам качествено, нито да се начаткам, обаче цял ден ми текат лигите по съседните баничарници. сдавам фронта, подкрепете ме.
Миризмата хубава, инак тия въглехидратни работи не знам дали ми се ядат точно...
И какво сега?
Абе няма да ям лимони, мразя ги. Ужасни са. Засяда ми всяка глътка лимонена вода на сливицата, преживям после цял ден, съхне и горчи и дразни, само грапефрут! Чарвен ако може, аз съм от Цесека-то.
някоъ ако е изчислявам 2 лъжици китайски орицови спагети с пилешк и заленчук да ми драсне какви проценти и калории и бла-ла и също 2 глътки кола и 2 с полвина бира Загорка. Това последното беше против лимонен вкус.
Шегувам се.
Излях си душата  всъщност, слабейте и поздрави. Свири ми дясната ноздра, някакъв марш сякаш...  Flutter

# 69
  • Мнения: 8 470
Краставичке,оправи ми настроението,умирам от смях! Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 271
След 1,5 месеца предимно на НВД и 12 кг долу, за 2 месеца му пуснах края... ама съвсем! И резултат - 1 кг горе. Така че със сигурност не се възстановяват кг. От днес ме е обхванало някакво настроение пак да започна, че имам много да свалям. Пожелавам си (и на вас де) инат и успех! Peace

# 71
  • Мнения: 1 680
За 8 дни свалих 4 кг, не е ли твърде бързо? Хапвам си добре, въобще не съм гладна. Кога да очаквам да се намалят темповете на слабеене? Не спортувам. newsm78

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Flutter Йо! Мамки!? Ко стаа? Отслабнахте ли?
Ау, изяждам се от завист! И от болест ще се самоизям. Тръшнах се беден, болен, гърболест и температур, отпаднал, стресиран, ям люкарство понякога, днес се сетих, че съществува дофтор, забравила бях.  Blush Нещо много се срутих, от една настинка. Мъж ми ме упреква,че от диетата съм лишена от витамин, минерал, щот не ям плодове и малко зеленчук, аз пък го заведох на едно смотано изложение Произведено у България,  дето нищо нямаше, а туй дето го имаше като го премериш, почти щеше са сцепи по шевовете и продавачките побързаха да ме натирят в кожени изделия с надпис 5 пъти Хиксел... Ама аз за панталон бях тръгнал. Та голяма ми трътката бе, любоф! - му викам. Той мълчи и потупва  ме братски по рамото, срещнал по пътя сергия на Сами-м, сурови кайми и заготовки за скара от вълшебно свинско, обаче с протеин . Карай, аз съм на въглехидрат откак съм болен. Нямам много апетит, затуй ядох едни тъъънки ръжени филийки, някъде за 3 деня половин ръжен изядох. Сладките не бяха много, обаче днес тия панталони ме разплакаха почти, надявах се да се събера в нещо. Аз щото черно панталон не исках, ама явно и тая зима ще ходя почернена. Много голям гъз, егати дирника!  Sick Боже, кога ще го сваля?! Блазе на тия, дет имат малко ханш и тънки крака, такава завист ви завиждам, бедна ви фантацията.  #Cussing out
Продължавам да ям сега печени кифтаци, ще изям и малко пражен картоф за вашто здрави, щот вярвам ,няма такива дебели лелки сред вас, тия дни ще кажа дали не съм надебелял, според моят личен роб - сантиметърът и продължавам диетизъм. Ах, небеса, почему съм тъй тлъста?!  Sick
Тенку ви, имах нужда да споделя, мерсим за разбирането.  ooooh!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 618
Небесна, разсмя ме с писанията и в същото време много добре те разбирам и съчуствам. Аз след всяко ходене по магазини за дрехи съм депресирана и вкъщи рева. Ама пусти килограми не мърдат. Гъз цял декар, едни бричове, страшна работа. Пък за корема да не говоря, толкова отпусната работа.Пробвах коремни преси, ама нещо белега от секциото взе да ме боли и да придърпва и не посмях пове4е.
И аз нещо съм се разсополевила, че чак стресница ми излезе, не мога бебета да си нацелувам Sad
Пък ми се иска да се наям едно хубаво с картофки, сладолед и да се цопна пред телевизора с пуканки, ама няма Confused

# 74
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Мили мами, не така негативно, моля ви  Hug Търпение, всичко ще си дойде по местата, и коремите, и дупетата. Нови4ка, хапни си картофки щом толкова са ти се прияли и хич да не ти пука. Чак такива крайни въздържания са си направо вредни  Naughty. И на мен ми се беше приял качамак с мало и сиренце, еми направих си за закуска, после през деня ядох само риби и пилешко и накрая въглехидратите ми пак бяха под 20 %. Хем и зеленчуци хапнах за гарнитурка. Цялата работа е да докараш баланса, пък и да прегрешиш някой ден - споко, не е свършил света  Hug Кураж и горе главата!
На краставичката пожелавам скорошно оздравяване и съм убедена, че за Коледа ще се докара с бели кожени гащи  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт