ВМ-НВД 3 част

  • 34 590
  • 227
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 547
Ех, КрасТавична...какви терзания, какво нещо...Лоша болест, ма болен сезон дойде и трябва бързо бързо да се имуностимулираме по някой начин, че с тия мръвки..де ще му излезе края... newsm78 Пък аз нали още кърмачка съм, мойто бебе сополи хвана за сефте и аз съм в криза. От 2 дни гледам една слепена бисквита Алатини с шоколад, ама направо...не я взех де. Воля голяма, задник голям. Аз какво да кажа, като явно имам голяма метаболична устойчивост, както казал Аткинс и още не съм намерила баланса между манджите де. Иначе се свивам прогресивно. Дупето голямо, ама придобива бавно обичайната си форма.  Mr. Green Ама на кг кантарът не мърда, ще го хвърлям от балкона! Е, да призная, не меря особено често храничките. По я карам кат Никол - месо+салата, малко салата, сушеница, 1 грейпфрут всяка сутрин, сега върха на глезотията - настъргана ябълка+ленено семе+сусам в половин кофичка кисело мляко...мммм десерт. И така. Продължавам. Но не ходя по магазините. Там само китайски XL продават!  Crazy Имам си някой и друг парцаляк и с тях си се пързалям. СТискайте палци да намеря кой да пази бясно бебе, че да ходя с Дуци на пилатес. Тогаз по-бързо слаба ще да стана!  Mr. Green

 Heart Eyes на вас, не унивайте, иде киселото зеле, искам при КрасТавицата във Варна!
Скорострелно оздравяване и весело отслабване на всички месоядни!  Hug

# 76
  • Мнения: 46 601
Да ви питам нещо за лененото семе, че покрай вас се ентусиазирах  newsm78 става ли едно такова лигаво, като с желе  Sick ами ... не можах да си го сложа в устата  Embarassed да не е нещо развалено  Confused

И да ви кажа как се изложих, то че пак наруших НВД-то е ясно /щом не се хваля  Mr. Green/ обаче реших да увелича количеството на водата, която винаги съм пила насила, не знам защо, обаче много рядко ожаднявам  Shocked и като започнах да се наливам  ooooh! първия ден опитах да стигна до 1 л., втория 1.5 л. и ми прилоша, на другя ден пак  ooooh! спря водата и се оправих, обаче и един тест за бременност си направих, за всеки случай   Laughing

# 77
  • Мнения: 1 681
Да се оплача и аз. Наруших си НВДто. Вчера се напуках с кестени, мислейки си, че са мазнинкъ, а то било въглехидрат да му се невиди. Close

# 78
  • Мнения: 1 547
Ммм, нарушения, а? Глоба!  smile3554 Не нарушавайте, дами, че след някой и друг месец Коледа иде и се сещам за едни баклавички, банички, питки...леле, слюноотделяне ми причини мисълта още от сега  newsm43

Никол, за лененото семе. То трябва да се смели и така да се прибавя към разни работи, че нали се продава на едни...кат зрънца. Мен ме мързи и не съм го смляла, та както го вкарвам, така и изкарвам. И никак не е лигаво така. Слагала съм си преди в мюслито и не ми е било лигаво. Не знам. Други да кажат.  newsm78

Само ви казвам яжте сусам. Сусам в кисело мляко, сусам, поръсен върху салатата. Много калций има, много полезен. И нискокалоричен.

Хайде, че бебе заспа на пода  Blush

# 79
  • Мнения: 1 681
Може ли някой да ми каже хранителните стойности на сусама и на сушеницата?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз май вече забравих що е то нъвъдъ и има ли почва в моя хладилник. Случва се да изям нещо противопоказно, но не си го слагам на сърце, щтоо не прекалявам и щото съм болен още и нещастно безапетитен. И понеже ми е писнало от пражоли и яйца, нищо не ми се яде. Тюх! Даже шоколад не ме блазни, повредена съм! Да живей лябът и лукът!  И сминдухът!  Blush


Никол, задължително се смила суровото ленено семе, иначе няма смисъл да се ядят цели семки, понеже не се разграждат. Сусамът тоже му се смилат семките.
Аз комбинирам по 10 грама от двете, 10 гр пшеничен зародиш и  чаша мисело кляко и си харесвам тая закуска. Тоя лен бил вкусен!

Смърфиета, хич не ти тряба да си у нашто село, щото само ветрове духат и не мога оздравея значи. И духа тоя ветер, спирачка няма, не знма откъде разрешение е взел, пъне се кат за последно, видга прахоли и листопад, някоъ път и каляската на бебе Май забира и не смогвам да бягам след дечурлигата или след играчките или след каручката.. Тряба се клонирам за тази климатична област.  Thinking

Хето малко информация от CalorieKing.


Seeds: Sesame, whole, dried
Serving Size: 1 tablespoon

Calories 52      ( Kilojoules 216 )    
Total Fat
   4.5 g   7%
   Saturated Fat   0.6 g   3%
Cholesterol   0 mg   0%
Sodium   1 mg   0%
Total Carbohydrates   2.1 g   1%
   Dietary Fiber   1.1 g   4%
   Sugars   -   
Protein   1.6 g   
Calcium   87.8 mg   
Potassium   42.1 mg   



Grains:  Flax Seeds, raw
Serving Size: 10g

Calories 49      ( Kilojoules 206 )
        
Total Fat   3.4 g   5%
   Saturated Fat   0.3 g   2%
Cholesterol   0 mg   0%
Sodium   [/b]3 mg   0%
Total Carbohydrates   3.4 g   1%
   Dietary Fiber   2.8 g   11%
   Sugars   0.1 g   
Protein   2 g   
Calcium   19.9 mg   
Potassium   68.1 mg   

# 81
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Луканката и сушеницата ги смятам все едно и също - pork and beef sausage.
CalorieKing


Sausages: Pork & Beef Smoked link,

Serving size: 50 g

Calories 168      ( Kilojoules 702 )
Total Fat   15.3 g   23%
   Saturated Fat   5.3 g   27%
Cholesterol   36 mg   12%
Sodium   473 mg   20%
Total Carbohydrates   0.8 g   0%
   Dietary Fiber   0 g   0%
   Sugars   -   
Protein   6.8 g   
Calcium   5 mg   

Potassium   94.5 mg   

# 82
  • Мнения: 1 639
весело отслабване на всички месоядни!  Hug

  К`во месо к`ви 5 лв  ooooh!  писна ми от него! Само пилешко си варя от дъжд на вятър и то заради бебата.....

   Ох, едни торти , едни сладкиши ми влизат в гърлото тея дни , та удържане нямам  Rolling Eyes , ама няква депересия ме  наляга и не мога да  я усетя на къде ще избие  Thinking

  За мое щастие като дебелея , дебелея равномерно , така че дрехи си намирам  по магазините....друг е въпросът как ми стоят  Crazy ...

# 83
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
И аз за лененото семе знам, че трябва задължително да е смляно. А лигаво става, ако го накиснеш, а пък ако си го хапнеш веднага не е такова. По-скоро наподобява смлени ядки  Wink
А при мен от българска таблица (знам ли, може вносните луканки да са по-други  newsm78) стойностите за луканка/сушеница са Б 25.6 М 39.7 В 0 Ккал 474

# 84
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Може би, навярно, понеже, всъщност, мисля си, че защото чуждоземските сосиджи не се правят от толкова много мас, колко нашите. Там залагат на повече месо, а тук тъпчат и много, много сол и вода, каймата поема невероятни количества  от тях... Така си мисля, обаче не знам дали е така.
Щом има данни в бг-таблица за бг-продукт, значи това е истината.

# 85
  • Мнения: 1 547
Шшшшшшшт, тихо. Изядох един шоколад.  Embarassed

Мъжът ми излезе от стаята, за да не ме гледа.  Rolling Eyes

Гузна съм, гузнаааааааа, ужас  Blush

# 86
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Уфффф, и аз се наплющях със смокини  #Sniper newsm43

# 87
  • Мнения: 1 681
Аз пък толкова се старая, а кантара е +1  Close

# 88
  • Мнения: 412
който сериозно иска да отслабне има съвсем сериозно предложение от мен;)))
един месец съвсем самичък с моите близнаци (особенно сега докато прохождат) и гарантирам резултат - аз така свалих към 5 кг когато останахме сами да се гледаме;)))

# 89
  • Мнения: 1 639
който сериозно иска да отслабне има съвсем сериозно предложение от мен;)))
един месец съвсем самичък с моите близнаци (особенно сега докато прохождат) и гарантирам резултат - аз така свалих към 5 кг когато останахме сами да се гледаме;)))

  Давай ги насам . Голямо шоу ще падне  newsm63

 И на мен много ми се иска ей така да сваля 5 кг , после да си почина малко и още 5  Wink
  За сега ще се зардвам и ако подна под 7... и започвам с 6..и....

Общи условия

Активация на акаунт