90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 72

  • 36 750
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте, искам да се включа и аз,
искам да сваля 10килограма, за 4 месеца съм свалила 12кг
но искам още 10.
Полседните 3 свалих за 1 месец като се храних според кръвната гупа.
2 години съм се хранила на разделно, смятам сега да започна 90 дневната като ям само разрешените за кръвната група, и аз правя нарушения.
най хубавото е че ще ядем шоколад.

Имам един въпрос, кога можем да пием вино. Аз си пия по 100гр червено последния месец, защоот мия  полезно за кръвната група и се чувствам добре.


Иска ми се да се запиша и аз в табличката с мерките, така ще ме е срам акто не свалям и ще имам по-глям стимул.
Искам 10 кг за 3 месеца, тъкмо акто стане бебка на 9 месеца ще съм във форма.
Всъщност килограмите от второто раждане си ги върнах, но имама 10 от първото, тогава ня бях мноог упорита, защото знаех че ще забременявам още веднъж.

Извинявам се че нахлувма и толкова дълъг пост

# 16
  • Мнения: 2
Е, дами, добре се справяме /поне в писането/! Аз се опитвах да се зарибявам сама за Коледните пости, защото Великденските ги изкарах и ми беше добре, ама в тези от самото начало няма млечни и яйца, та хептен няма какво да се яде 40 дни. Май ще се откажа и ще си карам режима, който между другото ми се отразява чудесно! Hug

# 17
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте, фиданки!
Записвам се в новата темичка. звездичка, благодаря   bouquet
Днес съм на плодове и дотук съм на две кафета, едно киви и няколко бадема. Вечерята ми, предполагам, ще е пак киви  Laughing
Добре дошли на всички новички и успех!
yana_kuncheva , по принцип алкохолът е забранен в тази диетка, а и по принцип в повечето.
Лека и много минусова седмица на всички!

# 18
  • Мнения: 187
 newsm51 Тук съм! Много минуси ви желая! И аз имам вече...  newsm68

# 19
  • Мнения: 42
Здравейте Звездичка благодаря за новата тема много добре се справяте с писането момичета кога успяхте да изпишете старата тема ,че и две страници ото новата браво.На новите кандидат фиданки добре дошли. Hug Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 6
Някой има ли колан seven omnipotense? Аз имам и мисля да го ползвам,че честно да си кажа не правя никакви упражнения EmbarassedТа ще пробвам по мързеливия начин newsm78

# 21
  • Мнения: 84
Здравейте на всички! Днес ми е втори ден и сега си правя една бобова салата ммммм,нямам търпение . Най трудно ми е това сводата  Confused ама се напъвам ще се пие ,няма начин . Днес цял ден ме боли глава ,дали е от диетата....?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 231
мерси з аотговора,
ами ще  трябва без вино
смятах да включа и мъжа, но той като чуе без алкохол сигурно ще се откаже, а и е заредил с 50 литра червено винце

# 23
  • Мнения: 164
bariksto първо добре дошла, да ти кажа от диетата се сваля кръвното и на първа стнаница го пише, аз откакто съм на нея все ми е ниско кръвното и ме боли глава, но най-се радвам на резултатите, така че смело напред с аналгинчето в ръка  Crossing ArmsSisolina браво момиче давай все така. Лека вечерр ви желая и без прегрешения до утре. Лека и спокойно нощ от мен.

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте! И аз започнах диетата от днес. Имам да свалям доста. Само не знам как ще свикна с липсата на сладко. С нетърпение ще си чакам въглехидратния ден.

# 25
  • Мнения: 78
Здравейте милички Hug Честита нова темичка  bouquet Пожелавам ви да я напълним с много минуси  newsm51 на всички нови welcome аз отивам да си направя една салатка и после на тренче  animal037

# 26
  • Мнения: 0
Значи пак ще досаждам с един май проблем Grinning
Ще ви помоля за съвет.

В петък и събота ми се падат белтъчен и бобов ден.
Обаче в петък вечерта няма да спя вкъщи и ще се наложи да си взема някаква храна за събота, за да не нарушавам диетата. Можете ли да ми дадете някакви съвети каква да бъде тази храна (бобова), защото през цялата събота ще съм навън и няма да мога да ям някакви манджи и т.н. Трябва ми нещо простичко. Или просто някакво решение на проблема, което да не включва нарушаване на диетата.
Много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете.  Flutter  baby_neutral

# 27
  • Мнения: 78
Вземи си готова консерва грах или царевица или от някой супер някаква  салатка картофки или ориз със зеленчуци от някой китайски и някоя друга ябълка Wink

# 28
  • Мнения: 0
Реших го, консерва ще е Grinning
Обаче се появява още един проблем. Трябва да я ям цял ден, а няма как да я разнасям отворена... идеи? Grinning
И съжалявам, че ви занимавам с глупавите си проблеми.  baby_neutral

# 29
  • Мнения: 84
Реших го, консерва ще е Grinning
Обаче се появява още един проблем. Трябва да я ям цял ден, а няма как да я разнасям отворена... идеи? Grinning
И съжалявам, че ви занимавам с глупавите си проблеми.  baby_neutral
Ами вземи си две по малки  Wink

polq 29 много лошо на мен и без това кръвното ми е 90/60 лекар ми е казал да пия повече вода за да го нормализирам,значи още повече водаааа  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт