90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 72

  • 36 755
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
newsm26 в новата теми4ка якоnewsm39и smile3505и желаните минус4ета Joy.Най-святия пра3ник наближава и апетита се увели4ава:party:

# 31
  • Мнения: 1 711
Мълчанието на фиданките.Момичета, къде сте? newsm78

# 32
  • Мнения: 78
аз съм тук нещо затишие има Hug викам да ви прочета какво става тука за няколко часа ,а вие се скатавате нещо и не пишете Thinking кой къде е бързо да дава отчет Hug аз днеска къв ден карах и аз незнам но за сметка на това имах доста физическа активност  Party точно сега се връщам от тренировка и здравичко ме изпотиха,изразходвах вафличките направо Flutter Айде момичета,дано всичко да е наред и да не прегрешавате  bouquet Лека нощ на всички фиданки и кандидат фиданки smile3524

# 33
# 34
  • Шумен
  • Мнения: 156
Привет на всички!
Днешният бобов ден мина успешно, за утре се чудя какво да е менюто, че гледам да съчетая с това на домочадието  Laughing. Да ви питам пиете ли разтворими витамини и дали е необходимо?
Харизанова, как не сме се срещнали  Wink и аз направих една дълга разходка - от 12.30 до 15.00 , хубавото време е "виновно"  Peace

# 35
  • Мнения: 1 711
В Шумен не ходя, защото там живее "любимата" ми леля.Да не си наминавала към Бургас? Joy

# 36
  • Мнения: X
Дообър вечер Simple Smile мерси за посрещането Simple Smile и успех на всички нови и стари! аз не стига, че изядох бананите, ами за вечеря освен пилешкото омаах и едно тараторче, вярно мляко е, ама нали не бива да се смесват белтъците..май не се справям много добре с диетата, ама пак по-добре от принципните ми хранителни оргии, които си спретвам, когато не съм на диета Simple Smile за утре мисля-леща?, а сутринта ябълки...(изядох всички банани, за това  Grinning )

# 37
# 38
  • Мнения: 0
Ох, чета някои постове и има нещо, което мислех, че съм разбрала, но май не съм.А именно:как така не трябва да се смесват белтъците!?Смисъл не може на едно хранене да се яде примерно кашкавал и варени картофи или яйца със сирене!? smile3506

# 39
  • Мнения: 78
то картофи и кашкавал няма как да се смесват ,защото са в различни дни,точно това е че не трябва да се смесват примерно месо и сирене но до два белтъка може примерно яйца със сирене,но без месо и кашкавал примерно ,как го обясних като първия човек #Crazy newsm78

# 40
  • Мнения: 15
Здравейте фиданки!

Много сте ми готини, ама днес умишлено не влизах, щото бях плодова - режимна и не исках да се изкушавам. Май пак съм попрекалила ама виеще кажете, де - 2 ябълки, на обяд - 1банан, вечеря - варени броколи, късна вечеря - пекана ябълка и 3 л вода.

Ай ся налагайте, ако ви стиска /за протокола 178 см съм висока/ Joy

Много тенкс на Харизанова и Хипопотамче - те си знаят за какво. Страхотни сте -  Hug

# 41
  • Мнения: 0
Е месото и сиренето са белтъци.Искаш да кажеш, че не може на едно хранене да се употребят(така да се каже)? newsm78

# 42
  • Шумен
  • Мнения: 156
В Шумен не ходя, защото там живее "любимата" ми леля.Да не си наминавала към Бургас? Joy
Ще ми се , ама не  Laughing .
Кажете нещо за витамините,плс.

# 43
  • Мнения: 6
Фиданки -поспаланкикъде сте се изпокрили?Ето нещо за събуждане                                                    

# 44
  • Мнения: 2 324
milena80 не сме се изпокрили (лично аз де).От 1 час се мъча да отворя форума ама неще и неще. Благодаря за кафето.
Днес съм белтъчна - преди малко си направих таратор за обяд и за вечеря. На мъжо ще ми правя пилешко филе с гъби и лук та и от там ще хапна малко ама чак на вечеря. Иначе мисля за обяд таратор 2 купички и 1 филийка хляб "Добруджански хляб"-ръжено-пълнозърнест.
Хайде сега след кафето закуска и чаша вода.


П.С.Голяма съм шматка. milena80 въобще не видях че и ти си поднеска закуската. Ама карай то и без това няма да стигне за всички да има повече  smile3521

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 09:20 от bebok_86

Общи условия

Активация на акаунт