Колкото сме по-красиви,МАЙчетата ще са по-щастливи. N8

  • 19 479
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Tinaina, добре че се грижиш за нас  Grinning
Хайде и тази тема да напълним само с хубави новини.

sinq pti4ka, празници има доста, особено през май, ама аз съм малко против "детето си идва с името". Много се радвам, че майка ми също не е спазила тази традиция, иначе сега щях да се казвам Василка и да си имам в рамките на седмица 4 празника и цяла година суша Laughing

# 16
  • Мнения: 352
Айде и аз в новата темичка  Wink
И аз тази седмица съм при доки да го видим бебешока  какво си прави  Laughing
Ние за имена сме се спряли за сега на Александра за момиче и Даниел за момче.Няма да ги кръщаваме на никого, просто тези имена ни харесаха.
Аз отивам да се насладя на хубавото време да ме види малко слънчо.
Хубав ден на всички Peace

# 17
  • Мнения: 120
Нямаше ме няколко часа и какво да видя нова темичка. Tinaina д обре че си ти ,че да има къде да пишем  bouquet. Преди малко си взех бадемово масло и започвам старателно да се глезя.Взех си и масло от гоздови семена.Онзи ден разбрах че много жени го ползвали за мазна кожа.Бил страшен антиоксидант.и аз ще трябва да наготвя нещо и ще се мъча с едни тиквички че от няколко дена ми се въртят из главата  chef

# 18
  • Мнения: 120
NICOLEEE благодаря за ликчето .

за Бургас шанса ни е на 25 Ноември. Simple SmileОт постовете на някой от настоящите майки тук ми се стори че не са очаровани от училищата за бременни

# 19
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Tinaina,   bouquet благодаря за новата тема! Създаваш ни поле и атмосфера за писане  Hug

Мерси на всички за комплиментите  Hug

Devil Kin, малко съм попрекалила с тестчета, нали?  Laughing Така е, все не можех да повярвам, че най-после видях две чертички  Heart Eyes Grinning
Последното тестче в поредицата (синичкото) обаче е за овулация - те показват положителен резултат, ако жената е бременна...

Кака Лара, много е чаровна боксерката и хич не се учудвам, че са се опитали да я откраднат - това са страшно добрички и приятелски настроени кучета  bowuu

Малко ви завиждам за тези курсове, аз с радост бих се записала  Hug Тук ще ходя с мъжа ми на курсове за раждане, после и за кърмене може би, но организирани от болницата, това вашето е къде-къде по-вълнуващо  Party Непременно да разказвате после  Wink

Честит празник на семейството и на всички ви желая семейно щастие, разбирателство и хармония  1dating family4 и майските попълнения да са здрави и послушни  Hug За мен съботата си е празник всяка седмица, а днес ще ходим да пазаруваме в Икеа и ще гледаме и детските мебели... Много ми се иска направо да купя легълцето и шкафчето, които съм си харесала, но ми се струва малко рано  Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте!
Чудесна нова тема!
Аз днес цял ден се приготвям за скъпи гости- моите родители. В момента пътуват от Стара Загора към София, така че ще ви оставя скоро. 
Честит празник!   bouquet

# 21
  • Мнения: 150
здравейте и от мен , хайде да ни е честита новата темичка и много хубави неща да пишем в нея.. Simple Smile

аз сега се върнах от разходка, навън времето е стахотно Grinning

# 22
  • Мнения: 21
Запис и от мен!
Tinaina, сърдечни благодарности!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 555
Tinaina!   bouquet Темичката е страхотна.... Party

# 24
  • Мнения: 77
Тинаина,благодарч за новата тема!  bouquet
Аз се включвам в нея с много добри новини.Вчера бях на преглед и видях бебо.
Доки каза,че всичко е наред.Отговаря си на седмиците,органите,костите всичко е нормално.А само ако знаете как махаше с крака. Доки казва'' виждаш ли го как маха с крака все едно кара колело''и да се разтопя. Heart Eyes

И не само това ами каза също,че ще е момче.
Аз също му видях атрибута,как само стърчеше. Heart Eyes
Много съм щастлива,всяка среща с бебчето е толкова вълнуваща. Party

# 25
  • Мнения: 5
Tinaina, много е хубава темата, благодаря! newsm74
seika, дано само такива новини да чуваме, много хубаво, значи е активен малкия мъж!

# 26
  • Мнения: 150
seika, честити сини гащи. Simple Smile

засега май се оформят много мъжки майки  Wink

# 27
  • Мнения: 14
 Hug Ето мен и мен в новата темичка, за която благодарим с бебко от сърце. Вярно, че много мъжлета излязоха за май месец, но то е просто, защото момчетата се виждат по-рано. От мен целувки, че съм се заиграла с една ферма във фейсбук. Наслаждавайте се на съботния ден и много усмивки  Grinning

# 28
  • Мнения: 52
Честит празник мили момичета!
Добре дошли на новите мами!
Честита нова тема,мнооого сте бързи в писането  Heart Eyes
Ние сме добре,така да се каже,след изкаран вирус от баткото и след това и от мен.Мъчи ме една нощна кашлица минута не мога да поспя,какво ли не опитах вече  Tired
А за корема какво да ви кажа расте с часове,а почти нищо не мога да хапна( завърнаха се виенето на свят и постоянното гадене ). Не знам и тези хормони....
Стига съм се оплаквала.
Желая на всички ви приятна съботна вечер  Hug

# 29
  • Мнения: 91
Здравейте мамчета Simple Smile
Преди малко се върнахме от прегледа във Варна и естествено бях мнооооого уморена и си поспах 3 часа и чак сега ставам.
Видяхме бебката Simple Smile Казаха ни че ще е момиченце Направо си умирам от кеф  Party Много се радвам.
Иначе бебока е добре.Имаше си 10 пръстчета на ръчичките и 10 на крачетата и мн сладко носле.Естествено е по-голяма отколкото трябва.Върви 3-4 дни напред  Flutter Дано само е здравичко и и е удобно в коремчето понеже изглеждаше че и е мн тясно там вътре Simple Smile
Доки пита дали съм качила кг,викам не.Той вика по-добре така.Ти си мн слаба и ти давам само 7 кг да качиш.Най-много 10 понеже раждане и всичко и за бебето ще е по-добре така.
Феталната я оставихме за 21 декември,трябваше да е днес,но той вика дай да оставим за тогава,той и сега бил видял доста,но в 21 всичко вече ще е доста по-оформено.
В сряда ще ходя на Разградската си консултация,хем нааааааааааай-после след месец да си видя изследванията от кръв и урината и секретите и да ми каже той какво вижда като пол.
Направо хвърча.Супер се радвам  Heart Eyes
Честит празник на всички ни.Нека семействата ни са мн сплотени и да се увеличават все повече и повече.През май да ни се родят най-прекрасните и послушни дечица.  Hug   

Общи условия

Активация на акаунт