90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 73

  • 34 055
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
ууупс, здравейте! Simple Smile днес ми е 1ви плодов ден.  Mr. Green ям ябълки и пия зелен чай, после мисля да обядвам кивита и да вечерям.. не знам какво...
вчера въглехидратния ден мина така - сутринта 1 ябълка, обяд - чеснова питка + салата от зеле, морков, краставица, целина и дресинг от мед + някаква подправка (това е салата "Джинджър" от "Кривото"),после един горещ шоколад от Старбъкс, вечеря - 3 обикновени бисквити с малко фъстъчено масло, 20гр. суров бадем и 20 гр. черен шоколад "Линдт 85% какао". Обаче през нощта имах чувство, че имам желязна топка в корема. newsm78
утре планирам пържоли със салата.

# 16
  • Мнения: 1 095
Аз днес съм въглехидратна , много ми е труден тоя ден с менюто. За днес съм замислила макарони със сол и лютеница  Mr. Green за обед, за вечеря ще видим Wink

# 17
  • Мнения: 79
добър ден, аз днес съм на белтъци:) любимият ми ден:)

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 231
ами, аз съм тук но от миналата седмица не съм режимна, не ям сладко и ям разделно попринцип, но не ям по дни, чудя се днес дали да започна пак., че идват празници, започва се от 04.12 през 3 дена та чак до 10.01

# 19
  • Мнения: 2
Хайде и аз тук! Бях позабравила малко водата тия дни, но днес като няма храна - плодов съм, то поне да се прочистя както трябва с повечко вода! И вие пийте, да не забравите! Успешен и отслабващ!

# 20
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен  newsm03
Честита нова тема и дано е изпълнена с повече минуси за всички
Аз да дам отчет след трети плодов съм -5кг.  newsm44
А сега си правя руло Стефани как мирише само мммммм  как ще издържа до 12 само не знам  Sad
Лека и минусова седмица на всички Hug

# 21
  • Мнения: 488
Добро утро фиданки, благодаря Жани за новата темичка   bouquet Много минуси за всички да има.
Аз днес съм Бобова, мисля да направа ориз с гъби на фурната. Вчерашния белтъчен мина нормално, но количестовото е в повече както винаги при мен.
От тук нататък ще се опитам да намаля максимално за по хубави резултати.
Честито за минусите на всички, които се похвалиха. Само така момичета, няма да се излагаме пред онази, кокона ...... все й забравям ника...нещо с "А" беше  newsm78

# 22
  • Мнения: 187
Здравейте, сладурки!  newsm51
Много минуси в новата тема! И положителни емоции - много е важно!!!  newsm10
Днес съм плодова... Седнах да си сметна какво ще е /живот и здраве и късмет/ положението при мен по празниците - значи на Бъдни вечер съм бобова, коледа - въглехидратна - дотук е супер си мисля...
Обаче на Нова година... Weary ... втори водееенннн....  smile3518  ...А? Какво ще кажете? Дори и плодов... пак не го виждам ...
Аз, честно казано, хич не виждам как ще стане това?!?!? Първо ги смятам и викам "ооо супер, белтъчен"! Да, ама не - 29 ден от втори цикъл!!! newsm12

# 23
  • Мнения: 0
Защо не направиш на нова година, белтъчен ден, а на следващият ден - воден?

# 24
  • София
  • Мнения: 385
Sisolina, аз си мисля, че на НГ ще ти е простено да си хапнеш от всичко, по малко, Mr. Green пък на другия ден, като направиш воден, всички плюсове ще изчезнат. newsm10

# 25
  • Мнения: 58
Питах ви в предната тема! Моля отговорете ми в тази-пуканки може ли във въглехидратния ден.

# 26
  • Мнения: 1 095
Питах ви в предната тема! Моля отговорете ми в тази-пуканки може ли във въглехидратния ден.

Аз не съм капацитет в режима, но по пътя на логиката би трябвало да е в деня,когато можеш да ядеш царевица, нека по-компетентните се изкажат  bowuu

# 27
  • Мнения: 112
Какво правите бе момичета?
Каква е тази скорост,с която пишете? Simple Smile

Пожелавам на всички такава скорост и при смъкването на килца за всички много Hug

# 28
  • Мнения: 58
Да, но и хляба е царевица например, а може във въглехидратния ден. Между другото те бяха с карамел. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Изкажете мнание, за да зная дали съм прегрешила!

# 29
  • Мнения: 377
Питах ви в предната тема! Моля отговорете ми в тази-пуканки може ли във въглехидратния ден.
[/quot
e]

Пуканките ги коментирахме някойлко пъти , че  не са желателни-  доста мазни са . Peace Peace
Гея - Активията не е режимна , защото е подладена -кисело мляко може в белтъчен , а сладко във въглехидратен .
Sisolina  - то е ясно ,че ще се прегрешава на Нова година и Коледа - аз ти предлагам след тях да направиш водния . Peace

Общи условия

Активация на акаунт