Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 94

  • 88 901
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 81
момичета ,това ли е резултата от марципан Варна(а ако не как се казва,за да си го направя) Rolling Eyes smile3504 (като например 2-рата и 3-тата торта от предишната стр. на ИСКРА)

# 46
  • Мнения: 79
˙·٠•●teddtedd ●•٠·˙   , двете ми торти са покрити със смесени шоколадово тесто и готова моделираща маса  Peace

# 47
  • Ловеч
  • Мнения: 115
момичета ,това ли е резултата от марципан Варна(а ако не как се казва,за да си го направя) Rolling Eyes smile3504 (като например 2-рата и 3-тата торта от предишната стр. на ИСКРА)
Моята е покрита с марципан "Варна"http://media.snimka.bg/4853/015961454.jpg

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 12:16 от desdes79

# 48
  • Мнения: 335
ванче, мн мерси за съвета за кувертура  bouquet

# 49
  • Мнения: 81
и аз много благодаря за марципана Simple Smile

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 457
Здравейте ,момичета.Следя ви най -редовно,но за съжаление нямам много време за приготвяне на торти,понякога експериментирам нови рецепти за домашна консумация.Сега въпросът ми към вас е  с фалшивият марципан на Наталина от библиотеката,дали ще мога да направя фигурки.пише че става за чаршаф и изрязване на фигурки , newsm78.и как да ги изсуша евентуално.дали ще издържи до  10дена тестото до приготвяне на тортата,защото мисля предварително да ги приготвя.благодаря

# 51
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Нужна ми е вашата помощ Flutter
С какво да напоя блатовете,за торта Рафаело? Thinking

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Нужна ми е вашата помощ Flutter
С какво да напоя блатовете,за торта Рафаело? Thinking


Аз ги напоявам с прясно мляко със захар и малко ром или ромова есенция

# 53
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Ще опитам с част от кондензираното мляко,но есенция имам само
цитрус,мисля че ще се получи добре.
мисля да сложа и парчета пресен ананас.

# 54
  • Мнения: 29
Здравейте на вси4ки неуморни сте пак ми се събраха о4ите Shocked  bouquet
Пепи мога ли да помоля за някой съвет за Lazy town 4ове4етата и Мики Маус,ако има6 не6то стъпка по стъпка 6те съм ти мн.благодарна.
Имам желанието да ги направя за рож.ден на две близна4ета мом4е и моми4е но малко ми се видя трудно поне за мен която съм новак.Благодаря ти предварително   Hug  bouquet

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте на вси4ки неуморни сте пак ми се събраха о4ите Shocked  bouquet
Пепи мога ли да помоля за някой съвет за Lazy town 4ове4етата и Мики Маус,ако има6 не6то стъпка по стъпка 6те съм ти мн.благодарна.
Имам желанието да ги направя за рож.ден на две близна4ета мом4е и моми4е но малко ми се видя трудно поне за мен която съм новак.Благодаря ти предварително   Hug  bouquet

За микита и разни други дисни герои гледам тук (за повечето може да се каже- гледах) : https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=bg&continue= … &passive=true

За Lazy Town фигурките обаче с нищо не мога да помогна, тъй като никога нямам време да снимам стъпка по стъпка. Гледах просто много картинки на героите от филмчето.

# 56
  • Мнения: 29
Пепи не6то ми отваря главната страница на Picasa newsm78

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пепи не6то ми отваря главната страница на Picasa newsm78

Виж сега Wink : http://picasaweb.google.com/janeisnardo/ESPECIALDISNEY#

# 58
  • Мнения: 1 965
ПОДАРЯВАМ ТАЗИ ТЕМА на Пепи  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 818
това е тортата по случай вчерашния имен ден на майка ми



Ванче,взех си бележка от градивната ти критика и турих и листа малко.

Пепи,да си ни жива и здрава и все така да ни радваш с невероятните си торти newsm59
Торта,торта,торта!!!

Общи условия

Активация на акаунт