Някой поръчвал ли е от Мебели Виденов?

  • 266 382
  • 805
  •   1
Отговори
# 420
  • Раковски
  • Мнения: 2 191
Ама вие сериозно ли ни вземате за канарчета??? И искате да ни кажете,че трябва да вярваме на пишещите тук, които днес са се регистрирали и пишат само и единствено в една тема и това е за мебели Виденов и то само хвалебствия...Толкова е прозрачно това!!

 newsm10

# 421
  • Мнения: 1 742
За тези пари няма как да е великото качество, но се радвам, че има все още места от които можеш да си купиш евтини мебели.
Много са подходящи за хора, които живеят под наем.

# 422
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ама вие сериозно ли ни вземате за канарчета??? И искате да ни кажете,че трябва да вярваме на пишещите тук, които днес са се регистрирали и пишат само и единствено в една тема и това е за мебели Виденов и то само хвалебствия...Толкова е прозрачно това!!
Аз не съм се регистрирала вчера Wink. Не си спомням кога последно съм писала в темата, може би преди две-три години Thinking Имам диван Ксения оттогава, не е мръднал Peace А експлоатацията е жестока Crazy

# 423
  • Мнения: 4 862
Ти минаваш, ама два образа нещо ме съмняват... както и да е де, ние решаваме кое е истина и кое не.. Ние още си чакаме табуретчиците  Whistling Миналата седмица пак оправдания разни...

# 424
  • София
  • Мнения: 16
Днес си поръчахме от Виденов обзавеждане за стаята на децата.Ще дойдат до 30 дена,а впечетленията после.Попаднах на маломерни размери,такива които ще могат да се поберат в една малка стая и цвета също.Е,бяха и на промоция разбира се.

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Карола, пропуснала съм вашите ядове Blush Но аз наистина съм доволна Peace Дори преди срока си получихме дивана. Като чета темата, луд късмет съм имала Crazy
Иначе, то във всички теми има по някой специално регистрирал се да прави реклама Whistling

# 426
  • София
  • Мнения: 16
Ти минаваш, ама два образа нещо ме съмняват... както и да е де, ние решаваме кое е истина и кое не.. Ние още си чакаме табуретчиците  Whistling Миналата седмица пак оправдания разни...
Не ми казвай,че закъсняват с поръчките,защото и без това се облещих,че трябва да чакам 30 дена,защото ги произвеждали в Ямбол.Отговорих,че Ямбол не е в Испания и отговора беше,че имали много поръчки.Е може ли да нямат нищо на склад?Само матраци.Изрично ги попитах дали закъсняват обикновено.Е слечва се с ден-два,но някой път идвали и по-рано.Аз исках още днес да си ги взема,ама нейсе #Cussing out

# 427
  • Под кривата круша
  • Мнения: 382
Миналото лято си взехме от тях ъглови легла за детската + матраците на промоция.
След 1г. използване са все още здрави и леглата и матраците. Единствено ъгълчето на раклата се е забелило, но това май е от моите деца, а не от тях.  Laughing Чакахме ги някъде около месец да ми ги докарат.
То е ясно, че за тези пари няма да изкарат много, но поне още 1-2г. ако изкарат ще е супер.

# 428
  • Мнения: 314
Ние поръчахме в средата на април и в средата на май - точно на 30-тия ден получихме нещата. Поръчката включваше спалня, матрак, нощни шкафчета, гардероб, бюро и една секция. Доволна съм като цяло, изглеждат добре. Не съм ги ползвала още обаче, защото ремонтираме апартамента и не живеем там. Надявам се да са здрави. Имам намерение да поръчам и диван, но това ще е по-напред във времето.

# 429
  • София
  • Мнения: 44
Днес съпругата ми е поръчала диван "Принцес" с черна кожа. Двоумяхме се кой да изберем, но днес тя е имала крайната дума  newsm78  Надявам се скоро да споделя впечатления от него - срока за доставка е 30 дни......

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 23:45 от Бате Иво

# 430
  • Мнения: 158
Днес ми се обадиха,че спалнята ми е пристигнала.Бях я поръчала преди около 10 дни.Утре ще отида да я доставят и ще пиша отзиви,но от гледна точка на срокове бяха много бързи.Честно казано след четеното тук леко се бях стресирала, но поне от гледна точка на доставката нямаше абсолютно никакви проблеми.Даже ще ми я качат до 4тия етаж.Дано и качеството е добро..........  Praynig

# 431
  • Варна
  • Мнения: 2 124
Не ми стана ясно от обясненията в сайта, спалните/леглата имат ли дъно? И ако не как точно могат да се поръчат. Иначе цените са... един път.

# 432
  • Мнения: 314
Дъното се поръчва заедно с механизма и струва 50 лв. Ние ги поръчахме и е хубаво, защото можеш да слагаш багаж под матрака.

# 433
  • Варна
  • Мнения: 2 124
Дъното се поръчва заедно с механизма и струва 50 лв. Ние ги поръчахме и е хубаво, защото можеш да слагаш багаж под матрака.
т.е общо 50 лв? Трудно ли се сглобяват и монтират?

# 434
  • Мнения: 314
Да, общо. Ето и линк http://www.videnov.com/content/%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0 … D1%8A%D0%BD%D0%BE
За сглобяването не мога да кажа, защото имаме близък човек, който се занимава с мебели и ни ги сглоби. Мисля, че би могъл човек да се справи и сам, но просто ще отнеме повече време и нерви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт