Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 877
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 769
Много хубави неща сте направили!Поздравления   bouquet
Ох,не трябваше да съм след Мамето,но..... Hug
Благодаря на Пепика за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet
У дома ....    тиролски кюфтенца

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 12:32 от nordina

# 77
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
nordina, страхотно изглеждат тиролските кюфтенца!  Hug

# 78
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 635
Pinki_81,пеп-4o - благодаря ви за рецептите  bouquet!

# 79
  • София
  • Мнения: 699
nordina, вкусно звучи! Аз все се оглеждам за рецепти подходящи за проба от малката...
Само да питам, това стягане на кюфтетата преди варенето, на стайна температура ли е или в хладилник?

# 80
  • Мнения: 22 867

babaitka, кексчето по коя рецепта е?  bouquet

Стъргана супа с кайма,



много вкусната мусака с праз по рецепта на yagodkabouquet



и пържени хлебни фигурки.

# 81
  • Мнения: 11 743
Отдавна искам да се запиша в темата и все нямам възможност, а сега точно се случи и с много вкусна торта - Тирамису!  Crazy


 

# 82
  • София
  • Мнения: 1 399
Страхотно тирамису.....!!! Hug Пия си кафето и с поглед го ямммм!! Simple Smile
 А може ли рецептата на овесените нискокалорични хлебчета, рецептата на Maqaami ?? Simple Smile

# 83
  • Мнения: 94
Преди малко изкарах кекса с кока-кола(без глазура) от фурната,
ето го и него



  и  нарязан
 И  аз се нареждам за рецептата на нискокалоричните хлебчета на  maqaami Hug

# 84
  • Мнения: 1 117
аааааааа, пинаааа!!! стига с това тирамисууууууу!!! това е нещо, на което просто не мога да устоявам, не мога!
ама сега и аз съм торта, хахахах

това е шоколадовата торта с призраци за хелоуин от гуд фуд, но с друга украса, че хелоуин мина и замина  Joy
малко твърде сладка за моя вкус, но е за щерката, та вероятно е таман  Joy

 

# 85
  • София
  • Мнения: 1 399
Е, едно след друго мъчение за очите и стомаха.....само виртуално задоволяване!!! Simple Smile
 Lois ,mnogo интересен и пухкав е блата,би ли споделила какъв е??

# 86
  • Мнения: 132
Кога се запълни предната тема, кога започна тази не разбрах! Да се похваля с една от питките на Селма! Страхотна е, горещо я препоръчвам на всички!  Grinning


Всички сте страхотни както винаги! Една торта Добуш, обаче остана дълбоко отпечатана в мен! Simple Smile

# 87
  • Костинброд
  • Мнения: 125
Момичета предварително се извинявам че нахлувам така в темата.Точно снощи обяснявах на мъжа ми че искам да направя сладкиш като този на Lois.Моля за рецепта. newsm17

# 88
  • област Софийска
  • Мнения: 1 720
Много вкусно при всички...   bouquet
От мен днес
супа топчета за домочадието

и плодчета за мен  Sad

# 89
  • Мнения: 11 743
Castellane с бекон и моркови  eat



Иии, благодаря за комплиментите за Тирамисуто!      bouquet

Общи условия

Активация на акаунт