Да открадна или да не открадна?

  • 13 038
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 549

Едно е при подобна ситуация просто да изключиш да платиш нещо....ама съвсем друго целенасочено да си откраднеш...)

Genuine, добре де, как го правят този номер? Ти говориш за ски екипировка, нещо което не е бонбон и се вижда....как става номера не ми е ясно? Нали имат камери уж, за какво са им?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 892
Явно им куца нещо системата, виж всички тия неща (обувки, подаръци и т.н.) как са минали през вратата ?

# 17
  • Мнения: 1 767
Не знам как го правеше,но на него му се отдава и цялото семейство се гордее,какъв тарикат е бащата.
Преди години в Банско си направили малко състезание той и двама негови приятели,кой ще открадне по-скъп часовник,а всички имат много пари.
Изглежда си вдигат адреналина.

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 00:28 от Genuine

# 18
  • Мнения: 2 361
  Не вярвам кризата да е добила такива размери, че да се налага да се крадат червила. Ако беше от глад щяха да крадат хляб, а не червила. Тъпотия е според мен.

# 19
  • Мнения: 304
О, краде се навсякъде. Работила съм в магазин за подаръци в чужбина, ден не минаваше без да намерим отворена кутия с липсващо съдържание, а и камери имаше и доста персонал. Свикнала съм да проверявам всичко, което купувам защото ми се е случвало да купя отворен натурален сок, някой явно си беше пийнал и после го върнал на място Sick. Простотията няма националност ooooh!
А алармите не винаги пищят защото обикновено защитата е на опаковката. Ако е така, съдържанието без опаковка не пищи и крадците си го знаят Stop

# 20
  • Мнения: 950
В Метро съм била свидетел на много случки ,особено се дразня от групите туристи , които като хуни из магазина се движат отварят ядат бонбони,вафли ,ядки  и др.наред опитват питиета и от водите също ,пият и остават бутилките  #Crazy
От тогава не купувам доста неща от там, или всичко проверявам !
Много зле се почувствах ,когато една позната пред мен взе чипс връчи го на детето да си хапва докато пазари ,и пред касата скри опаковката ,аз се направих че не съм забелязала ,а после детето се е хвалило че винаги си хапва по нещо Mr. Green

# 21
  • Мнения: 950
Не знам как го правеше,но на него му се отдава и цялото семейство се гордее,какъв тарикат е бащата.
Това не вярвам да продължи дълго и ако има деца какъв пример им дава !

# 22
  • Мнения: 672
И аз съм виждала в Русенското Метро отворени кутии с липсващо съдържание. Крадат предимно румънците. Пристигат на цели тумби и плъзват като хлебарки по рафтовете, крещейки си от единия до другия край на магазина. След тях остават разкъсани опаковки, счупени буркани и какво ли не. Ама ги търпят, сигурно има защо.

# 23
  • Мнения: 58
Уф, то да е само в Метро. Вчера в Кауфланд сума ти време търсих Данонино, на което не бяха откраднали магнитчето. Да се чудиш за какво са им. Колко ли деца са отревали после. А да не говорим, че на минералната вода с играта всички етикети бяха изтрити. Детето ми е голямо вече и пита, какво да му обяснявам, кой превари той завари или...
В същия магазин съм попадала и на начънато пакетче дъвки.
Не знам къде са им камерите, но все си мисля, че би направило впечатление докато някой преравя всички опаковки плодово мляко. А сто на сто съм сигурна, че е била жена крадлата. Нещо мъж не ми се вярва да рови за магнитчета.
Продавачките може би... и запис.

# 24
  • Мнения: 5 664
Нормално....и не става въпрос дали ще е в БГ или някъде другаде....)
Аз до сега не съм виждала в нашето Метро нещо подобно....ама и хората малко го посещават. )

Да, ама в Кауфланд-а ни го правят. Бяхме в делничен ден да пазаруваме служебно - ами имаше отворени кутии с бонбони и бисквити и половината липсваха.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
До скоро пазарувахме в Метро и ми е правило впечатление,че много често има разкъсани метро единици.Веднъж заради някой изобретатерен клиент за един пакет захар,който си стоеше на рафта и го бяхме взели,като го маркира,касиерката ни каза/и слава богу/,че е от метро единица примерно с още 9кг захар.Добре,че ни предупреди,че можеше да ни одруса за 10кг и въобще и да не разберем.Имам и още много подобни случки,но картинката е ужасна.Просто се чудя какви простаци може да има,пък и в този магазин не пазаруват соц. слаби,та да крадат от глад.Просто морала на някои хора е под всякаква критика.
Относно въпроса на авторката,никога не бих откраднала нищо,ако ще да видя,че извличат целия магазин.

# 26
  • Мнения: 228
Като прочетох заглавието в първият момент си помислих за рекламата на баниците Белла. Joy
Често ми се случва, да реша да купя  нещо уж запечатано ,а с липси в него. #Crazy

# 27
  • Мнения: 22 549
Аз какъвто съм заплес, направо е чудо, че до сега не ми се е случвало да си купя нещо вече отваряно, или разопаковано. )
От сега нататък ще гледам повечко в Метро. )

# 28
  • Мнения: 2 139
Вчера пазарихме от Метро, но във Варна.Нищо подобно!Подредено беше навсякъде и почти на всеки ъгъл имаше промоции на разни стоки.
Но това не ме учудва.Навън е същото.Влизаш , наяждаш се и излизаш с пакетче дъвки и вода!
От студентските бригади познати са ми казвали, че е било редовно при тях Peace

# 29
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не само в МЕТРО е така. В Билла е същото. Веднъж майка ми реши да си купува крем за лице на GARNIER и познайте какво стана - 3-4 от кутийките бяха празни, бурканчетата ги нямаше. С околоочните също беше така. Веднага съобщихме на управителя. От приятели съм чувала, че често се заменяли и пастите за зъби. Например слагаш по-скъпата паста в картонената кутийка на по-евтината, и така вземаш по-скъп продукт на по-ниска цена  Shocked Много трябва да се внимава, когато се пазарува.
Между другото аз също попаднах на липсващи магнитчета на Данонино в МЕТРО. Дъщеря ми много им се радва, но всичките опаковки бяха разкъсани още в хладилната витрина  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт