Юлски бебета - тема 20

  • 22 154
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 141
Хооп и аз в новата тема!Много съм доволна-вече и мойта къща е украсена,бебетата са облечени в коледните си костюми и настроението е на 6. Party

Daesy_des,ЧРД!Да си жива и здрава,много щастлива! newsm67
Цезари,Фраголино. Peace
Джил,благодаря и весело изкарване! Hug
Карелия hahaha Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 580
Мила, благодаря! Hug Сега да ги наснимаш бебоците и украсата! Heart Eyes

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 15
Джил    bouquet за темичката
Лилчо допиваме това което ни е останало (1 пакетче) и минаваме на двойката.
Карелия честито бебче на приятелката ти да й е живо и здраво. Хубав номер си спретнала на мъжа ти.
Сърничка това е Лактана био в Пикадили със сигурност го няма, в Била не съм го търсила, купувам го по интернет и от една аптека до нас.
Миа ата честито ви зъбче.
Цезари Фраголино. А Миласара ти е отговорила.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 581
Знаех си че ще е от някой нов сериал... айде спирам да спамя, мда освен вече да се черпим с такива работи  Joy
ами нов, вече има 5 сезона - препоръчвам, ама е малко scary Peace
Днес се замислих колко често пера детски дрешки - през една пералня. Та да ви питам - имате ли дрешки, които ползвате например 2 вечери подред или всяка вечер сменяте / не става въпрос за бодито и чорапките, а за следващото "ниво" Mr. Green/

# 20
  • Мнения: 123
Ако не ги е повърнала или намокрила с лиги ги обличам пак. Това обаче е рядко  Laughing

# 21
  • Мнения: 5 250
Маринче, честито ви зъбче bouquet
Карелия, ще му докараш някой инфаркт на човека  Mr. Green Честито бебче на приятелката ти   bouquet
Ивинка, защо не ми се обади като си ме видяла Wink Благодаря за комплимента  Hug
NellyR ако не ги е изцапал му ги слагам и на следващия ден дрешките Wink А пускам неговите дрешки и тези на Йоан веднъж в седмицата  Peace
Чудя се да си поръчам ли SEVEN Omnipotence? Някой има ли го да каже има ли ефект?
Днес с Елин под мишница карах крос тренажора, зачуди се в първия момент какво правя, после се ухили.  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 580
Аз сменям горните дрешки ня два дни и пускам по две перални седмично, някой път дори само по една. Grinning
Радина, сега виждам как си тренирала днес - браво и на двамта.

# 23
  • Мнения: 793
Запис. Че нещо нямам настроение,моето "мило" ми вдигна нервите #2gunfire

# 24
  • Мнения: 253
Драга,проходилка бе  Mr. Green Mr. Green
Миа ата,честито ви зъбченце....Ние скоро май ще ви последваме....
Джил,мерси за темата и приятно изкарване

# 25
  • Мнения: 1
Аз пък му ги сменям почти всяка вечер, че ми е драго да си го гледам с различни тоалети. Мъжа ми се шегува, че не съм се наиграла като малка с куклите и сега само го чакам да се олигави и веднага с нови дрешки.  Laughing
Lilcho не се ядосваи ние сме така почти всяка вечер. Последно време явно лошотията им се активизира. И нашичкия тати, гледа само да се измъкне и да не се прибира много много вкъщи. А като си е в нас, дай му да играе на тъпия футбол на компютъра и това е. Все едно го няма. Ама така си е...като съм му позволила да ми се качи на главата. Иначе разказва на приятелчетата си, че хич не е трудно да си гледаш бебе. Отдалеч като се гледа, разбира се че ще е лесно.
Стига съм се жалвала и аз.

Целувки на мушмулите Simple Smile

# 26
  • Мнения: 256
Честит рожден ден Деси!Пожелавам ти много здраве  щастие!
Миа ата,честито зъбче!
Радина,голяма тренировка си имала! Laughing
Карелия,да е живо и здраво бебчето на приятелката ти!Шашнала си яко мъжът си! hahaha
Един път седмично пускам пералня с дрехите на Ради и ако горните дрешки не са нацапани ги обличам и на втория ден!
Джил, хубаво изкарване на коледното парти!
Нели,младежът си го бива! Peace

# 27
  • Canada
  • Мнения: 649
Радвам се момичета, че ви развеселих...
По повод прането, горе -долу н малчо ги пера два пъти седмично, защото той постоянно връща и съответно цапа много. Затова и рядко цял ден изкарва с един тоалет. Но Кари като беше бебе, въобще не цапаше и много често е карала два дни с един и същ тоалет.
Миласара, звучите наистина коледно настроени... Peace
Радинке, браво на теб! Включваш Елин във всяко занимание... Peace
НелиР, и мен заинтригува с този сериал, още повече като спомена че е scary! Shocked Аз много обичам такива... Blush

# 28
  • Мнения: 192
Вместо запис - Seven Omnipotence ми подари баба ми за миналия Р.Д, но пък се оказа тогава, че съм бременна, та го ползвам отскоро, тъй че нямам особени впечатления и постижения - лошото му е, че работи 10 мин, след което задължително трябва да минат 2 часа, за да го включиш отново - някой път и по веднъж на ден не успявам да го сложа, камо ли 2,3, колкото е минимума за резултати някакви.

Виждам за дрешките коментирате - всичко носено го хвърлям за пране вечерта - много се мокри, връща също - всеки ден въртя поне по една пералня Tired

П.С тихичко да кажа, че сме добре, здрави сме...

# 29
  • София
  • Мнения: 15
И ние честичко се сменяме, а на лигавници нямаме насмогване. Пускам по средно по 3 перални седмично, но не са съвсем пълни.
Джил благородно ти завиждам, че ще разпускаш коледно. Забавлявай се до дупка и пийни едно и за мен.
Ролина съвсем тихичко: много се радвам, че сте добре. smile3505

Общи условия

Активация на акаунт