Юлски бебета - тема 20

  • 22 152
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 493
Запис
Нелир недей така с тия младежи,предизвикваш сърцетуп   Flutter
И ние днес бяхме в Метро,ама набързо,много хубави венци имаше,ама нищо не взех,предпочитам истински  Peace  Много обичам миризмата на бор..
Нвън наистина е приказка,особено тук при нас...
Всичко ми излетя от главата,може би защото тука се разсейвам с едни уникални бисквитки...  Twisted Evil  Но обещавам,че утре ще се срещна с Черен батко.Лека и мека на всички!  Hug

# 31
  • Мнения: 76
Запис в новата тема, че кой знае кога отново ще имам възможност да пиша, а и да ви изчета. Нашето пътуване за Добрич, се отложи за утре и днес цял ден отмятаме задачки ooooh! Сега приготвяме багажите, но нещо се изнервих и реших да драсна два реда, та да се успокоя Laughing
Е успокоих се Mr. Green

Хубави зимни слънчеви дни пожелавам Hug

# 32
  • Мнения: 3
Ние се преобличаме най-малко един път на ден. Често връщаме и затова се налага преобличането, пък и трябва да влизат в употреба тоалетите. Пералня пускам 2-4 пъти седмично.

От нашия татко не можем да се оплачем: помага много - сменя памперси, къпе, гушка... Само че нашата беболина не иска да заспива в него - реве и чак когато я гушна аз, заспива.

Моля ви препоръчайте някой хотел (за предпочитане със спа процедури), където е подходящо да се отседне с малко дете. Искаме да сменим малко обстановката след празниците. Никак не ми се ходи на Банско, а се сещам предимно за такива хотели там.

# 33
  • София
  • Мнения: 15
Лишид не знам какво имаш предвид под това да е подходящ за малко дете, но сега се сещам за хотел Орфей в Девин. Посрещали сме там два пъти Нова година и сме много доволни. Много е празнична атмосферата в смисъл украсен е има програма жива музика, а и има каквито ти иска душата СПА процедури, включително и турска баня. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 123
Нелииии , недей бе...много 'убав тоя младеж..

# 35
  • Мнения: 793
Сега се сетих че някоя мама търсеше шейна. Ето тук нещо по нестандартно http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=889231&cat=3

# 36
  • Мнения: 3
Radina-бих те посъветвала да инвестираш парички в нещо друго,баща ми си го купи и го ползва активно вече повече от половин година успокоява му болежките,но отслабващ ефект не се появи.Майка ми също го ползва и при нея не се забелязва,още първата седмица спря да работи(подмениха го),а сега е с изгорял адаптер(който не е включен в гаранцията) Laughing
Дрешките и аз ги повтарям ако не е връщала.
И един въпрос към изцяло кърмещите:по колко хранения имате на ден?Ние ядем на около 2часа,върна се и нощното(даже са в мн.ч.)
Лека вечер на всички,аз не съм от редовно пишещите но редовно си чета smile3525

# 37
  • София
  • Мнения: 423
Да се разпиша и аз по никое време.
Днес направихме домашна коледна сесия за календари за бабите ,и сега ще търся да поръчвам в някой сайт.Намерих за София малка диадема със зелени дрънкащи рога и тя много и се радва.
През деня излизахме до пощата и за мое учудване спа 3 часа  Shocked.Това в къщи никога не се случва,умрях от студ.Накрая се принудих да се прибера,а тя продължи да спи в хола на отворен балкон.Снега и леда изобщо не се опънаха на количката.
Пера и по 2 перални средно седмично.София не повръща и често е по 2 пъти с една дрешка,но нали пера пелени и заради тях ми се събира пране.
kukumiavka ,и аз си хрупкам от ония датските ,в металната кутия,почти я ометох  Whistling.
дарка,и аз се зачудих какъв е тоя паяк и реших,че на бънджито му казваш така,нали виси  Laughing
Джил,весело изкарване  Simple Smile
Джиджи,лек път утре,че тия пътища  Praynig
Диди,аз още в жегите показвах едни шейни,бебешки.Правих си проучване и само 3 ми хванаха окото.Предполагам не само за Петя търсиш,трябва и гръбчето да е укрепено за Катя.
Едната е много скъпа,но най-ми харесва
http://www.cvetia.eu/index.php?page=shop.product_details&fly … hk=1&Itemid=1
Другата е някаква имитация на първата,но на половин цена,май нея ще вземем
http://mal4o.com/product_info.php/manufacturers_id/47/products_id/1217
и третата е с най-приемлива цена,но няма висока дръжка за бутане,само се дърпа
http://www.onlinetrading.bg/product/detska-sheina-alpen-bambino.html

# 38
  • Мнения: 793
Mime-to тази която показах аз е същата като първата която показваш Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 423
Da,видях я ,и тази ме блазни да я взема,но нямам налични пари в момента  #Cussing out

# 40
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте момичета,

Ето ме и мен... Тук е доста приятно, има каквито ти хрумне спа процедури и пр., но аз не съм много фенка. Само съжалявам, че не си взех бански, за да се топна в басейна. Партито долу продължава, но Калина се измори към 12 и настоя да се качваме, а баща й само това чакаше, за да се изстреля към стаята. #Cussing out Така ми се танцуваше, а изобщо не успях да подскоча на повече от една-две песни. Cry Хората долу си продължават с купона, а мойте двамата хъркат. На мен не ми спи пък Crossing Arms, ама не върви да сляза (партито е на фирмата, в която работи таткото) Цветен, изобщо нищо не можах да пийна. Цуп...

Та така.

При мен се събира бебешка пералня някъде веднъж седмично - дрехи, които не са изцапани ги обличам и втори път. Добре, че са одеалцата и чаршафчетата, че иначе само от дрешки никога няма да напълня пералнята.

Шейна изобщо не мисля да купувам на този етап.

Полина, тихичко браво
Фионита, около 6 яденета прави малката на ден. Нощем е или в 12 и после 8-9, или 3 пак 8-9, или 6 - 8-9 - зависи в колко часа е заспала вечерта. Напоследък започна да прави 9 часа пауза между яденето нощем. Да не ви е време за захранване?


# 41
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте,момичета.
При нас положението с кърмаческата стачка е маааалко по-добре,но пак е големи мъки,но поне не ми гладува толкова детенцето Sad.Иначе пък ака доста повече от преди,но почти винаги е зелено и рядко.Чудя се дали не се дължи на това,че яде повече предно мляко,понеже не винаги устисква до задното newsm78.

Много ни мъчат зъбки,ако е така и с тях,както с коликите не знам #Crazy Tired.Вече съм сигурна,че тази стачка е заради венците.Купих и даже и гелче,но и то не помага много.

За жирафчето Софи,страхотно е ,леко,лесно за хващане и подаване от едната ръчичка в другата,красивичко,абе с една дума доста добре измислена чесалка Peace.

Емили,и аз си помислих първо,че ми е сърдита за нощното отказване,но всичко започна преди това,просто тези дни не се траеше ooooh!.

Тани-всяка вечер се кърмим различно,снощи 3 пъти,предната вечер много пъти.Горе долу през вечер спи добре и се кърмим по малко.

Инкс,не става с лъжичка,всичко излиза от устата,най-удобно е  c капкометър,само че трябват здрави нерви и Стейси се предава първа Close.

За коледен подарък,естествено пак трябваше да напомням  Rolling Eyes,надявам се поне да ме изненада.Хич милия не е по подаръците,но и в тяхното семейство е така,никога никoй на никого не е подарявал,докато в моето винаги,дори и нещо малко да е.Свекървата 5 месеца мрънка,че искала да прати подарък и познайте-прати две дрешки  Close.А моята майка прати половин гардероб.

За дрешките,горните ги обличам повече от веднъж, а долните в повечето случаи 1 път.

Да ви се оплача,таткото каза ,че няма да купуваме апарата сега,за които чаках цели 3 месеца,много се разсърдих Close.Просто излезе един непредвиден разход и така.Поплаках му,хем за това,хем за всичко ,което ми се е струпало Cry.Надявам се да размисли Praynig.

Вчера ходихме на мола,взех да пробвам тези,които са като блузони,под д-то,ами да ви кажа честно и с тях съм си дебелана #Crazy.направо ми се отщя да пробвам.Тръгнах си разочарована,просто приличах на бутилка от кока кола.

Джиджи,леко пътуване утре.

Карелия-да е живо и здраво бебчето.

Миа ата,честито ви зъбче!

Момичета,вашите бебоци търкат ли си носа или очите?И дерат ли си около ушите и дa ги дърпат.При нас това е често,съмнявам се ,че се дължи на зъбките.

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 03:00 от maimun77

# 42
  • София
  • Мнения: 3 581
Момичета,вашите бебоци търкат ли си носа или очите?И дерат ли си около ушите и дъги дърпат.При нас това е често,съмнявам се ,че се дължи на зъбките.
Около ушите и в ушите, но аз мисля, че при нас се дължи на дерматита, тъй като четох, че протича със сърбеж. Не знам да има нещо общо със зъбите newsm78. Ако е от зъбите, ще се зарадвам, защото дерматита е продължителен и ще я сърби по-дълго
Карелийка, супер е сериалчето, щом си падаш по такива неща, ще ти хареса.А младежът наистина е супер - готин, слуша рок, кара Шеви Импала, убива демони, абе мъж мечта Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 423
Момичета,вашите бебоци търкат ли си носа или очите?И дерат ли си около ушите и дъги дърпат.При нас това е често,съмнявам се ,че се дължи на зъбките.
Търка се,особено като заспива или като се събужда.А като я кърмя,винаги нещо си човърка в и около ухото със свободната ръка.Но не като ,че нещо я сърби,а просто по навик.Ама дали има връзка със зъбите ,не виждам връзката.

# 44
  • София
  • Мнения: 15
Маймун дано Стейси започне да папка вече нормално. Кати не съм забелязала да се дере около ушите, но напоследък много интензивно си ги пипа всякаш току що е разбрала, че ги има.
 Натисна ли й ушенцата да видиш дали пък не я болят знам, че когато ги болят отказват да сучат.
Дано Дядо Коледа ти донесе желания апарат.
Момичета търся розово плюшено котенце, ако някой от вас е мяркал някъде такова да свирка.

Общи условия

Активация на акаунт