Юлски бебета - тема 20

  • 22 160
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Варна
  • Мнения: 211
еее това е много добро, харесва ми  Hug

# 737
  • Мнения: 914
Юлско бебе, био магазинът е на пл.Журналист. Цените като цяло са много солени. За зеленчуци, които ни вълнуват в момента има картофи, моркови и тиква, всичките са по 3 и нещо кг -което си се преживява- като за количества, които яде бебе.

# 738
  • Мнения: 1 089
еее това е много добро, харесва ми  Hug
чочо-сан ,  и на мен страшно много ми хареса.
Ако знаете как само се прецеках преди малко. Правих сметаново руло. Направих си кашата за блата, сложих го да се пече, пъхнах перките на миксера в съдомиалнята и я пуснах. Почвам да правя крема, тук перки, там перки - няма ги. И тогава се усетих. Да видите как се разбива сметана на ръка.
А Моника така жестоко съм я запекла с тези моркови и ориз. Утре ако започна да въвеждам тиквата, дали ще спаси положението? Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: 250
http://funny.pho.to/  -можете и вие да си направите от тук  Peace

# 740
  • Canada
  • Мнения: 649
Тан, Нико май вече не повръща, ами по-скоро връща като се оригва. Пак е повече от 1 лъжичка понякога, но въобще не е толкова много колкото като беше само на мляко...
Но пък сега май го прехранваме, защото в акото му се появиха бели нещица, а пък нали това беше симптом на прехранване...
Мамо Диди, ако нищо друго й няма или е зачервено гърло, или зъбче според мен...  Честно казано и на мен Нико ми изглежда топъл от няколко дни, но не смея да му измеря Т, че иначе нищо му няма, а пък не искам да се притеснявам и за това... ooooh! (егати майката а?!)

# 741
  • Мнения: 76
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!!!!

ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ!!!!
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ!!!
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ, КОИТО СА ИМАЛИ ПОВОДИ В ПОСЛЕДНИТЕ ТРИДЕСЕТИНА СТРАНИЦИ ooooh! Laughing!!!!


Нямам редовен нет тук в Добрич,а и ми е малко сложно от маса до маса да влизам, предвид че и масите са обед-вечер, обед-вечер и така в този цикъл вече пети ден ooooh! Сега се прибираме от един Стефанов ден и се приготвяме за друг Simple Smile И тази година не ми се получи обещанието "НЕ ПРЕЯЖДАЙ" Laughing

Не мога да не ви са похваля, какъв подарък получих от моя Дядо Коледа - екскурзия в Дубай Party На трети януари заминаваме Peace Три години подред планувахме екскурзията и все нещо се объркваше и в един момент решихме, че това не е нашата дестинация и от две години насам не сме правили планове за там и в момента съм изключително щастлива от подаръка, който получих Party Тати го е планувал със Стеличка, но решихме че ще е по-добре и за нас и за нея да я оставим тук в Добрич, от което баба и дядовците са най-щастливи, а на нас ни е доста притеснено, но така наистина е по-добре, а и вярвам че няма да има никакви проблеми!!! Дано!!!
В резултат на това променихме графика с прибирането в София и вместо утре ще пътуваме на 30-ти, 31-ви ще изкараме Нова Година по план, на 1-ви и 2-ри ще приготвим куфарите с летни дрехи и на трети заминаваме newsm44

Като успея да изчета пропуснатото ще се включа по-едекватно Peace Ще пусна и снимки на порасналото ни момиченце на шест месеца.

Поздрави на всики от нас със Стелла Hug Heart Eyes

# 742
  • Варна
  • Мнения: 211
tan- при нас тиквата нормализираше положението, а крушата имаше моментален ефект-това, което ти търсиш, да кажат и други, а и незнам дали си давала и круша....
А да щях да споделя- моето детенце си увеличи много консумацията на вода откакто яде и друго освен мляко, тя толкова вода не пиеше лятото- като беше 36 градуса, ама явно като майка си хапка-капка е работата  Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 17:55 от ivinnka

# 743
  • Мнения: 793
djidjito дано си изкарате една приказна почивка в Дубай.  HugИ аз се надявам някой ден да отида там. Това което съм гледа по телевизията ми се вижда страхотно.
Честита месечинка на Никола на svetly_,Калина на EliG,Ясен на мушмул,Доминик на moeto dete prekrasno и Андреа на cesari

# 744
  • Мнения: 123
Тан, след като въведох тиквата нещата се пооправят, бебка се изходи по-лесно. При нас е от много скоро, но явно действа  Peace

# 745
  • Canada
  • Мнения: 649
Djidjito, това е страхотен подарък - изненада... Peace Евала на мъжа ти! И аз стискам палци да изкарате незабравима почивка! Hug

# 746
  • Мнения: 793
tan и Алекс се запече от картоф ,и аз въведох за следобедна закуска преди млякото по няколко лъжички пюре от круша и вчера и днес ака по 3-4 пъти. Миналия ден когато се е изходила за 1 път от 2 дни я бях оставила на майка ми. И тя видяла че детето се напъва,но нищо не става, и решила да пробва над едно легенче да и свие крачетата към коремчето. И като ми каза как е "дрънкало" по легена. ooooh! Сега мисля като давам запичащи пюренца след обед да давам разхлабващи по няколко лъжички. Peace

# 747
  • Мнения: 5 250


Весел празник на всички именници!

Моето човече е с хрема и не е на кеф горкото. А снощи беше малък кошмар, рев, въртене, сумтене  ooooh!
Какво стана тази Коледа, много болни  ooooh!
Кой ще пусне нова тема?

# 748
  • Мнения: 651
djidjito,завиждам благородно!  Hug Хубаво да си изкарате!

Давайте новата тема!
Ние още се борим с разтройството.

# 749
  • София
  • Мнения: 1 635
Ради пускай, че Калина е кисела и ме оревава в момента. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт