Дядо Коледа мина и замина, на прага ни е Новата година!

  • 29 483
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит рожден ден Хелче!      bouquet

Честит рожден ден , Мидичка   bouquet
Бъдете здрави и много обичани.

# 676
  • Мнения: 1 765


За нашите рожденнички!
Да сте живи и здрави, момичета, и много, много щастливи!

# 677
  • София,
  • Мнения: 4 267
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ Hellche  Hug ,Mid4ka  Hug  !  
Желая Ви да съхраните себе си! Такива, каквито сте! Здраве, успех, слънчеви дни и покорени върхове!

# 678
  • София
  • Мнения: 1 711
Момичета, благодаря ви много за пожеланията, много ме зарадвахте  Hug
Ние сме в Сандански и за това не ми остава мого време да пиша, но гледам да ви следя поне Simple Smile
Честит рожден ден на Ели със закъснение и браво на Боян за постижението  Hug

# 679
  • Мнения: 9 973
ЧРД на Хелче и Мидичка!!!Много здраве,щастие и дълголетие!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 680
  • Мнения: 923
Честит рожден ден на Хелче и Мидичка. Пожелавам им много щастие, много любов и сбъднати мечти.  bigdance2 newsm59 Tada

# 681
  • Мнения: 6 604
Момичета,благодаря ви от сърце Hug.
Много ви обичам всички,да знаете Heart Eyes. Успяхте да ме зарадвате истински  bouquet.
Благодаря ви още веднъж Hug.

Ние ще празнуваме утре. Половинчо ми подари уикенд на велинград. Наистина имам нжда от тази почивка и се надявам ,че ще успея поне за малко да забравя за проблемите.
За съжаление днес вместо да празнувам ходих на погребение. Почина любимата ми баба.
Почивай в мир,мило бабче Flowers Rose Flowers Rose.

# 682
  • Мнения: 1 685
мидичка, съжалявам за баба ти.
Нека почива в мир Flowers Rose Flowers Rose
Тъжно наистина Tired

# 683
  • Мнения: 729
Честит рожден ден и от нас на Хелче и  на Мидичка   bouquet
Мили момичета, бъдете здрави, много щастливи и най-обичаните майки и съпруги!   bouquet

Ходенето ми на работа завърши  Simple Smile Одобрена съм за Личен асистент на Ели и днес цял ден подготвях документите, защото от 1 март започва сключването на договорите.

Гери,  Hug ще стискаме палци всичко да е наред.
Ще чакаме и питка за Боянчо. Орхид  Hug , разбирам радостта ти, и аз така - като започна Ели да слиза сама от леглото, не можех да повярвам - поне 30 пъти я качвах на него и се радвах като малко дете като слизаше сама  Embarassed
Ние от снощи си имаме ново постижение, ама ще изчакам 2-3 дни да го затвърдим и ще се похваля  Grinning. Е, не е кой знае какво, ама на мен крилца ми пораснаха  Grinning.
Лека вечер на всички  Hug.

# 684
  • Мнения: 729
Мидичка , съболезнования за баба ти  Flowers Rose Flowers Rose

# 685
  • София
  • Мнения: 39 940
Мидичка, съжалявам за загубата ти. Flowers Rose Flowers Rose
Да почива в мир.
Не зная какво да напиша и как да те успокоя. Може би няма да успея. При мен тази болка я има от 17г и продължава да ми е много тежко.

# 686
  • Мнения: 6 604
И аз никога не знам какво да кажа в такива моменти. То и каквото и да кажеш-болката си остава.
Вярно е ,че беше възрастна и болна,но днес си спомних толкова много моменти с нея. Много ми е тъжно. А и се притеснявам за баща ми. Нали и той не е много добре със здравето,надявам се да не му се отрази много зле.
Ох,айде да хващам мъжо под ръка и да излезем някъде. Да се разсея малко.

# 687
  • Мнения: 923
Мидичка много съжалявам за загубата ти. Hug

# 688
  • София,
  • Мнения: 4 267
МИдичка и аз много съжалявам - да почива в мир  Sad

Тани на теб и на Ели честито, това наистина е едно много добро и прекрасно решение за вас  Hug, а и чакаме да се похвалиш за новото постижение.
Браво и на Боян, абе ще ядем питка скоро няма начин Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 39 940
Реших да проверя дали работи указателя.
Мидичке ти си била адашка на мама. Ама тя има едно "к" в името Simple Smile

Днес нали писах, че от кухнята ме забравиха. И се ослушвам.
Чувам някакво шуртене на вода на площадката. Алекс естествено се залепи на вратата. Излизаме. Връзват лан на комшийката и отворили вътрешният капак на покрива. И направили наводнение. А този покрив уж е поправен и не би трябвало да тече, да се събира вода и т.н. Майсторите бяха познати на другият ни комшия по етаж. Явно взаимно си правят услуги. Но лошото е, че целият вход плаща за едната услуга.
Комшийката тича с един парцал и кофа в ръка.
Александър и той барабар с мъжете обикаля да види какво става.

Комшийката ме отчая. Дъщеря й мисля, че е над 3годишна. Няма да ходи на градина. Била приета в някаква във Волуяк, квартал на не знам си колко км от нас. Явно и аз ще си стоя у дома. Само да са ми здрави нервите.
Имаше отпуснати 25 места за 2008ми набор в Кремиковци  Laughing Джони категорично отказа да пътува Надежда-Кремиковци всяка сутрин и вечер Simple Smile

Та както се мотаем по площадката и звъни баткото от кухнята
- Здрасти. Ще погледнеш ли какви са етикетите? Сини? Че съм объркал едни диети.
- От вчера ли?
- Не. Аз днес не ти ли донесох ядене?
- Не.
- Ей сега идвам.

Та не остана гладен Алекс и днес Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт