Отговори
# 60
  • Мнения: 115
Честита нова година на всички!
Да сте живи и здрави и да се радвате на здрави и послушни бебчета през май!
Благодаря за пожеланията!
От мен една скромна опустошена почерпка Simple Smile

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 458
кака Лара, бъди много щастлива, а през май ти пожелавам едно здравичко "опустошителче"   bouquet

Вчера на обяд накрах мъж ми да ми щракне тумбака Wink На всичките си бременски снимки и от преди гледам малко стреснато  Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 28
ЗА МНОГО ГОДИНИ МИЛИ МАЙСКИ МАМИ! НЕКА ВСИЧКИ ДА СМЕ ЖИВИ,ЗДРАВИ,ОБИЧАНИ И ДА СИ ИМАМЕ ЗДРАВИ И ХУБАВИ БЕБЕТА!
[/colоr]

Честит Ден Ден и на кака Лара и от мен  newsm38

# 63
  • Мнения: 91
Ей,сладурки - ЧЕСТИТА НОВА 2010 ГОДИНА Simple Smile
Нека тя бъде най-незабравимата за нас,да ни донесе здрави и красиви бебенца МАЙ месец,мн радости,щастие и успехи  Peace
Ние посрещнахме спокойно новата година.Всичко мина както трябва.
ЧЕСТИТИ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ!Да са живи и здрави и имената им да се чуват само по хубави поводи  Hug
Кака Лара,Честит Рожден ден и на теб Simple Smile МН радости и щастие ти желая,лека бременост и безпроблемно раждане  Hug
Аник,стомахчето ти е порастнало и е станало мн сладичко  Wink
Моето и то от няколко дни вече взе да се вижда долу-горе.Ще си сваля снимките от телефона и ще чака в албумчето да ни видите и нас Simple Smile

# 64
  • Русе
  • Мнения: 764
Честит рожден ден, Облак! /на патерица/ Чесрит рожден ден, кака Лара! Да сте живи и здрави и много щастливи!  nbirthday

alex88, добре че ми напомни. Simple Smile Честито на всички именници!
Мимак, благодаря за рецептата! Непременно ще я пробваме.   bouquet
aniK, тумбачето ти е много сладко.
Ето обещаната снимка с новогодишния тоалет :
http://elinorg.snimka.bg/other/az.457894.16668723.big

# 65
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички бъдещи и настоящи майчета!
Нека Господ ни дари със зрдави и умни бебета и ни дава много сили и любов за да им се радваме и грижим за тях!
Поздрави и усмивки на всички Ви! Kissing Heart

# 66
  • Мнения: 17
Честита 2010 на всички и ЧРД на рожденичките-Нека новата година да ни донесе много здраве щастие любов и прекрасни бебенца newsm10 smile3521,нека да ни се случват само хубави неща Grinning
Едни розови гащички за мен smile3503

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
ЧНГ, момичета! Желая ви една прекрасна година, изпълнена с вълнуваши емоции!!!
ЧРД и на рожденичките!!!

Ани, Маги, много сте готини!
Тези дни и аз ще кача някоя друга снимка
Снощи ужасно се уморих, децата много вилняха и одеве оставихме Кали за тази вечер при свекитата да отдъхнем малко  Blush

# 68
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Честита 2010г. здраве и късмет! На всички именици само приятни емоции!

# 69
  • Мнения: 150
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, УСМИВКИ И МНОГО ХУБАВИ ЕМОЦИИ И ПРЕЗ МАЙ ЕДНИ СЛАДКИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТА!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Кака Лара, честит рожден ден , да си жива и здрави и много усмихната! Hug

Честито на всички именници!  bigdance2

# 70
  • Мнения: 30
Мили майчета, ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Нека е здрава, щастлива, късметлийска и плодородна Wink!
Честито на именниците и рождениците!

# 71
  • Мнения: 9
Честита нова година!Нека бъдем здрави,ние и нашите близки и много обичани

# 72
  • Русе
  • Мнения: 150
Честита нова година!Живи здрави  весели,засмени,а през май със бебчета дарени!  Hug
Кака Лара Честит празник!  bouquet
Ани и Маги,сладурки! Hug
Ние също си изкарахме добре и празнуваме 2 НГ! CrazyНе бяме на котва,ама се вързахме наедни талпени,където няма нищо.На отсрещният бряг имаше едно малко градче,та се полюбувахме на зарята и фоерверките!
На всички пожелавам много късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 73
  • Мнения: 30
Честита нова година, момичета! Нека да сме здрави, усмихнати и позитивно настроени към нещата който тя ще ни поднесе.
Честито и на рожденичките и на всички които имат повод да празнуват!
Altas да са ти честити розовите гащи Simple Smile)

Ани, Маги, това вече се казват бременни коремчета, много сте сладки!
Моето и то щръкна от една седмица. Направо се изненадах колко бързо се променят нещата.

Ние изкарахме малко странна нова година. Както планувахме да си я посрещнем у нас и аз цял ден се "подготвям", така изведнъж решихме, че ще ходим на гости... Понесохме се всички рано-рано (към 16 ч.) и изведнъж с милото ни писна (към 21 ч) и решихме, че все пак ще си се приберем вкъщи. Буквално посрещнахме новата година в леглото, гушнати, явно мотаенето насам натам ни дойде в повече, защото минути след като си честитихме заспахме  Crazy

При мен са "на мода" киселините... ужасно ме мъчат Sad Понеже и в тийн годините ми ме преследваха постоянно, се бях научила да ги спирам. Малко гадно ще прозвучи но си бърках с пръст в гърлото, докато не се оригна (иначе не мога да се оригна...) след 3 такива опити изчезват... Снощи пак ужасно ме замъчиха и пак го пробвах това нещо, но се зачудих дали тези напъни не могат да предизвикат нещо като контракции? И аз как го обясних ама... идеята ми е проблем да го правя това нещо?

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 458
Добро утро   bouquet
~Magi_TM~, изглеждаш страхотно   bouquet
madelix, ако това ти оправя киселините... защо не  Confused Предполагам, че не стигаш до спазми за повръщане или много силни напъни. Всъщност ти ще си усетиш - ако започне да се стяга коремчето, по-добре не го прави. Не ти ли помага да пийнеш малко газирано  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт