Отговори
# 735
  • Мнения: 39
danly под снимките са поместени именцата ни  bowuu

# 736
  • Мнения: 5 401
Змейо, и аз така се заканвам да прелетя към Пловдив, но някой път сериозно ще си изпълня заплахата, защото освен всичко друго, твоя роден град ми е присърце - там се гаджосвахме с мъжи.  Blush Радвам се, че Кали е добре!  Hug

http://may2010.snimka.bg/maternity/koremchetata-ni.410148.16898801
като аптекарски шишета сме Laughing , ще има още снимки  Wink

Аууууууу колко сте готиниииииииии!!!!! Ааааа на следващата лекция идвам и аз! Молям ви, споделете ху`с ху, щото аз само Ани разпознавам.  Blush

.... Бръмбазелче , и аз искам да дойда на  лекцията за кърменето. Знам че ще ми е от огромна полза въпреки че вече съм минала по този път. Колко въпросителни имам само... Дано да се спогодя с мъжа да гледа Алек  Praynig Ако ли пък не - да ви е яко д-то от въпроси към теб и Змейчо   bouquet

Можеш да вземеш Алек с теб - със сигурност ще има бебета или по-големи деца, а за тях има кош с играчки и става доста весело.  Laughing За въпроси, добре си дошла по всяко време!  Hug

Хубава вечер от мен, вероятно утре ще сме в нова тема...  Hug  Heart Eyes

# 737
  • София
  • Мнения: 3 560
Момичета, изглеждате прекрасно. Пак завидях, че не можах да дойда, но пък свърших доста добра работа  Laughing.

За съботната лекция, ако не ме изненадат с уредено кино, може да наминем с Марти. Бръмбазелче, колко време горе долу продължава, че да видя дали ще се вместя в режима на детето (той ако не спи на обяд става много кисел).

# 738
  • Мнения: 7
Облаче, благодаря ти !
Вече ги видях със уточненията, но първия път бяха само общите снимки и затова се зачудих, но наистина сте страхотни  Hug

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Бръмбазелке, много ще се радвам да дойдеш  Hug Аз живот и здраве към лятото се заканвам, защото с тоз корем и тази бременност пътуването ми е мисия невъзможна  Rolling Eyes
А под снимките има надписи кой кой е  Laughing Много сте готини , сигурно страхотно сте изкарали  Hug

Облаче, отворени сме за въпроси - проблеми никакви  Hug

# 740
  • Мнения: 32
Почти съм готова Simple Smile Съвсем малко търпение имайте още Simple Smile

Имам въпрос към пускалите вече теми: Защо накрая линковете ми излизат като надписи без да са обърнаки - в смисъл копирани са директно ... нооо нещо не излиза както трябва ?

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 17:49 от Славчето

# 741
  • Мнения: 115
 Grinning Много яки снимки ! Браво, че сте се събрали, следващия път да сте повече Simple Smile И поздравления за фотографа за снимката с опустошения обяд, обичам такива документални снимки, да се знае как е протекло събитието  Laughing

Варненски девойки, тук при нас оформя ли се среща? Аз с тая работа малко трудно в делничен ден да се измъкна, ама що пък да не пробвам  Thinking

Славчето, защо не отвориш цитат на първия пост и само да ги копираш?

# 742
  • Мнения: 351
АААААА, мен ме пропуснахте за хапването след лекция  Crossing Arms 
Лекцийката си беше добра.Доволна съм от това което научих  Peace

# 743
  • Мнения: 32
Кака Лара, точно така направих, но не иска да излезе

# 744
  • Мнения: 39
Жалко, че мамите, които са правили теми не са на линия , Славче. Защо не пробваш да я поместиш така както се помества линийка - с квадратните скоби [url ? А във форума няма ли инфо?

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
tufituri, ама ти къде си ни изгубила ???!!! И ние с angelka и Славчето се позабавихме и не видяхме къде отидоха останалите, но Славчето правилно предположи, че сигурно са във ВЦ  Joy Joy Joy
Славче, странно, че с цитат не става  Thinking Аз не се наемам да пускам само, защото не съм креативна в оформлението и не искам да се изложа  Blush
oblak11, Примерен образец на молба за получаване на ПИК   Peace

# 746
  • Мнения: 32
Оправих го , може да се преместите там вече Simple Smile

Просто един линк в началото (заедно с разделителя се слага) и заради него не иска останалите линкове тцтцтц

# 747
  • Мнения: 91
Ей,ама наистина сте мн готини .... ние всички сме готини де  Wink Радвам се че сте си изкарали добре днес Simple Smile
И аз да се изфукам че си купихме количка,вече нямам търпение живот и здраве да дойде момента в който в нея ще има бебче което ще разхождам.
Относно излизането по майчинство и аз мисля от началот на март да изляза отпуска и после болничена,ако разбира се намерим кого да обуча  ooooh!

# 748

Общи условия

Активация на акаунт