Отговори
# 720
  • Мнения: 32
lux, мисля, че Бръмб писа по въпроса за размерите, че с напредване на бременността ехографското изследване е по-неточно.

Змейче, много се радвам за Кали Simple Smile Дано това е било всичко.

# 721
  • Мнения: 52
http://may2010.snimka.bg/maternity/koremchetata-ni.410148.16898801
като аптекарски шишета сме Laughing , ще има още снимки  Wink

# 722
  • Мнения: 234
lux, мисля, че Бръмб писа по въпроса за размерите, че с напредване на бременността ехографското изследване е по-неточно.

не мисля че е голям проблем Simple Smile да си расте пък , дали назад или напред то си знае
мисълта ми беше да внимавате като ви сменят термините от сега нататък с 2-3 седмици, че да не стане като с моята приятелка после, да изкарат бебо в 8 месец

# 723
  • Мнения: 234
хей нова тема подготвя ли се,
обещавам и аз ще направя една, но като си остана вкъщи сигурно ще е  Blush

# 724
  • Мнения: 32
Лукс, ооо не дай Боже такива работи!

sivanovaa , шишета с коремчета хахахха Simple Smile

# 725
  • Русе
  • Мнения: 764
Здравейте, момичета!
Змейче, радвам се, че Кали е добре. Явно има накакъв вирус на 2 приятелки дечицата и те са болнички.
Относно четенето и слушането на други хора вижде на какво попаднах в една др темичка картинка от книгата "Ало, аз съм тук!" на немския автор Вили Брайнхолст/дано Аника не се сърди, че го пускам тук/:


Големи сте сладурани.

# 726
Големи сладурани сте Hug
нооооо......прикрийте малко храната от McDonald's защото някой  все пак са от провинцията Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 32
Май не съм се изразила добре и стана голям проблем. Нямах предвид слушането на разказите на други жени и четенето на разни страшни истории. А четенето на информация за бременност осносно развитие на плода, коя седмица какво му се развива, колко е голямо, колко тежи, за лекарствата по време на бременност... за такъв тип четене имах предвид (или поне с такова впечатление останах от въпроса на д-р СТанев)

 Peace

# 728
  • Мнения: 234
е румче и ти ли видя кока колата хахахаххахах

# 729
  • Мнения: 52
rum4et0 Румче ела ни гости и ще черпим, беше много весело. Hug

# 730
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен, момичета  Hug
Лекцията в мола ми хареса, особено това, че държат на естествения развой на събитието (раждането). Толкова записки отдавна не бях водила  Blush Наистина малко "плашещо" звучаха доста от нещата, но няма как... всичко зависи най-вече от нас.
Що се отнася до момичетата, които казаха, че не следят и четат в интернет не съм особено учудена. Мен също ме предупредиха, да не чета, за да не се вкарвам в излишни филми, да бъда спокойна и т.н. Пробвах го този вариант, но разбрах, че не се чувствам спокойна, когато не съм достатъчно информирана.
Много тъпо ми стана, че не успях да се присъединя след лекцията. Сега ме изненадаха и с изпит точно следващия понеделник, та май съвсем отпадам за него Sad Ще разказвате!
~Magi_TM~, тази книжка обичах да я разглеждам, когато бях малка... сега усилено се опитвам да я изнамеря в домашната библиотека, но от толкова местения, може и да се е загубила някъде. В нея е описан всеки ден на бебето, докато расте в утробата и начина по който то реагира на "обстановката" и чувствата на мама.

# 731
  • Мнения: 32
Май никой не подготвя тема ... дали да не се пробвам, но трябва да сте снизходителни, защото не съм правила подобно нещо досега ...

# 732
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
~Magi_TM~, и аз като  madelix усилено я издирвам. Ако я намеря в нета ще си я разпечатам, беше много яка и весела книжка Simple Smile
http://vira111.wordpress.com/2008/06/18/bebe/
Тук има откъси Simple Smile

# 733
  • Мнения: 7
Здравейте мацки!
Големи сте писарушки значи, нямате изчитане!
Честито на всички разбрали пола и добре дошла на новата мама Hug
Радвам се , че сте се събрали в София днес, видях ви снимчиците и наистина сте големи сладурки само дето незнаем коя коя е  Thinking.Разпознах само Аник и Жасминчето, да ме извинят останалите .
Имам още да дочитам , а тя темата свърши.Отивам да дочитам по другия диагонал  smile3503

# 734
  • Мнения: 39
Момичета, останалите снимки от лекцийката са качени. Приятно запознаване  Grinning
Наистина сме се наредили като шишета, но какви шишета само  Hug
За окелотените завивки да кажа- то най- малкото няма да им е сезона иначе и аз знам , че не са препоръчителни за новородени.
Лукс болничния ще ти го пуснат 45 дни спрямо определения термин. Ако родиш по- рано , дните които не си ползвала ще се присъединят към оставащите след раждането.
Аник пусни ми линка с молбата, please  Praynig
Бръмбазелче , и аз искам да дойда на  лекцията за кърменето. Знам че ще ми е от огромна полза въпреки че вече съм минала по този път. Колко въпросителни имам само... Дано да се спогодя с мъжа да гледа Алек  Praynig Ако ли пък не - да ви е яко д-то от въпроси към теб и Змейчо   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт