Отговори
# 75
  • Мнения: 1 369
 Просто пийни малко сода, ще има същия ефект, но без да се тормозиш да си бърникаш из гърлото.

# 76
  • Русе
  • Мнения: 150
madelix,аз  откакто ,жената на  шефа ни купи 2 каси с минерална вода,която се оказа на всичкото отгоре,че е  и газирана,нямам проблеми с киселини. Peace
След малко влизаме по река Майн,много се надявам да успеем да се разходим в Франфуркт въпреки ,че Дидо негохаресва този град! Mr. Green

# 77
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ПРЕЗ 2010

# 78
  • Мнения: 150
здравейте момичета и аз снощи за първи път имах ужасни киселини и накрая пийнах малко сода и ми минаха, содата вреди ли по някакъв начин така като се пие, аз сложих съвсем малко....
Бебчо стана много активен, рита си и това много ме радва, страхотно е чувството Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 30
Момичета, благодаря за бързите отговори.  Hug
Снощи пробвах със сода, уж ги успокои за малко, но после започнаха пак с пълна сила... Газираното и него съм го пробвала...
Ани, точно до спазми ги докарвам... и затова се уплаших да не взема да си причиня нещо неприятно.
Ужасни са тези гадове ей! И се получават от всичко... поне при мен  Confused

# 80
  • София
  • Мнения: 1 220
Честита Нова Година Hug Да ни донесе много здраве, щастие и късмет, да е усмихната и успешна.  Леко раждане на финала за всички ни и най-сладките и здрави слънца май месец Hug Hug Hug
ЧРД на порасналите и на именниците да си носят имената със здраве.  Hug

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 14:03 от .◦♥Toche♥◦.

# 81
  • Мнения: 46
Хей момичета, ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, да сте живи и здрави и много щастливи.Ии на пролет едни много сладки и здрави бебоци.

# 82
  • Мнения: 46
Момичета имам един въпрос от няколко дни получавам схващане на прасците нощно време и болката е нечовешка  #Crazy.Освен болката ми в кръста, която преминава в гърба сега и това.

# 83
  • Мнения: 1 167
Има ли момичета горе долу моя семица (в понеделник почвам 21)и да не са си усетили ритничетата на бебчетата си?Може ли това че имам по дебела коремна стена (така каза и на 4Д-то док го потвърди)(а не съм дебела -нормална за ръста си съм),да е причина,аз питах той каза ще го усетиш.Не че ме притеснява това, но повечето вече сте ги усетили,даже и в доста ранни седмици и ми е любопитно.Сигурно е много хубаво усещане.

# 84
  • Мнения: 39
Честита 2010 на всички майски майчета. Ще пожелая на всички ни най- вече здраве... и едни малки сладки майски бръмбърчета с миризливи дупета.

От доста време не съм влизала и сега четох ли четох... уморих се ooooh! Виждам , че пишете за киселините, какво представляват те? Аз имам странен вкус в устата, дори и след като пия вода, но не знам дали става въпрос за киселини  Thinking

# 85
  • Мнения: 52
Честита нова година на всички мамчета и техните семейства, много здрави бебчета на пролет!!!  Hug

Polinalab и аз го имам същото нарича се крамп и много болезнен мускулен спазъм, доктора каза че е от притиснат нерв. Не е опасно, само е непреятно.

# 86
  • Мнения: 30
Polinalab, и аз съм така  Laughing
Не знам на какво се дължи, но прасеца и на мен ми се схваща доста често. (миналата седмица 2 пъти, винаги докато спя). Болката е наистина неприятна. Ако това те успокоява  Hug

облаче
, поне при мен киселините се изразяват в пареща болка, която започва от гръдната кост и се движи нагоре към гърлото, придружени са с отделянето на слюнки (по-скоро стомашни сокове). Аз нямам проблем с вкуса в устата, но и това би могло да бъде индикатор за киселини, не мога да кажа със сигурност.
 
лилка, не се притеснявай мила! за всичко си има време, явно човечето ти спинка повече, а и е възможно да проспиваш тези моменти в които е по-активно.Вярвам, че съвсем скоро ще го усетиш Simple Smile

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
dilqnkaa, имахме предвид газирана вода. Пиенето на сода бикарбонат е крайна мярка - облекчава за кратко, но е вредно за стомашната лигавица (не за бебето, а за теб). Аз имах период от около 2 седмици към 4-тия месец, когато само това ме спасяваше - пиех по 1/2 лъжичка непосредствено преди да си легна. мадеlix ги е описала точно тези гадове  #Cussing out Ако става по-зле с напредването на бремеността, предполагам, че ще се стига и до сода Бик-т. Има таблетки - Антиацид, Ноацид... на някои им помагат  Confused Има много теми за киселините - аз ги бях изкълвала и пробвах всичко, което прочетох Sad
лилка, има дни, в които и аз изобщо не го усещам малкото човече - дребнички са още, пърхат си спокойно вътре.
За крампите - Магнезий  Peace

# 88
  • Мнения: 30
Момичетааааа, а за болките ниско долу в кръста какво да направя????
След новогодишната нощ са направо изгарящи. Вярно, че имах гости и се поизморих, но вчера си почивах, спах следобеда, днес цял ден си почивам и болката продължава. С миналата бременност се подредих така в седмия месец и така си отиде до края на бременността - адска болка, която си остана и след раждането. Сега не искам повторение на случая, но не знам какво да направя newsm78

# 89
  • Мнения: 52
Слънчева мила лежане му е майката  Laughing  мен като ме заболи се обаждам на мойта приятелка те кенезитерапевт и  прави масажи на бременни и от това ми минава. Знам че има някакви мехлеми ...ама не съм ползвала и не знам дали помагат.

Общи условия

Активация на акаунт