Великденска трапеза 2010

  • 79 629
  • 703
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 867
Още идеи за мераклийки! Grinning Снимките са от рунета.







- снимката е линк, надолу на страницата има още модели агънца. Laughing

# 31
  • Мнения: 427
Криси радвам се ,че темата се възтанови.  bouquet
Който му е рано да не влиза сега.Но ,аз ще следя и пробвам   chefнякои неща много преди празника.
Това със зайчетата ме развесели.
Ще погледна линковите и пак ще пиша.

# 32
  • сусурлево
  • Мнения: 474
на мен ми се струва рано , но ще следя с интерес идеите ви

# 33
  • Мнения: 369
Ще следя темата,тъй като моят син има служба на Лазаровден.Преди Великден.

# 34
  • Мнения: 331
Ето малко миналогодишни курабийки. Децата много им се радват като са цветни. Криси,  Hug !

# 35
  • Мнения: 3 453
Момичета, не съм върнала аз темата.Заслугата е на  betina33, благодаря ти! Hug

esy, прекрасни неща си споделила   bouquet

Кремче, страхотен заек   bouquet

Лабрех
, чудни идеи!

 Валя
, тази година ще правя твоите цветни курабии.Запазила съм си снимката още миналия път като писа Hug

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 14:43 от Крисси

# 36
  • Мнения: 351
Я да се запиша и аз да следя.
Кремче, този заек ще се пробва задължително

# 37
  • Мнения: 121
Много се радвам, че има такава тема Grinning Тъкмо си мислех, че коледната стартира някъде в началото на октомври, значи е време вече да стартира и великденската Mr. Green
И за да не е само запис, ще си покажа козунаците от миналата година, тъкмо пак да им се порадвам Laughing

Козуначено руло - плитка


Козунак

... и с локумче


Козуначени кифлички

# 38
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
ооо Ели направо са убийствени козунаците ти би ли споделила по коя рецепта ги правиш

докато се рових в цептер темата попаднах на  разяснения-как едновременно можем да сварим и боядисаме яйцата-което ми се стори много интересно и лесно за изпълнение и мисля да опитам и аз та ето снимки и обяснения на момичето което ги е правило
http://picasaweb.google.com/banketnik/Zepter?authkey=lhmjxXEvxtQ … 25258645469628130от тази снимка нататък

# 39
  • София
  • Мнения: 1 388
Браво за темичката. PeaceЧакам рецепти за кифлички да зе упражнявам.

# 40
  • Мнения: 1 122
ellyganova страхотни са.  bouquet Мен ме интересува Козуначеното руло - плитка първо сложи мармалада и направи на фитил или по друг начин?

labrex чудесни идеи.  Hug С удоволствие бих се възползвала от овчицата, че нали съм си овненце. Laughing

# 41
  • Мнения: 1 232
Ние още елхата не сме махнали, обаче и на мен ми минава през ум да тренирам за Великден. Чудесна тема - ще тренирам с вас. Като за начало - препоръчвам Карамеления козунак. http://vkusnoikrasivo.com/recepy/270/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0 … D0%BD%D0%B0%D0%BA
Миналата година го харесах, като го правих без топинга.
Пък като ни е все още коледно настроението, Пантенонето не беше ли Коледния козунак на италианците?

# 42
  • Мнения: 782
Хайде и аз да се запиша  Peace Аз също меся на ръка и не експериментирам с рецептата за козунака. Винаги правя този на баба  Peace

Кремче, заека е страхотен  Grinning Задължително ще го направя  Simple Smile  Дано моя разбойник му обърне внимание, че  новогодишните ми кулинарни творения бяха подминати като малки гари  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 1 313
Момичета, благодаря ви, радвам се, че ви допадат моите идеи Hug

Като за начало - препоръчвам Карамеления козунак. http://vkusnoikrasivo.com/recepy/270/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0 … D0%BD%D0%B0%D0%BA
Миналата година го харесах, като го правих без топинга.

Ябълка, то интересното на този козунак е точно топинга, опитай, няма да съжаляваш, това ни е любимият козунак Peace

# 44
  • Мнения: 121
stasi76, betina33 благодаря  bouquet
Ето тук са ми рецептите и обясненията Simple Smile http://ellyganova.blogspot.com/search/label/Тестени%20изделия

Браво за темичката. PeaceЧакам рецепти за кифлички да зе упражнявам.
Аз правя кифлички по рецептата за козунак Grinning

Последна редакция: пт, 08 яну 2010, 12:57 от ellyganova

Общи условия

Активация на акаунт