Re: 90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 75

  • 30 608
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 777
Привет фиданки!! Simple Smile
Вчерашния ми ден на варива мина успешно,както писах  хапнах картофени кюфтета на фурна и краставица.
За днешния въглехитратен ден съм си направила ябълкови мъфини без мляко и яйца.
Ужасия лично аз бих  хапнала езика с малко масълце ,тартар сос обичам да ям само с риба. Simple SmileНо мисля че и двете стават за белтъчен и са еднакво"зло". Grinning

Много минуси на всички!!!

# 16
  • Мнения: 79
и аз съм тук....

# 17
  • Мнения: 409
Привет фиданки!
Аз съм новичка и бързам да се запиша при Вас Hug Почнах диетата от 4-ти януари Wink
Малко като килограми имам да свалям (главно качени по Коледните и Новогодишните празници), повече се притеснявам да не кача още килограми, защото отказах цигарите (критичните месеци са 6 за задържане на килограми) Praynig

Закусвах фреш (два грейфрута и един портокал) на работа,
Обяд  в 14:00 св. пържола+салата патладжани, домати и чушки.
Вечеря в 20:00 пак св. пържола+салата патладжани, домати и чушки.

Чета и се уча от старите теми, поправяйте ме ако допускам грешки Peace

# 18
  • Мнения: 79
аз също спрях цигарите от 3-ти януари не съм пушила, сега ако мога да спра и кафетооо, ихааа
дано само да не кача кг покрай тези откази.... Praynig

# 19
  • Мнения: 16
Аз също спрях цигарите около диетата  Peace

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте фиданки,отдавна Ви следя,а от 01.01. и аз минах на диетката,че доста килца имам за сваляне.
Успех на всички !

# 21
  • Мнения: 164
Абе много отказали цигарите тук ,браво на вас момичета, никак не е лесно и двете неща накуп ,хем ви се яде , хем ви се пуши, как издържате незнам, моят мъж ги отказа на 28 ноември 2009 и досега не  епушил, но е на моменти много нервен и му се пиши много ,тогава започва да обикаля напред-назад  Laughing.

# 22
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки Hug
Сиянна никой няма да се сърди-хубаво, че си пуснала новата тема. Аз за последно снощи влизах и видях, че сте на 47 стр. А от сутринта изобщо не съм имала възможност да пусна интернета. Благодаря, че си пуснала новата тема. На теб и всички фиданки много успех и минусчета на кантарчетата Hug
Харизанова тук съм мила, не съм ви забравила но вие от снощи много сте писали. А пък Звездика пуска нова тема когато и кажа, че аз няма да има мвъзможност. Иначе съм си тук и не съм ви забравила Hug Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 17
Поля от слънчогледи, и аз нямам промяна след четвъртия ден, а и моя кантар е механичен и дори и да ми изглежда малко мръднал надолу не се хващам. Аз също съм в МЦ от началото на диетата. За сантиметри ми се струва рано за резултати, а и въобще аз не съм настроена толкова бързо да видя някакви. Все пак са само четири дена! Аз като че ли повече искам да сваля сантиметри от проблемните корем и талия (ако я имам) отколкото 10 кг. Моите мерки са: Талия: 95; Ханш: 108; Бедро: 102.
Много полезно инфото за солетите - аз много ги обичам ама и през ум не ми е минавало че са толкова калорични! Pety, по колко ябълкови мъфини хапваш на едно ядене?
Между другото аз си казвам от самото начало че ще си имам прегрешения честичко с по 50 гр водка вечер със салатката. Кафето без захар и мляко ми е гадно, но с това се справям, ама водката си я оставям противно на правилата. Ще видим после колко ще ми се отрази. Поне си казах направо!

# 24
  • Мнения: 1 777
Албена по два мъфина хапвам обикновенно ,ама днес още не съм ги хапвала(рано ми е за обяд още). Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 710
Жани, добре, че ни следиш изкъсо. Wink Hug

Аз няма да си казвам мерките, че като се мерих излязох правоъгълна. Joy

Утре съм предвидила един режимен пазар в "Метро", само че като знам как ставам "сутрин в 17ч.", може и да си дам само списъка с нужните продукти.

Казвах на Иренка в личен разговор за едни бонбони, които си мисля, че са режимни.Смесват се кокос, какао и малко мед и се правят малки топченца.Няма никакви пропорции, затова смесвайте, както ви кефне.Ужасно вкусно е.Пробвах ги преди Нова го

# 26
  • Мнения: 488
Здравейте фиданки-сладуранки!
     Благодаря ба Сияна за новата темичка. Важно е да се топят килограми, пък кой пуснал темата няма да се бием я......
Успех на всички!
    Аз днес плодова - не бях яла нищо, но е сега в 5 часа си купих малко стафиди, че бях обезумяла от глад. Сега ще си правя фреш, защото цитрусите не мога да ги ям под друга форма. Ужасни са ми и май това ще е. Взела съм банани от зор заман, ако огладеня вечерта, но и тях вече ги мразя, а и сестра ми сегами каза, че ако съм  А+ кръвна група не трябвало да ям.  newsm78
     Плодовите вече ги чакам с нетърпение, защото през другите хем прекалявам хем прегрешавам понякога.  Sick

# 27
  • Мнения: 280
Благодаря ви, момичета. извиних се предварително, защото не искам да изземвам чужди правомощия Rolling Eyes Но се радвам, че това не е проблем  Simple Smile
Аз на обяд си хапнах пържолката /едва половината/ със шопска салатка и още ми е тежко. Е преди час някъде хапнах и ябълка. За вечеря мисля да пийна само топло мляко,ама ще видим. Възможно ли е толкова бързо да ми се свил стомаха  newsm78

Днес агитирах една приятелка за диетата и се надявам скоро да е сред нас   Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 553
Оооох, момичета, прекалих! Хапнах обилно пилешки дробчета с лук и салата от моркови, цвекло и ряпа...ама за чашата червено вино няма да ви казвам  Joy  На обяд ядох 2 варени яйца. Вчера на плодовия ако не бяха ядките да съм се предала, и сушени сини сливи + малко стафиди.
Аз отчет: за 4 дни - 2 кг., то ясно че голяма час е задържана вода, но съм доволна Wink
Сияна, благодарско за темата   bouquet
Утре на варивата май ще съм на ориз с кисело зеленце за обяд /за чашата вино пак няма да кажа/
Успех и утре да се събудите с минус-чета  Peace

# 29
  • Мнения: 1 710
Вечеря макаронки с лютеница в доволно количество и 3 масленки(с растителна мазнина са, съвсем режимни). Rolling Eyes Много добре ми дойдоха.Утре жална ни майка на 1а.И сушените ми плодове приключиха, а уж бяха за нз колко време. Joy
Утре да видим какво ще покаже кантара!

Общи условия

Активация на акаунт