Re: 90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 75

  • 30 612
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 470
Аз днес съм на варива и много се радвам да оризчето със зеленчуци.
Лекинко съм смъкнала и от началото на режима досега,тоест шести ден, имам вече минус 1.2 кг.
Най-хубавото е ,че не чувствам никакъв глад, леко и приятно ми е.
Успех днес на всички! Hug

# 46
  • Мнения: 280
Добро утро!
Кафенце не пич, но от закуската ще се възползвам  Mr. Green
Браво на минусчета  Hug
Аз реших тази четворка да се меря всеки ден и резултата е +0,200  Laughing Днес съм на варива и мисля да направя един постен гювеч - картофи, моркови, чушка, грах, зелен боб.....знам, че не трябва да се смесват така, ама....

Чая го пия без захар/мед, ама аз и така си го обичам Simple Smile
Момичета, може ли да се яде авокадо? в кой дни? и с какво се съчетава?

Успешен ден мацки  Grinning

# 47
  • Мнения: 553
Авокадото май е мазничко, предполагам ще е най добре да хапваш от него в белтъчния ден.
Чая и аз пия без мед, но така си го ай лаф ю
Кафето пия с мляко, и почти всяка вечер прегрешавам с малко винце.
Хубав ден на всички  Hug

# 48
  • Мнения: 164
Добро утро ,благодаря за кафенцето и за закуската ,за съжаление кафето ни е свършило и няма как да си направя, вече закусих с половин грейпфрут.

Вчера плодовия мина отлично 5 мандаринки ,100 гр супови ядки и 2 ябълки .

Днес за обяд ще си спретна яйца по панагюрски ,а за вечеря щевидим.

Pety   дай ни тази рецепта за мъфинки и ние да я опитаме,може също и за картофените кюфтенца на фурна Heart Eyes

А откъде купувате този хартия за кошничките на мъфините ,да си потърся.

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 09:53 от sisi_8227

# 49
  • Мнения: 1 711
Добро утро и от мен!Доста сте ранобуднички!Аз днес продължавам със застоя.Поне нямам плюс.Дано след днешното движение и плодов ден видя някакви резултати.

Гаргамелче, като е за вас няма да ви давам "остатъците", а ще ви направя специално.Лошото е, че сладките неща ми куцат в готвенето.Другото бива, няма загинали.Wink

Успешен ден, момичета!Отивам да опустошавам "Метро".  bouquet

# 50
  • Мнения: 488
Добро утро!
И аз да се запиша в темата една сутрин.
Вчерашния плодов мина успешно. Днес белтъчен - незнам какво ще е. Имам млечна салата, кашкавал и саламче. Май нещо такова ще ена обяд че нямам време за готвене.
А довечера ще видим. Мъжа ми най мн обича да съм в белтъчен, защото той без нещо месно не сяда на масата.
благодаря за закуската и кафенцето на ранобудните.

bariksto разбирам те напълно. Децата ме събудиха в 7 часа  #Cussing out , а до 12  Sick
Харизанче ти май още спинкаш!?  Появила си се. Това с метро ще го направя и аз, ама утре  Party newsm78
 
Минусов ден на всички.   bouquet

# 51
  • Мнения: 79
добро утро, момичета:) днес съм въглехидратна, но не знам как ще се справя, че пак съм на рд....ужас с тези рожденни дни, човек не може да се приведе във форма от тях  Sick

# 52
  • Мнения: 209
Здравейте и от мен днес!
До тук - една чаша топла вода, кафенце, чисто и 4 мандаринки.
Сега трябва да си направя нещо за обяд. Замислям се над ориз със зеленчуци.

# 53
  • Мнения: 1
Здравейте, фиданки!
Днес съм на белтъчен.Закуска ананас.Обяд паржена риба/този вид не става печена/ Embarassed за вечеря съм подготвила катък и малко рибка Embarassed.Днес май съм с много прегрешения.
Отчитам от втората четворка 2см. талия 1см. ханш,0,5см бедро 1см. двете бедра,2см гръдна и 1см. прасец.
Вие сте много ранубудни днес? Благодаря за кафенцето и закуската.
Лек и режимен ден на всички.

# 54
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Аз досега съм на топла вода, кафенце с мааааалко мед Embarassed и два портокала. А оризът с маслини и праз е във фурната. Ант Огг, благодаря ти за идеята. bouquet Имах само ориз, та ходихме сутринта с детенце да попълним липсите в рецептата. Чакам го да стане и ще си хапна с кеф. За довечера пак оризче, но на половина.
Снощи на вечеря хапнах повечко език, че много го обичам, та сутринта се премерих за да видя дали се е отразила лакомията ми и с удоволствие отчетох още 0.400 кг надолу. Grinning

# 55
  • България
  • Мнения: 490
Здравеите Фиданки! и аз съм на ориз с маслинки-чакам го да поизтине...закуска портокали 2.вечеря картофки печени с мн подправки и лук.не съм се теглила,че съм МЦ.малко порано но........след няколко дни ще се срешна с кантара.ще опитам днес вече да се върна към стария си навик-да пия мн мн вода-bariksto благодаря за съвета.Галина74 къде ти са прегрешенията-в началото пише че ако искаме бързо да отслабваме да избягваме пърженото-не е толкова болка за умиране че ще хапнеш пържена риба-нали само днес е!хапваи си без претеснение....катъка е режимен,а и почти всички смесваме белтъците....Siqnna защо да не е праавилно да смесваш зеленчуците?добра комбинация-режимна изцяло е.....лек ден  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 711
След 4 часа разходка -400гр., което си е пълен провал. Joy Обядът беше 2 бразилски ореха и 4 сушени кайсии и вода.Утре отчитам осморката, белким ги докарам до -2кг. За мое съжаление пържоли нямаше, но си купих чай и какао за квадратите, когато им дойде времето.

Днес явно всички са навън и не сте писали много. Simple Smile  bouquet

# 57
  • Мнения: 280
Ох..добре хапнах  Grinning
Роси Не е ли грешно да се смесват картофи с грах, зелен боб или ориз  newsm78 Или всички варива +заленчуци могат да се смесват. Ако е така другия варивен ден ще хапваме пълнени чушки с ориз и зрял боб  Mr. Green
Тани Мерси, ще гледам да го зибягвам за всеки случай Simple Smile

# 58
  • Мнения: 322
Siqnna ме е изпреварила с въпроса за авокадото! Прочетох че съдържа много белтъчини, значи е добро за първи ден от четворката... Язък, отиде ми мечтата за гуакамоле с брускети във въглехидратния,  Mr. Green но мога да го хапвам с кръгчета краставица през белтъчния ден! Аз успях да се премеря 5 дни след началото на диетата - ами, нулев резултат, дори тежа повече, отколкото си мислех, но продължавам напред!

# 59
  • София
  • Мнения: 4 063
Сияна, в рецептите в началото е даден славянски гювеч, та сигурно си е позволен.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт