Re: 90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 75

  • 30 628
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 714
Не се хващайте прекалено много на рецептите.Не всички са точни.Гювеч може.Аз си правя грах с картофи.

# 61
  • Мнения: 6
Здравейте,фиданки Hug най-после и аз да стигна до компютъра днес newsm64 newsm75 wash hang 1dishes абе ужас.
1а къде сте,да не сте заседнали в някой плод и зеленчук Joy
Аз до момента съм на един банан и две кайсии,сега мисля да  взема и някой орех да счукам,че огладнявам.Ще се меря утре пък да видим Thinking

# 62
  • Мнения: 8 472
Аз чета рецепти от темичката и се глася да  избера нещо за утрешния въглехидратен ден.
Засега върви много добре, оризът ме засища и никак не се чувствам гладна. Grinning

# 63
  • Мнения: 17
Здравейте!не ми остава време за отчет , но ви чета при първа възможност,аз съм на варива днес, хапнах ориз на обяд, за вечеря си сварих картофена салатка, утре ще хапнем нещо сладичко...
кантара уж мръдна надолу, ама той механичен че незнам да му вярвам ли много...

# 64
  • Мнения: 280
И да става и да не става вече го изядох  Laughing /гювеча имам предвид/ За довечера ще правя и аз картофена салатка и една трушийка от зеле Simple Smile
Авокадото става много вкусно с домат и сирене  eat

# 65
  • Мнения: 1
Роси, благодаря, че ме успокои,че не прегрешавам, но имам доста кг. да свалям и затова го считам за прегрешение.Вие какъв ориз ядете?Бял или кафяв?
Между другото опитах просо сварено с мед супер е.За въглехидратния.
Желая ви много ----------------------.

# 66
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен след подобаващата разходка с беба си спретнах една много вкусно нещо , току що си го измислих и стана много облизващо ,може да опитате.
Направих си запържени ,бъркани яйца в малко зехтин и добавих в тигана няколко лъжици кисело мляко и една малко лъжичко червен пипер/нещо като панагюрските яйца/и към получения сос прибавих нарязана зелева салата с моркови , която си овкусих със оцет и зехтин и стана чудна млечно-зеленчукова салата , как се издух само много е вкусно и засищащо.

Довечера незнам какво да е ,но може същото наполовина , ще видим.

# 67
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 495
ммммм, наистина вкусничко звучи.
Аз не се стърпях и още от сега сложих да правя Квадратите за утре. Нямах ябълков оцет, та турих балсамов Laughing И стафиди нямам, та ги замених с малки парченца черен шоколад. Дано не им посегна още тая вечер. Crazy Утре ще имаме гости, та даже няма да прекаля с тях. Grinning

# 68
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен  Simple Smile
може ли една бухалка,днес прегреших  Blush,на обяд хапнах грах с малко месце  Embarassed
сега си хапвам варена царевичка,мисля да хапна нещо малко за вечеря,но ще имаме гости и ще видя дали ще си "поръчам" пак някоя бухалка  Mr. Green

# 69
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Мона   bambam

# 70
  • Мнения: 6
Ще заема мястото на Ели в случая(надявам се да не се сърди) fight newsm29
не ,че аз съм пример за стриктност,аз също приемам бухалки,когато си ги заслужа

# 71
  • Мнения: 17
вие като хапвате към16ч, после пак ли вечеряте?аз май го правя, всъщност така ще отслабна ли-сутрин плод, към12.30, към14.30 и към 20ч пак.Сега аз хапнах от картофената салата и към осем незнам ако ми престърже корема?
а за ориза аз използвам обикновен бял

# 72
  • Мнения: 1 777


Pety   дай ни тази рецепта за мъфинки и ние да я опитаме,може също и за картофените кюфтенца на фурна
Заповядай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.msg13694161#msg13694161

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.msg11696441#msg11696441

# 73
  • Мнения: 506
От утре започвам с вас, правила съм диетата 2 месеца и съм много доволна от резултата.

# 74
  • Мнения: 164


Pety   дай ни тази рецепта за мъфинки и ние да я опитаме,може също и за картофените кюфтенца на фурна
Заповядай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.msg13694161#msg13694161

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.msg11696441#msg11696441

Много благодаря миличка , аз ги видях и в рецептите, ама първо там трябваше да проверя то си ги има ,все пак благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт