Новите ни козметични похождения 5

  • 45 964
  • 662
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 13 623
Да, преди това задължително слагам базата на Гош

# 47
  • Мнения: 89
to4ica123 в интерес на истината не е лошо като продукт не омазнява косата , но все пак имай напредвид ,че аз на влажна коса слагам Chi silk infusion(после сешор или изчаквам дами изсъхне косата) и чак след това Тиги и се минавам с преса ,самостоятелно не съм го ползвала

lepidopteria,мерси за инфото ,отдавна му се каня Hug За този продукт ли става въпрос :?

# 48
  • София
  • Мнения: 980
to4ica123   точно този - страхотен е както и спрея за блясък (добавя лек гланц на косата и не стои цигански -няма никакъв брокат в него )

# 49
  • Мнения: 1 416
А всъщност каква е функцията на Silk Infusion? Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 980
Amra направо ти копвам описанието :
CHI THERMAL STYLING (Стилизиращите продукти) на Farouk Systems, са създадени чрез Най-Новата Американска Технология (CHI44 Ceramic). Те съдържат керамика която защитава косата от вредното влияние на термичните уреди и същевременно помага за по-дълготрайния ефект от стилизиращите продукти. CHI Thermal Styling са създадени са за всички видове коса, не се наслагват и не слепват косата. Продуктите CHI Thermal Styling се активират допълнително от топлината на термичните уреди с Керамични елементи и по този начин се усилва действието им. Косата е оформена, защитена и с невероятен блясък.

Silk Infusion – Подхранващ комплекс

- Реконструиращ комплекс без изплакване, не съдържа
алкохол
- Обогатен с чиста и естествена коприна, пшенични и соеви
протеини
- За мека, бляскава и лесна за оформяне коса без
напластяване
- Защитава косата срещу термално третиране и околната среда

# 51
  • Варна
  • Мнения: 365
Аз ги търсих доста време, понеже бяха лимитирана серия и вече не се предлагат. Някои онлайн магазини са се запасили явно и ги има като продукт, но пишеше, че са sold out.
Накрая ги изрових в ибей. Чакам ги и нямам търпение да ги получа.
Чудя се само дали мога да слагам "пълнители" на други гланцове в тях, понеже забелязах по снимките, че са с метален пълнител като тези чаени свещи.
Ти къде си ги виждала? Дай линк ако е онлайн.
И аз ги намерих в ибей  Laughing По едно време ги имеше във Fragrancedirect.co.uk , но вече ги няма. Но в ибей са по-изгодни така или иначе, а ако ароматите има са такива каквито пише, ще са  Heart Eyes Като ги получиш пиши дали имат цвят и вкус Simple Smile

Lirena аз имам озаряващите перли, със светла кожа съм и ми дават съвсем дискретен блясък. Ако се наслои, имат лек прасковено-розовеещ цвят. На мен лично много ми допадат. Бронзовите перли също са хубави, но уви, не ми пасват на тена изобщо.

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 00:00 от shhht.secret

# 52
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Непременно. Simple Smile

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Да, преди това задължително слагам базата на Гош

А крем за лице не слагаш ли преди базата?

# 54
  • Мнения: 1 629
Ивче и на мен не ми се получава фдт на Ревлон. Залепва ми на кожата и сякаш се изгубва в нея. Трябваше ми за петна и белези от пъпки, ама не върши работа. На макс фактор ликуида е много добър за такива работи.

# 55
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Тези от вас,който не са доволни от ФДТ на Ревлон да не би да имат за суха кожа? Аз имам и двата и за суха и за мазна,за мазна кожа е супер покривен,но този за суха не е толкова покривен и цветовете  му са по/тъмни.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Моят е за комбинирана/мазна кожа.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Ивче и на мен не ми се получава фдт на Ревлон. Залепва ми на кожата и сякаш се изгубва в нея. Трябваше ми за петна и белези от пъпки, ама не върши работа. На макс фактор ликуида е много добър за такива работи.

За Макс Фактор ми казаха, че фдт-те не са покривни и не съм ползвала. Имам на Импала и отдолу с този крем http://www.jeban.com/reviews/images/product/calming-face-cream_3351.jpg за завършек с пудра на Констанс Карол става идеално, но исках нещо наистина покривно когато нямам време за мацане с крем и основа. Пак ще пробвам та да видим как ще е.

# 58
  • Мнения: 434
За мен лично фон дьо тен-ът на Ревлон,за който се разправяте,е най-покривния,който съм ползвала. Peace

# 59

Общи условия

Активация на акаунт