Климатици DAIKIN?

  • 91 372
  • 250
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много фирми внасят Дайкин. Та не се знае кой точно отговаря на "официален вносител".
Гаранцията е само 1г. и след годишните профилактики се увеличава с по още една.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Златни сте!  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 743
И аз се интересувам от климатиците

# 48
  • Мнения: 48
denito2, питай какво точно те интересува Simple Smile виждам, че срокът на гаранция доста варира, но според мен една година е малко, при условие, че има фирми, който дават 3 години, както е моят Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 743
Малко е стара темата,но за да не пускам друга пиша тук.
Въпроса ми е мога ли да отоплявам две помещения да се отопляват от един климатик?Колко струват тези годишни профилактики?

# 50
  • София
  • Мнения: 714
Ние имаме Даикин в хола и сме много доволни, вече година и половина. Успоредно до една от стените на хола върви нчколко метра коридорче и там е стаята на детето. Определено не се топли от Климатика. Там имаме лъчиста на Аплимо от която също сме много доволни.
Може би, ако стаяте са ти една до друга, т.е. преходни има вероятност...  newsm78
Но при нас не се топли. А вратите седят по цял ден отворени.

# 51
  • Мнения: 26
A Митцубуши към Дайкин как са?

# 52
  • Мнения: 2 743
На мен също ми похвалиха Фуджицу климатици, за Мицубуши нищо не знам

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Въпроса ми е мога ли да отоплявам две помещения да се отопляват от един климатик?Колко струват тези годишни профилактики?

на 1-вия въпрос: НЕ
на 2-рия около 20-30лв.

# 54
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
A Митцубуши към Дайкин как са?

има поне 2 серии Митцубиши и няколко серии Дайкин. Давай конкретно питане...

# 55
  • Мнения: 21
аз искам да попитам какво ви е мнението за DAIKIN FTXS-D, стар модел е, но го предлагат на супер цена.

# 56
  • Мнения: 21
да поясня FTXS35 - D става дума:)

# 57
  • София
  • Мнения: 8 012
Ние сме с FTXS-G серията, което се води наследника на FTXS-D. Вече 2 години го използваме и съм изключително доволна. В по-новата серия има нощем режим, който е абсолютно тих, но предвид факта, че са доста безшумни, би трябвало и по-старият модел да е тих. 

# 58
  • Мнения: 2 743
kreia,къде се предлага на супер цена?Дай линк, защото трябва в скоро време да реша за климатика

# 59
  • Мнения: 21
милинка и аз се бях насочила към този, но ми предложиха другия с 300 лв. по-евтино и ми се струва изгодна сделка, предвид че разликите между двата модела  са предимно  в екстрите:)
мислите ли, че разсъждавам правилно?

Общи условия

Активация на акаунт