Климатици DAIKIN?

  • 91 371
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 441
Нашите нямаха проблеми миналата зима при -19 (имаше един такъв период). Ние сме с два Дайкина, с проточен бойлер (21 kW!!!), с който пълним хидромасажна вана (също харчи ток), всичко останало също ни е на ток и миналата зима като разхвърляме сумите от ЧЕЗ се падаше по 95 лева ток на месец. Говорим за двустаен апартамент ново строителство.

По препоръка на фирмата от есента до пролетта и трите климатика работят постоянно. Когато няма никой в помещението намалям на 16 градуса, а единия има опция и "home leave".
Така си е. Ако климатика не се изключва изобщо, а само му се намалят градусите, на практика не хаби енергия да се саморазмразява и работи доста по-добре  Peace

# 31
  • Мнения: 59
Аз пак повдигам темата. Flutter
Досега говорихме все за зимата,но
да питам нали без проблем охлажда
в жегите и отново ли не ги спирате
цяло лято?

# 32
  • Мнения: 48
Абсолютно най-добрия клас климатици. Аз също си взех преди време модел FTXG ... още не съм пробвала през лятото, защото го взех сравнително скоро, но няма да имаш никакви проблеми за охлаждането през лятото Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 15:32 от sisilotta

# 33
  • Мнения: 147
Най добрите климатици спор за това няма. Имаме от година и половина, съпер съм доволна. Инвестицията си струва. При последният сибирски студ, като температурата стигна -25 градуса работеха безотказно. Единственият проблем е при токов удар. Трябва да се рестартира. Има прекалено много електроника.

# 34
  • София
  • Мнения: 8 012
Лятото няма проблем с охлаждането, не го спираме, тъй като стаята е южна и за минути става сауна.

# 35
  • София
  • Мнения: 15 262
Моят Дайкин се държа геройски през последните дни с много минусовите температури. Доволна съм.  Peace

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

а другите?  Joy

... модел FTXG  се отнася към модел Уруру-сарара тъй както магаре към  бридж белот.

# 37
  • София
  • Мнения: 15 262
Шани, нарочно спестих сравнението със Самсунга. Просто не мога да ги сравнявам. Бучи, вие, духа, стената вибрира и........ 5 градуса в стаята. Това е положението.  ooooh! Ходих през 10 минути да го видя да не се подпали, но не посмях да го спра, защото не е мой, все пак. Добре че днес времето поомекна, та започна да се усеща топлина и в стаята.
Панасоникът също се държи мъжки. Доволна съм и от него.  Grinning

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вивчо, аз риторично питах, щот' знам отговора.  Twisted Evil

Но ти благодаря за влючването   bouquet

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 301
А от къде си купихте вашите Дайкини и колко години гаранция ви дадоха? Знате ликой е официалният им представител за Бъзгария?

Ние бяхме в Атаро клима, там си харесахме модел Prestige, с две години гаранция, но ми се иска някой,който се ангажира с по-дълъг гаранционен срок.

# 40
  • софия
  • Мнения: 9 590
нашия е от тери груп, продават само дайкин, мисля, че са официален представител. дават 5 години гаранция, ако правилно си спомням. да споделя, че съм много доволна, сметката за тримесечието днес ми излезе - 300 лв. очаквах нещо от сорта на 400-500, защото за летните месеци ни идваше сметка 200лв без да го пускам за охлаждане. климатика не е спиран, даже отопляваме и спалнята, освен хола където е.

# 41
  • Мнения: 339
Нашите са от  MMS  те ни казаха ,че са официалния им представител  Laughing , дават 3 год. гаранция, продават само Дайкин.

# 42
  • Мнения: 48
Bisserina, aз си го купих от Кием Клима, дават 3 години на Дайкините, и си взех точно Prestige Simple Smile Имат сайт www.kiemclima.com , ако искаш разгледай там, аз съм доволна и от тях, и от Дайкина Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 09:45 от sisilotta

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
bisserina,  нашите ги купихме от Клима груп с три годишна гаранция Peace
Това е сайта им: http://www.klimagroup.bg/

# 44
  • София
  • Мнения: 8 012
Тери Груп, 6 години гаранция.

Общи условия

Активация на акаунт