Климатици DAIKIN?

  • 91 341
  • 250
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Интересува ми дали някои от  вас са с такива климатици и дали сте доволни? С мъжът ми искаме да слагаме инверторни или уруру сарара на Дайкин ,но и в двата случая за двете помещения на които искаме да сложим (12 м2 и 36 м2) ще ни излезне над 4000лв. Така че се чудим дали си заслужава?

# 1
  • София
  • Мнения: 23 174
Имаме един Дайкин , от 2 години.
Не е шумен, топли и охлажда 40 кв.м.
Доволни сме.

# 2
  • Мнения: 339
Какъв е модела на вашия?

# 3
  • София
  • Мнения: 23 174
 DAIKIN FTX35GV

# 4
  • София
  • Мнения: 7 998
Ние сме с инверторен на Дайкин, вече 2-ра зима, нямам забележки. Не знам какъв модел е, от тия, които имат детектор за движение и насочват струята в друга посока. Първоначалната инвестиция е голяма, защото са скъпи, но определено си струват.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 578
Ние сме с инверторен на Дайкин, вече 2-ра зима, нямам забележки. Не знам какъв модел е, от тия, които имат детектор за движение и насочват струята в друга посока. Първоначалната инвестиция е голяма, защото са скъпи, но определено си струват.
Съгласна съм. Ние от скоро ползваме такъв, доволна съм.

# 6
  • Мнения: 397
Това на което сте се спрели е най-доброто! Иначе ние ползваме стандартен модел и нямаме грижи, но определено след време бих си взела "тихата революция в семейния климат"!

# 7
  • Мнения: 1 441
Със стоящи Дайкини сме от година и половина - не бих ги сменила и нищо друго  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 15 251
В офиса имаме Самсунг, Панасоник и Дайкин.
Дайкин подчертано е най-добрият от трите. В моята стая.  Simple Smile
Мъжът ми ме насочи към тази марка. Каза, че когато слагаме климатици в къщи, ще са Дайкин. А той чете много преди да купи каквато и да е техника.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 209
В офиса сложихме DAIKIN, от тези, които контролират въздушния поток и сме страшно доволни Peace
В къщи само единият ни климатик е на тази марка и има същественна  разлика от другите Mr. Green

# 10
  • Мнения: 339
Много ви благодаря момичета, днес отидохме да ги поръчаме Grinning . Като ги монтират ще ви пиша Peace .

# 11
  • Мнения: 1
Да не пропуснеш да ги купиш по програмата за енергийна ефективност.
За целта теглиш кредит от банка.
СРОКЪТ Е ДО 20 ЯНУАРИ!
БЪРЗАЙ!
Подробности на http://www.reecl.org/bg/

# 12
  • Мнения: 339
budget, благодаря ти за съвета, пробвахме, но не отговаряме на условията.

# 13
  • Мнения: 74
С два Дайкина сме. 3-та зима .Икономични са ,тихи и топлят много добре.Но определено Уруро сарара е върховна технология http://www.vbox7.com/play:0f8c10f9?r=google Филтар от титаниев апатит ,йонизатор .доставяне на свеж въздух пречистен от всякъкви микроорганизми и йонизиран.Но да си почиствате хепа филтъра редовно ей

# 14
  • София
  • Мнения: 714
С два Дайкина сме. 3-та зима .Икономични са ,тихи и топлят много добре.Но определено Уруро сарара е върховна технология http://www.vbox7.com/play:0f8c10f9?r=google Филтар от титаниев апатит ,йонизатор .доставяне на свеж въздух пречистен от всякъкви микроорганизми и йонизиран.Но да си почиствате хепа филтъра редовно ей
... и ние сме много доволни от уруру сарарата Simple Smile Но наистина трябва редовно чистене. От година сме с такъв и не е имало проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт